THC Familly арбітраж 260$ trc

А масло куриться чи якийсь інший метод вживання ? Чи типу є якісь спеціальні прилади для його вживання ?
А ти що шукаєш в траві ?
Масло, вакс, дистилят - це все види концентратів з трави. Їх можна і курити, і парити, і їсти
 
А ти що шукаєш в траві ?
Масло, вакс, дистилят - це все види концентратів з трави. Їх можна і курити, і парити, і їсти
Для мене трава більше як заспокійлива дія для сну і апетиту і щоб було спокійніше, бо антидеприсанти не дуже дієві чомусь для мого організму, а от трава допомагає заснути і поїсти і втихомирити тривогу і деприсивні стани. Тож вживаю більше в терапевтичних цілях, чому цікаво за інші методи вживання бо куріння шкідливе на легені тому і думав може є якісь інші методи щоб вживати ) то пекти печиво трохи великий розхід трави і то бє по кишені
 
Для мене трава більше як заспокійлива дія для сну і апетиту і щоб було спокійніше, бо антидеприсанти не дуже дієві чомусь для мого організму, а от трава допомагає заснути і поїсти і втихомирити тривогу і деприсивні стани. Тож вживаю більше в терапевтичних цілях, чому цікаво за інші методи вживання бо куріння шкідливе на легені тому і думав може є якісь інші методи щоб вживати ) то пекти печиво трохи великий розхід трави і то бє по кишені
О, я також шукав таке. Канна масло зайшло з трави дуже добре. А це масло RSO спробував, ще краще. Подивись рубрику продам разово. Як є можливість, діазепам /сібазон/валіум спробуй, гарний препарат. Лірику не варто, гадость
 
Останнє редагування:
Удачного решения! ;)
 
Для мене трава більше як заспокійлива дія для сну і апетиту і щоб було спокійніше, бо антидеприсанти не дуже дієві чомусь для мого організму, а от трава допомагає заснути і поїсти і втихомирити тривогу і деприсивні стани. Тож вживаю більше в терапевтичних цілях, чому цікаво за інші методи вживання бо куріння шкідливе на легені тому і думав може є якісь інші методи щоб вживати ) то пекти печиво трохи великий розхід трави і то бє по кишені
Ще в кофі шоп У Слона був сорт Крем Карамель, підходить для терапевтичних цілей. Їх не має поки на форумі, були раніше, мають же повернутися
 
Останнє редагування:
Удачного решения! ;)
Дякую)
Повідомлення об'єднано автоматично:

О, я також шукав таке. Канна масло зайшло з трави дуже добре. А це масло RSO спробував, ще краще. Подивись рубрику продам разово. Як є можливість, діазепам /сібазон/валіум спробуй, гарний препарат. Лірику не варто, гадость
Дякую я гляну обов'язково, діазепам і сібазон пробував, ще більше в тривогу кидає чомусь )
 
Для мене трава більше як заспокійлива дія для сну і апетиту і щоб було спокійніше, бо антидеприсанти не дуже дієві чомусь для мого організму, а от трава допомагає заснути і поїсти і втихомирити тривогу і деприсивні стани. Тож вживаю більше в терапевтичних цілях, чому цікаво за інші методи вживання бо куріння шкідливе на легені тому і думав може є якісь інші методи щоб вживати ) то пекти печиво трохи великий розхід трави і то бє по кишені
Хуя ты терапевт 25г на месяц ! Наверное только по выходным куришь ?:)
 
Хуя ты терапевт 25г на месяц ! Наверное только по выходным куришь ?:)
ну я стараюсь курити лише коли тривога і деприсивний стан, але по трішки бо задоволення не з дешевих. то так десь і получається 25-30г. на місяць для двох)
 
ну я стараюсь курити лише коли тривога і деприсивний стан, але по трішки бо задоволення не з дешевих. то так десь і получається 25-30г. на місяць для двох)
Вчора був шоп, з дешевими цінами на шш
Старший Гровер,
гляньhttps://labrc.name/forums/kaknadoshop-krupnyj-opt-klady-kiev.302/
 
Привіт, хочу поділитись негативним досвідом.
Замовляв шишки
Dead Budda-10г.
Papaya haze-15г.
На суму: 260 $ trc.
Доставка: Нова Пошта
Шоп Thc Familly
Boss- ( @THC_BOSS_0923)
Оператор- (@THCstar) новостворений ( страрий акк видалений .
19 лютого зайшов на канал все було як завжди і в прикріплених повідомленнях я знайшов силку на оператора, написав йому він прийняв замовлення і скинув реквізити на оплату. Оплативши скинув йому підтвердження і чекав на відправку. На наступний день я зайшов на канал і бачу повідомлення, що їх акк викрали і вони не приймають більше замовлень, на момент мого замовлення цього повідомлення не було і вони активно кидали рекламу в свій чат. І чат з оператором було видалено в ноль. Я написав в підтримку там мені сказали,що я у всьому сам винен. Скріни додам. З часом на зв'язок вийшов босс і сказав,що компенсує +25% до замовлення до кінця квітня, я не погоджуюсь на таку компенсацію , я в них постійно в місяць беру 20-25г. Протягом року вже ) і не вважаю, що це справедлива компенсація. Всі скріни будуть нижче.
Кто виноват что украли его аккаунт? Только сам он, наверное повелся на смену никнейма🤣
Полная компенсация должна быть тут
 
надо было через гаранта работатть
 
Назад
Зверху