Залежність

У медленных наркоманов, которые самые пропащие - у них есть утопия - контролируемое потоебение. Миф или реальность, все время реальность ищут, с торбы и дна всм.
Може й так, алє дійсність у тому що іноді вже стан під чимось кращій аніж тверезий, точніше вже звик до одного приходу
 
Усім Привіт !
У цій темі хочу спитати у Сектантів, була у Вас або є залежність від будь якого наркотичного засобу і не тільки, як боротися з нею , і відчуваєте ви себе вільними чи усе таки залежність нами керує ?)
Здравствуйте, я как человек у которого нету зависимостей от ПАВ могу уверено сказать, если вы не хотите получить зависимость, вам всего лишь нужно не употреблять то от чего у вас может появиться зависимость.
 
У медленных наркоманов, которые самые пропащие - у них есть утопия - контроллируемое потребение. Миф или реальность, все время реальность ищут, с торбы и дна всм.
А повільні, це які ?
 
Здравствуйте, я как человек у которого нету зависимостей от ПАВ могу уверено сказать, если вы не хотите получить зависимость, вам всего лишь нужно не употреблять то от чего у вас может появиться зависимость.
Золоті слова ) Алє якщо вже стаж?)
Повідомлення об'єднано автоматично:

А повільні, це які ?
Так і я забув про це спитати)
 

    Nimble

    Балів: 5
    ьь
Може й так, алє дійсність у тому що іноді вже стан під чимось кращій аніж тверезий, точніше вже звик до одного приходу
Все в меру лишь здраво, и то, какое здраво. Легальное бухло - печальный пример. Или сигареты, их и по 200 покупать будут.
А повільні, це які ?
Опиоидные.
 
Все в меру лишь здраво, и то, какое здраво. Легальное бухло - печальный пример.
дуже влучний приклад
Или сигареты, их и по 200 покупать будут.
Або табак
Вживаю для знеболення їх
Один раз спробував 250 мг трама - поки бажання повторити не було, мдма кращий в плані ейфорії. Але був прилив сил від трама на вході сильний. Це одне, що там сподобалося.
Бупр - також не зрозумів тяги, таке щось, вже краще траву покурити.
Траву та мдма більш доцільніше вживати і для наркоефекту, і для здоров'я, як на мене ( досвід не великий в наркоречовинах )
 
дуже влучний приклад

Або табак

Вживаю для знеболення їх
Один раз спробував 250 мг трама - поки бажання повторити не було, мдма кращий в плані ейфорії. Але був прилив сил від трама на вході сильний. Це одне, що там сподобалося.
Бупр - також не зрозумів тяги, таке щось, вже краще траву покурити.
Траву та мдма більш доцільніше вживати і для наркоефекту, і для здоров'я, як на мене ( досвід не великий в наркоречовинах )
Дякую за досвід)
 
Условия, где и/или когда негде намутить трудно сейчас представить.
Точнее, довольно суровые условия, типо в армию или к тех же мндленных рассматриванмый вариант - тюрьма.
 
Условия, где и/или когда негде намутить трудно сейчас представить.
Точнее, довольно суровые условия, типо в армию или к тех же мндленных рассматриванмый вариант - тюрьма.
Є інші варіанти)
 
Условия, где и/или когда негде намутить трудно сейчас представить.
Точнее, довольно суровые условия, типо в армию или к тех же мндленных рассматриванмый вариант - тюрьма.
В армії і вживають для обезбола дуже часто
Коли призвуть, то прийдеться шукати купити запас хоч на 6 місяців
Повідомлення об'єднано автоматично:

Краще , щоб його не було, того досвіду
От зараз не знаю, залежний я вже , чи ще ні, від цих опіатів. І як його далі бути, непонятка
 

Схожі теми

Назад
Зверху