Куплю Масло thc

Elmar

Сектант
Реєстрація
06.04.24
Повідомлення
1
Репутація
0
Вподобайки
0
Бали
1
Куплю масло THC у кого есть отпишитесь
 
У вас же вакс, начеб-то
А запропонували ТС-у дистилят і канна-масло
Чи дистилят і вакс - однаково ?
Заниматься перепродажей... Это Вам не производство своё иметь за бугром)))


Предлагаем Вашему вниманию продукцию от производителя, с свежими и актуальными лабораторными тестами и сертификатом качества!)
1.jpg2.jpgtst.jpg
 
Заниматься перепродажей... Это Вам не производство своё иметь за бугром)))


Предлагаем Вашему вниманию продукцию от производителя, с свежими и актуальными лабораторными тестами и сертификатом качества!)
Переглянути вкладення 3860Переглянути вкладення 3862Переглянути вкладення 3863
Я так зрозумів , що вакс та дистилят , це різні речі, методів екстракції ж достатньо
 
Я так зрозумів , що вакс та дистилят , це різні речі, методів екстракції ж достатньо
А таке, як у вас , від 10 мінімум
Делаем и меньше если очень нужно, пишите) И в скором времени... Планируем розницу от 1мл готовыми кладами)))
 
Взагалі канна-масло - жировий екстракт на вершковому маслі, як компонента для випікання печива.
Буває ще масло Ріка Сімпсона - це жировий екстракт а маслі з насіння конопель (ліки взагалі).
Ще є гашишне масло - це спиртовий екстракт, де на бутані найбільш чистий, з якого виробляють вакс витісненням залишків бутану у вакуумі.
А дистмлянт - гашишне масло максимальної очистки до майже прозорого стану.

Буває ще вакс гарячого віджиму - максимально натуральний, не потребує доочистки, але найдорожчий у собівартості.
 
Заниматься перепродажей... Это Вам не производство своё иметь за бугром)))


Предлагаем Вашему вниманию продукцию от производителя, с свежими и актуальными лабораторными тестами и сертификатом качества!)
Переглянути вкладення 3860Переглянути вкладення 3862Переглянути вкладення 3863
не знаю как с такой комнатки производство можно сделать масла, но качетсво у вас со слов покупателей слабее. Без обид молодой человек
 
Взагалі канна-масло - жировий екстракт на вершковому маслі, як компонента для випікання печива.
Буває ще масло Ріка Сімпсона - це жировий екстракт а маслі з насіння конопель (ліки взагалі).
Ще є гашишне масло - це спиртовий екстракт, де на бутані найбільш чистий, з якого виробляють вакс витісненням залишків бутану у вакуумі.
А дистмлянт - гашишне масло максимальної очистки до майже прозорого стану.

Буває ще вакс гарячого віджиму - максимально натуральний, не потребує доочистки, але найдорожчий у собівартості.
Канна масло їв, саморобне
масло - Ріка Сімспсона - капсула 0.1 мл, в 15-00 сьогодні накрило дуже добре.
Дистилят та вакс не знаю
 
Останнє редагування:
RSO_oil - цікавий приємний ефект
 
Назад
Зверху