Зацініть якій банер я зробив для KISS MY ACID! Вечірній креатив!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 463
Репутація
2 466
Вподобайки
3 704
Бали
1 484
Добрий вечір , улюблена LABRC!Аве секта! Всім бажаю турбо гарного вечора та чудового настрою! Солодких снів і тихої мирної ночі! Оцініть будь лайка якій банер я зробив для KissMyAcid! ( банер знизу )

kiss my acid new.png


Вийшло в мене щось типу такого , як вам взагалі? носити можна ? чи типу як ногою в гівно встав ?) Дякую за вашу увагу та відгуку! І по традиції кожен коментар отримує вподобайкі , погнали ...

p.s : всім солодких снів !
 
супер бро, лучший арт только удали
 
Добрий вечір , улюблена LABRC!Аве секта! Всім бажаю турбо гарного вечора та чудового настрою! Солодких снів і тихої мирної ночі! Оцініть будь лайка якій банер я зробив для KissMyAcid! ( банер знизу )

Переглянути вкладення 5602


Вийшло в мене щось типу такого , як вам взагалі? носити можна ? чи типу як ногою в гівно встав ?) Дякую за вашу увагу та відгуку! І по традиції кожен коментар отримує вподобайкі , погнали ...

p.s : всім солодких снів !
Ого, ничего себе. Выглядит конечно намного лучше того что щас.

Не знал что ты умеешь)
 
Добрий вечір , улюблена LABRC!Аве секта! Всім бажаю турбо гарного вечора та чудового настрою! Солодких снів і тихої мирної ночі! Оцініть будь лайка якій банер я зробив для KissMyAcid! ( банер знизу )

Переглянути вкладення 5602


Вийшло в мене щось типу такого , як вам взагалі? носити можна ? чи типу як ногою в гівно встав ?) Дякую за вашу увагу та відгуку! І по традиції кожен коментар отримує вподобайкі , погнали ...

p.s : всім солодких снів !
Неплохо, оолько шрифт простоват на мое мнение, ну и анимацию надо добавить
 
Добрий вечір , улюблена LABRC!Аве секта! Всім бажаю турбо гарного вечора та чудового настрою! Солодких снів і тихої мирної ночі! Оцініть будь лайка якій банер я зробив для KissMyAcid! ( банер знизу )

Переглянути вкладення 5602


Вийшло в мене щось типу такого , як вам взагалі? носити можна ? чи типу як ногою в гівно встав ?) Дякую за вашу увагу та відгуку! І по традиції кожен коментар отримує вподобайкі , погнали ...

p.s : всім солодких снів !
Го батл
 
супер бро, лучший арт только удали
Так , якій видалити ? буду радий покращити цей банер!) Дякую вам дуже за відгук!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ого, ничего себе. Выглядит конечно намного лучше того что щас.

Не знал что ты умеешь)
Ну так трішечки щось можу.)))
 
Добрий вечір , улюблена LABRC!Аве секта! Всім бажаю турбо гарного вечора та чудового настрою! Солодких снів і тихої мирної ночі! Оцініть будь лайка якій банер я зробив для KissMyAcid! ( банер знизу )

Переглянути вкладення 5602


Вийшло в мене щось типу такого , як вам взагалі? носити можна ? чи типу як ногою в гівно встав ?) Дякую за вашу увагу та відгуку! І по традиції кожен коментар отримує вподобайкі , погнали ...

p.s : всім солодких снів !
Нічо так, але тут є дизайнери сильніше. Анімація, інша фігня.
Є куди розвивати вміння
 
Турбо насичено.Мені довподоби.Дай лайк🫴
 
я тож думаю, шо анимация это лишнее
красава, бро!
Добрий вечір , дякую вам за коментар! Я не те щоб вважаю що анімація лишня , але чесно ліньки просто анімувати , так може щось би і придумав з анімацією , якщо вам подобається така версія, то залишим так!.) Гарного вечора та солодких снів! Дякую!
 
Добрий вечір , дякую вам за коментар! Я не те щоб вважаю що анімація лишня , але чесно ліньки просто анімувати , так може щось би і придумав з анімацією , якщо вам подобається така версія, то залишим так!.) Гарного вечора та солодких снів! Дякую!
ну если откровенно, то дизайн достойный
зачёт!
 
дуже всім дякую! Я вже буду баїньки) бажаю вам гарного сну та мирної тихої ночі! Всім peace ✌🏼 , до завтра улюблені сектанти!)
 
Арт 🔥 🔥 🔥
 
ну кстьати... Почти уверен что так же может и нейронкагенерировать) ну правда. врядли сходу с 1м раза)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Короче. Считаю это довольно тривиальным!) К тому же, статика...)) ;)

Главное чтобы профит приносило!)
Повідомлення об'єднано автоматично:

А для души... Ну хз. Я считаю - скучно)
 
Я бы совкетовал продавцам - сделать себе банер на подобие моего - не замарачиваясь) По моему выглядит онригшинально и Эффектно) И ни у кого по форумах такого нету!)

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░███░░░░░░░░███░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█
█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀░░███░░▄▀▄▀░░███░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█
█░░▄▀░░░░░░▄▀░░█░░░░▄▀░░███░░░░▄▀░░███░░░░░░░░░░▄▀░░█░░░░░░░░░░▄▀░░█░░▄▀░░░░░░░░░░█░░▄▀░░░░░░▄▀░░█
█░░▄▀░░██░░▄▀░░███░░▄▀░░█████░░▄▀░░███████████░░▄▀░░█████████░░▄▀░░█░░▄▀░░█████████░░▄▀░░██░░▄▀░░█
█░░▄▀░░██░░▄▀░░███░░▄▀░░█████░░▄▀░░███░░░░░░░░░░▄▀░░█░░░░░░░░░░▄▀░░█░░▄▀░░░░░░░░░░█░░▄▀░░░░░░▄▀░░█
█░░▄▀░░██░░▄▀░░███░░▄▀░░█████░░▄▀░░███░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█
█░░▄▀░░██░░▄▀░░███░░▄▀░░█████░░▄▀░░███░░▄▀░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░▄▀░░█░░░░░░░░░░▄▀░░█░░▄▀░░░░░░▄▀░░█
█░░▄▀░░██░░▄▀░░███░░▄▀░░█████░░▄▀░░███░░▄▀░░█████████████████░░▄▀░░█████████░░▄▀░░█░░▄▀░░██░░▄▀░░█
█░░▄▀░░░░░░▄▀░░█░░░░▄▀░░░░█░░░░▄▀░░░░█░░▄▀░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░▄▀░░█░░░░░░░░░░▄▀░░█░░▄▀░░░░░░▄▀░░█
█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█░░▄▀▄▀▄▀▄▀▄▀░░█
█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█░░░░░░░░░░░░░░█
██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
Повідомлення об'єднано автоматично:

Дякую! Я ні на шо не претендую!) тільки за креатив та гарне проведення часу в програмі фотошоп) Я так сказати любитель)
Если ты любитель фотошопа - тем более , непоня тно, почему ты взялсся именно за создание анимации!)))
Функционал фотошопа - не для этого сделан):devilish:
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху