Тріп репорт Mazar від Los Pollos

Vodniy

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
89
Репутація
131
Вподобайки
86
Бали
204
Магазин: Los Pollos
Менеджер: GUSTAVO
Тестер: 66.6 кг, 178 см
Речовина: бутон Mazar
Спосіб вживання: Трубка
Дозування: 125+250мг
Толлер: Високий

Доставка: НП


Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!


Тріп
00:00 - 00:10
З самого початку вирішив курнути не багато через трубку, на смак також сіно якесь. Блее... ну то рілі, можливо, я сам собі із-за стелсу навигадував ахахахах. Відписав оператору на рахунок цього. Трохи з ним поспілкувався і помітив, що вже відчуваю нормальні ефекти, з того часу паранойка минула ахахаха. Я ж як переклав в інший зіп, захотів потім ще раз з водного курнути, щоб порівняти. Бо здалося дивним трохи запах/смак. Потім вже зрозумів, що сорт сам по собі такий і на смак земельний/пряний.

00:10 - 01:00
Вихід на плато. Настрій припіднятий, все відчувається веселіше, в голові потік різних думок, не прибиває к місцю, але реакція трохи заторможена, щось потрібно більше згадувати.


01:00 - 01:30
Потрохи починає відчуватися втома, тіло стало важчим, розслабленим. Потік думок вже не такий глибокий, ідеально, щоб позалипати.

01:30 - 02:00+
Дія бошки припиняється поступово, на пост-ефектах залишається приємна втома, і бажання поїсти. Ну я тоді ще не почав їсти, а вирішив курнути ще, вже нормально ~250мг. Ефект звісно посилився. А на пост-ефектах на мене такий жор напав. Я навіть не пам'ятаю, коли мене в останнє якісь бошки так пробивали на це. Я за раз з'їв більше своєї добової норми🤣 А ці відчуття від поїдання то взагалі розйоб.


Оцінки
🏥Магазин: 9/10 За стелс бал зняв
🤖Оператор: 10/10
🎁Стелс: 4/10
💸Ціна/якість: 10/10 Побачив ціну за бошки, прайс прям найс

:alien:Шишка: 7/10
🌬️Ефект: 8/10


Висновок
За свій прайс дуже крута бошка, допоже рослабитись після важкого дня, знімить стресс та напруження, помітив, що приглушає біль і 100% підвищить тобі аппетит. Сказали, що змінять стелс. Сподіваюсь так і буде. Рекомендую
 
Останнє редагування:
Благодарю за трип. Будем исправляться, дальше - лучше
Всем приятных накуров
 
Боділь на вид
 
Назад
Зверху