Залежність

Останнє редагування:
Навіть коноплі хто що не казав але викликають залежність
 
Сила воли решает. Надо уметь договариваться с собой. Конечно, если зависимость психологическая, это работает.
 
електронні дудки саме страшне зло, гірше героїна
 
їх складніше кинуть ніж сигарети, ще й смачні
Повідомлення об'єднано автоматично:

немає ніяких обмежень, хоч на унітазі, хоч в кроваті можна з нею просто не відсасуєшся, а потім як перестаєш наче без повітря
 
їх складніше кинуть ніж сигарети, ще й смачні
Повідомлення об'єднано автоматично:


немає ніяких обмежень, хоч на унітазі, хоч в кроваті можна з нею просто не відсасуєшся, а потім як перестаєш наче без повітря
Легеням пездець я HHC курив а зараз CBD і якось легені швидко забивається дихати тяжко ))
 
Легеням пездець я HHC курив а зараз CBD і якось легені швидко забивається дихати тяжко ))
да, всі ці вейпи моментально забивають легені. Думаю що це реально гірше диму, але це мої особисті відчуття, щодо якихось досліджень на цю тему не знаю.
 
да, всі ці вейпи моментально забивають легені. Думаю що це реально гірше диму, але це мої особисті відчуття, щодо якихось досліджень на цю тему не знаю.
Я теж так починаю думати по опиту, бо я ж і єлектронку і цигарки палю
 
У медленных наркоманов, которые самые пропащие - у них есть утопия - контроллируемое потребение. Миф или реальность, все время реальность ищут, с торбы и дна всм.
 

Схожі теми

Назад
Зверху