• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Тріп-репорт на шишки Toxic poison від Jessy_Pinkman

Антон Блядин

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
10
Репутація
20
Вподобайки
14
Бали
13
Всім доброго дня. Отже, продавець відповів відносно швидко на моє бажання стати тестером. Відправили. Трохи довше їхало, ніж я звик, але це напевно всі перевізники, окрім МП, так везуть.
За стелс скажу лише одне, заморочились хлопці плотно)) Вакуумована та запаяна упаковка всередині. Розрізавши, одразу відчувся запах цікавого вечора))

Два слова за себе. 90% прожитого часу я не курив траву. Я трошки з іншої секти, мій бог - Амфій. Проте останні 2-3 роки, переживши малолітні марафони, виробив для себе +/- режим. Їсти, спати. І ось тут якраз і відчув користь конопель)) став злегка травоїдним.
Отож,
Відмінний, проте не дуже сильний запах. Особисто мені нагадало хвою. На самій шишці декілька блискучих крапочок.

Понеслось гівно по трубах, як то кажуть.
00:00 - починаю подрібнювати шишку. Шишка трохи масляниста але добре просушена. Засипаю в ковпак і підпалюю. Прогорає повільно і виділяється дуже густий, приємний дим. Настільки густий, що свій видох можна ще раз брати на вдох.(здалеку відсилка на Гуфа “Выдох-вдох”) На вдоху та на видиху легко, трошки перчить.
00:00 - 00:10 Починаю відчувати прихід. Завалився на ліжко і дуже сильно захотілось послухати трек Матранга - “Патріархат”. І тут понеслось: Матранг плавно перейшов на Міягі.
“...Я с друидами дружил и знаю чё почём…”
Далі легенько переміщаюсь до творчості Guf, про те, як він “... Втроём сидел на крыше, он и два бокса шишек…”
Легка посмішка на обличчі та піднятий настрій. Музика заходить дуже глибоко, сприймається якось зовсім інакше.

00:10 - 00:30 Здалося, що я вічність слухав музику. Проте це тільки здалось. І взагалі мені здавалось, що мене майже не поміняло, поки я не почав переписуватися. І ось тут я і зрозумів: п*зда, як мене вбило)))) Сидів, слухав музику і щось говорив, записував повідомлення друзям. Проте, через музику не чув, що говорив. І тут кенти починають дико угарати з мене. Кажуть, щоб я переслухав те, що поназаписував. Я так би мовити легенько прихуїв. Я говорив зі швидкістю світла, якусь повну хрєнь. До сих пір не можу в'їхати, що ж я хотів пацанам своїм донести

00:30 - 01:00. Далі спілкуюся з друзями, спілкуюся легко. Тіло майже не відчуваю. В голові дуже легко. До ліжка прибило так, що встати не можу. Злегенька сушить, трохи пробиває пожерти. Очі, як в азіата, ще й почервоніли.

01:00 - 02:30 чомусь дуже захотілось послухати гурт “System of the Down”. Я різко перестаю спілкуватися з друзями і знов поринув у світ музики.

“...such a lonely day…”

Трек за треком проходять ніби крізь мене, пританцьовую лежачи в ритм. Наприкінці треку згадав, що хотів їсти. За секунду, просто як з голодного краю, ломанувся на кухню та зрадів, немов дитина на дні народженні, коли побачив торт у холодильнику.


Порішавши з ним питання, через кілька хвилин після трапези солодко і легко заснув.

Зранку ніби добре відпочив, гарний настрій та легкість. Трохи не хотів вставати але це напевно у всіх так.

Отже висновок: відмінні шишки, плавный прихід. Запах також відмінний. Продавець ввічливий і приємний у спілкуванні. Дякую магазину за пробу. Як то кажуть “Фарту, масті”. Хороших вам продажів
 
Назад
Зверху