Тріп репортаж на шиш Big Bud від Black Pantera

DN1PRYAN1N

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
606
Репутація
621
Вподобайки
539
Бали
660
Неділю тому зайшов до Black Pantera в тему ФЛУД за гроші або товар, прочитавши умови почав ФЛУД спілкування, по результатам не виграв, але добра @Black Pantera записала мене на пробу з котрих буде відкриватись у темі )

😎
Тестер 29/82/178
Толлер Небесний
Вживання через "Булік"
Вага проби 5г по факту 3.69 г але це вирішиться найближчим часом сплутали не туди не тому відправили то буває))
За день до тріпу курив шиш
Шишки були не однорідні були як россипь ще й з табаком, (хоча я табак не вживаю з шиш, вирішив навіть не вкидати у гріндер трохи вибрав табак , запах дуже слабкий земельний , тріхоми виділялись фото додаю.
IMG_20240409_122224.jpg
🤙😎🎤
⌚00:00 у реалі 12:40
Засипав перший напас, при вході дуже легко входить, смак трохи хвойний, давить тільки після видиху через секунд 5-10 різниця у тому хто як і скільки тримає у собі увесь дим який вдихнув )
І Не довго думаючи роблю ще напас , другий напас вже був жорстким на вході, але легені впитали увесь димок😋

⌚00:10
Запалив цигарку стою втикаю відчуваю🤣

⌚00:30 Лайтова ейфорія надходила і але пересохло у роті, мозок відчуває прилив індюшатінки і сатівки , дістав з холодильника Pepsi і пішов у парк гуляти на свіжому повітрі
⌚1:10🌞
ОЦі 40 хвилин часу як я в йшов з дому, були дуже файні , ейфорія емоційно веселого настрою була, але спадає ефектIMG_20240409_183141.jpgIMG_20240409_183009.jpg
🤙
Тріп 7/10
Якість шиш 7/10
Сервіс 9/10
Стелс 5/10
Дуже вдячний за пробу Black Pantera )
 
ахуенный трип репорт
 
Шишка не 7 більш, ніж згоден)
 
Шишка не 7 більш, ніж згоден)
Як є ))
Повідомлення об'єднано автоматично:

ебать ты сочинил, не хуже Толстого "Война И Мир"
Ну а хули, як було так і написав ))
🤙
Повідомлення об'єднано автоматично:

ахуенный трип репорт
Дяка
 
Классно написал. Что ж это тебя и по весу обидели и по качеству. Непорядок...
 
Назад
Зверху