THC Familly арбітраж 260$ trc

Chestnii привіт , чи є можливість розгляду арбітражу ? Чи ви не розглядаєте арбітражі магазинів які не повертаються на сайт ? Бо босс повернувся і тут веде активність, але в арбітрахі не відповідає. Дякую за відповідь.
 
Chestnii привіт , чи є можливість розгляду арбітражу ? Чи ви не розглядаєте арбітражі магазинів які не повертаються на сайт ? Бо босс повернувся і тут веде активність, але в арбітрахі не відповідає. Дякую за відповідь.
Dylan
 
Судя по цене 25 грамм шишек, тебя здесь скамят не в первый раз😃

Хотя.. На каждый товар свой покупатель. Если человека всё устраивает и он может себе позволить, то почему нет?
Просто шишки аналогичного качества можно купить сильно дешевле)
 
Судя по цене 25 грамм шишек, тебя здесь скамят не в первый раз😃

Хотя.. На каждый товар свой покупатель. Если человека всё устраивает и он может себе позволить, то почему нет?
Просто шишки аналогичного качества можно купить сильно дешевле)
Аналогічних шишок не купиш за ці гроші, товар відповідав ціні, твій коментар недоречний) я тут більше про рішення чекаю )
 
Аналогічних шишок не купиш за ці гроші, товар відповідав ціні, твій коментар недоречний) я тут більше про рішення чекаю )
ну-ну, пусть будет так, не расстраивайся)

Я успел попробовать шш в большей части шопов тут, так что имею представление о чем говорю
Повідомлення об'єднано автоматично:

А так удачи с решением ситуации
 
ну-ну, пусть будет так, не расстраивайся)

Я успел попробовать шш в большей части шопов тут, так что имею представление о чем говорю
Повідомлення об'єднано автоматично:

А так удачи с решением ситуации
Ну я нажаль не встиг попробувати у всіх шопах, а попав на нього. Брав багато і все було ок, а останній раз така вийшла ситуація. Дякую
 
  • Вподобайка
Реакції: 1488
Ну я нажаль не встиг попробувати у всіх шопах, а попав на нього. Брав багато і все було ок, а останній раз така вийшла ситуація. Дякую
на лиге он уже акула рс бизнеса иди требуй свое)
 
Привіт, хочу поділитись негативним досвідом.
Замовляв шишки
Dead Budda-10г.
Papaya haze-15г.
На суму: 260 $ trc.
Доставка: Нова Пошта
Шоп Thc Familly
Boss- ( @THC_BOSS_0923)
Оператор- (@THCstar) новостворений ( страрий акк видалений .
19 лютого зайшов на канал все було як завжди і в прикріплених повідомленнях я знайшов силку на оператора, написав йому він прийняв замовлення і скинув реквізити на оплату. Оплативши скинув йому підтвердження і чекав на відправку. На наступний день я зайшов на канал і бачу повідомлення, що їх акк викрали і вони не приймають більше замовлень, на момент мого замовлення цього повідомлення не було і вони активно кидали рекламу в свій чат. І чат з оператором було видалено в ноль. Я написав в підтримку там мені сказали,що я у всьому сам винен. Скріни додам. З часом на зв'язок вийшов босс і сказав,що компенсує +25% до замовлення до кінця квітня, я не погоджуюсь на таку компенсацію , я в них постійно в місяць беру 20-25г. Протягом року вже ) і не вважаю, що це справедлива компенсація. Всі скріни будуть нижче.
так может ты на фейка попал?? где скрин его юзнейма в ТГ?
 
так может ты на фейка попал?? где скрин его юзнейма в ТГ?
Там є юзернейм в скрінах, це був їхній акк
Повідомлення об'єднано автоматично:

на лиге он уже акула рс бизнеса иди требуй свое)
Тут теж був до зносу
 
Назад
Зверху