• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Поделитесь хорошим рецептом канна-масла!

Я думаю і купити масло RSO, і зробити канна масло, подивлюся, яка різниця в дії
А з потім з канна-маслом що робитимеш? Коржики чи що? Бо воно ніби я компонента для випічки. Хоча одночасно воно є варіацією каші.
Просто навіщо купувати дорогий вакс чи гашишне масло і мішати його з жиром?
Краще що подешевше взяти, сипухи чи дешевих шш, в духовці підсушити і варити на воді з пачкою вершкового масла, потім легко процідити, рідину в холодильник і вилити, що виливається, бо масло зверху загусне. Канна-масло.
Не, ну можливо придбати декілька балонів ізобутану, який в тютюнових точках для заправлення запальничок.
І промити ним через трубу сипуху чи дешеві шш. Потім як випарується бутан - кинути пачку вершкового, нагріти і розмішати.
Але перший спосіб простіше...
 
А з потім з канна-маслом що робитимеш? Коржики чи що? Бо воно ніби я компонента для випічки. Хоча одночасно воно є варіацією каші.
Просто навіщо купувати дорогий вакс чи гашишне масло і мішати його з жиром?
Я куплю масло RSO, його можна так їсти, а можна розчинити в чомусь - жир, спирт, щоб каплі зробити, чи напій з тгк, наче так
Краще що подешевше взяти, сипухи чи дешевих шш, в духовці підсушити і варити на воді з пачкою вершкового масла, потім легко процідити, рідину в холодильник і вилити, що виливається, бо масло зверху загусне. Канна-масло.
Так, з трави зварю масло
Не, ну можливо придбати декілька балонів ізобутану, який в тютюнових точках для заправлення запальничок.
І промити ним через трубу сипуху чи дешеві шш. Потім як випарується бутан - кинути пачку вершкового, нагріти і розмішати.
Але перший спосіб простіше...
 
Назад
Зверху