• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репортаж на шишку King Juice від Dear_Dude

Kate

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
113
Репутація
257
Вподобайки
213
Бали
138
1. Нік продавця чи назва магазину: Dear_Dude
2. Посилання на гілку продавця: https://labrc.name/forums/kilim-chuvaka-pss-chuvak-18.310/
3. Вага проби (для PRO-обов'язково): 1.02г
4. Характеристики тестера (зріст/вага/вік/стаж прийому речовини): 178/60/25/3 роки
5. Прийнята доза, відмінна особливість ПАР (запах, волога, невисушеність чи пересушеність, подріблений вид или цілий): 600мг, запах з земляними нотками, шишка не волога, не пересушена, цільна
6. Прийом інших ПАР за останні 48 годин: шишки за 6 годин до прийому проби
7. Фото товару (для PRO-обов'язково):
20240508_195840.jpg

Передмова

В цього продавця я якось робила покупку 5г індору West Coast x Gelato OG ще до перевірки на форумі, тому коли я побачила Чувака на перевірці, я одразу ж йому написала щодо проби. Спочатку я гадала, що буде тільки шишка, але продавець люб'язно запропонував на пробу ще й гриби в кількості 3г сорту Thai, але про це не в цьому тріпі. Посилка виїхала доволі швидко, у висновках напишу, скільки саме вона їхала. Досить води, переходимо до тріп-репорту.

Тріп-репорт

00:00-00:15- відкриваю доволі цікавий стелс, він надійний, але про це також пізніше і відчуваю ледве помітний запах шишки. Дроблю ножицями, кидаю трошки табака на низ ковпака і туди додаю секретний інгредієнт у вигляді шмалі. Напалюю, тримаю 13 секунд дим та видихаю.

00:15-00:40- згодом відчуваю доволі помітний сатівний приход, хочеться в щось пограти. Тим часом, я вже в грі Counter Strike: Condition Zero (власне для мене це аналог всім відомої CS 1.6), хедшоти на дезматч паблікі летять на ура. Мене сатіва сильно не пробиває, я більше по індікі, бо вона зазвичай міцніша гібріду/сатіви. Ближче до 00:40 сатівна гойдалка переходить в індіку і згодом виходить на пост-плато.

00:40-00:55- одної банки власне мені мало, тому напалюю другу. Від другої ефект розкрився трохи ширше, ніж від першої, з'являється бажання послухати якусь драйвову музику та потанцювати.

00:55-хх:хх- після трави завжди хочеться попоїсти, тому після танцю я відправляюся зпустошувати свій холодильник та бачу там пюре з котлетами (це було вже при виході на плато). Дуже смачно попоїла і хай майже спав, далі я просто хапала залишок та й заснула, більше мені вам щодо цього продукту сказати нічого.

Висновки

Якість отриманої проби: індор, теплиця
Спілкування з продавцем: доволі приємний продавець в цьому плані, клієнтоорієнтованість на рівні
Якість стелсу чи місце розташування кладу: стелс дуже надійний та прослужить відправками довго
Тривалість видачі проби: 3 дні
Вага проби (відповідала заявленій чи ні): так, навіть трохи більше, ніж була потрібна

Всім па-па!)
 
руда та смачна)
 
Якість отриманої проби: індор, теплиця
Индор это не теплица)
Прийнята доза, відмінна особливість ПАР (запах, волога, невисушеність чи пересушеність, подріблений вид или цілий): 600мг
0,6? Мне бы на два раза минимум хватило бы такого количества с моих толлером)
 
Назад
Зверху