Нові горизонти з MDMA by Kiss My Acid

Inkvizitor

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
153
Репутація
270
Вподобайки
195
Бали
138
Речовина: MDMA Кристали
Гілка продавця: https://labrc.name/forums/kiss-my-acid.94/
Толерантність: xtc місяць тому. шш в день тесту
Тестер: Ч/22/180/72
Зовнішній вигляд: Дрібні коричневі кристали і великий головний кристал
Фото:
1713725235299.png
1713725289572.png

Передмова
До цього пробував мдма тільки у вигляді xtc. Відправлення поїхало відразу на наступний день, стелс хороший, вакуум присутній. Дякую даному селеру за можливість спробувати ці чудові кристали.

Тріп​
Прийшов додому о пʼятій вечора у вечір перед вихідними після важкого робочого тижня, трохи втомлений та голодний. Повечеряв гречкою та чаєм і подумав що пора приступати до тесту.

00:00
Відміряю 100мг на серветку, роблю бомбочку, запиваю водою. Включаю відеоролик в тему всесвітнього дня марихуани.
Дивлюсь на красу Каліфорнійського узбережжя та очікую перших ефектів.

00:30
Через півгодини починають злегка пітніти руки. Стало трохи тепліше. Світло здається яскравішим ніж зазвичай. Коли відвожу зір від екрану телефону за ним тягнеться красивий неоновий шлейф. Це можна порівняти зі сценою з аніме «Твоє імʼя».
1713727764845.png

00:45
Вирішив зробити ще дорогу 100мг. Залетіла легко але через деякий час почало трохи припікати. Звідкись появився насморк. В роті трохи гіркуватий присмак але терпимо, запив водою і все пройшло.

01:00
Почалася легка паніка. Почуваюся якось неспокійно і вирішив зробити баночку. Покришив, забив, покурив, трохи покашляв та впав на диван.

01:30
І тут мдма почав діяти на повну силу. Самопочуття просто прекрасне. Всі проблеми відійшли на другий план. Зʼявляється відчуття любові до всесвіту та нашої планети.
Кольори стали нормальними але зір розфукусований трохи. На місці сидіти важко - пішов прогулятись на вулицю, подивитись захід сонця та помилуватися квітучими деревами. Хочеться рухатися та спілкуватися. Звичайні дії такі як глянути в телефон, накритись одіялом, просто піти пройтись приносять нереальне задоволення.

02:00
Пішов зробив собі кави - якраз в тему. Включив запис концерту Skrillex. Слухати музику нереальний кайф і таке відчуття ніби сам побував на тій тусовці.

03:00
Ефекти тримаються на тому ж рівні і я відчув що пора відкривати полуничний орбіт. Жуйки смачні але перетворюються в кашу, через що швидко закінчуються і я вирішую кидати по дві як в рекламі

04:00
Ефекти трохи пішли на спад і я вирішив сходити по баночку алкоенергетика поки ще є час на це. Прогулявся в маркет, на касі проблем з комунікацією не виникло)

05:00
Через короткий проміжок роблю ще одну доріжку. На цей раз залітає набагато легше.

06:00
Ефект знову набирає сили але появилась трохи втома. Відкриваю вишневий ревас, переглядаю записи з рейвів з різних країн і мені просто це подобається.

06:30
Після випитої баночки пішов ще покурив свого індорного драпу. Відчуваю що вже мабуть важко встояти на ногах - лягаю на диван, включаю щось повтикати на ютуб. Так і провалявся до третьої ночі в хорошому настрої і сам не зрозумів як заснув.

На наступний ранок відходів небуло майже взагалі. Ну я не відчув. Під вечір вийшли на банку і пивко з другом якому я закидав 200 мг цієї ж речовини - він також підтвердив високу якість продукту.

Висновок:
Cервіс - 10\10
Стелс - 8\10
Речовина - 9.5\10
 
Останнє редагування:
Трохи не встигав написати за третій день. Я майже дописав сьогодні але пішов курити і закрив ноут. Прийшов а чорновик пропав(
Писав другий раз репорт вже убитий в хлам. Навіть не памʼтаю що в першому було😅
 
Mdma r.i.p автору respect
 
Вид не презентабельный но за то кайфец хороший
 
Классный трип. Качество а этом магазе всегда отменное
 
Назад
Зверху