Mike Tuson повернувся! Я все таки покурю ганджубаса ?

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 463
Репутація
2 466
Вподобайки
3 703
Бали
1 484
Привіт всім! Закінчую цей вечір з чудовими новинами, я впевнений, що ви також будете раді за мене! Якщо хтось пам'ятає, у мене була тема про те, що мене обманули на 500 доларів. Отже, сиджу я, граючи в PUBG, коли раптом бачу повідомлення від того самого Майка! Виявляється, у нього були проблеми зі зв'язком, через які він не міг здійснити відправку. А я вже його обматюкав і тему на форумі створив : ) , крінж звісно , але хто ж знав. Ось такі пироги! Всім бажаю гарної та мирної ночі. Якщо отримую замовлення то буде добре , але я вже звик і до іншого результату цієї ситуації!
 
  • Love
Реакції: YMBUkraine

    YMBUkraine

    Балів: 3
    Дякую Бро! Бажаю доброї та тихої ночі!
Привіт всім! Закінчую цей вечір з чудовими новинами, я впевнений, що ви також будете раді за мене! Якщо хтось пам'ятає, у мене була тема про те, що мене обманули на 500 доларів. Отже, сиджу я, граючи в PUBG, коли раптом бачу повідомлення від того самого Майка! Виявляється, у нього були проблеми зі зв'язком, через які він не міг здійснити відправку. А я вже його обматюкав і тему на форумі створив : ) , крінж звісно , але хто ж знав. Ось такі пироги! Всім бажаю гарної та мирної ночі. Якщо отримую замовлення то буде добре , але я вже звик і до іншого результату цієї ситуації!
Отличные новости, рад за тебя
 
Отже, сиджу я, граючи в PUBG, коли раптом бачу повідомлення від того самого Майка!
Приємні новини, і те що Майк нарешті відповів тобі і те що повертається. Як тоді і писав, у Майка репутація норм, вважався одним з кращих приватних продавців форуму, ціна/якість.
Главное что б не дубаса!!
Dubas Lion 🫶
 
А чи він повернувся б та відшкодував якби не підняв тему тут?)))
Це питання залишиться без відповіді)))
Але уявляю як приємно відчувати )
 
А чи він повернувся б та відшкодував якби не підняв тему тут?)))
Це питання залишиться без відповіді)))
Але уявляю як приємно відчувати )
На мою думку , те що я підняв тему тут то це було до голої дупи , і ще цікавий факт, якщо продавця немає на форумі то повернути частину грошей з його депозиту неможливо доки він не повернеться на форум! Якщо чесно то я вже втратив надію і просто забив! Дякую знайомому Дімону і вам сектантам за постійну підтримку в цій ситуації! 🥰😭🤗🫡Ви найкращі!

А , ну й Адмін також дякую! Приємний чоловік , відповів в лс та поцікавився ситуацією.)
 
Скинь пару банок перекурить. Я за тебе моливсь, якщо що)
 
отак буває, вже встиг перенервувати, а все виявляється нормально!
 
Дякую за підтримку дорогі сектанти!) Всім бажаю гарного настрою та вдалого дня!
 
Скинь пару банок перекурить. Я за тебе моливсь, якщо що)
Ех, мля, а ти наглючий, я б сам би теж хотів би напалитися шш, бо вже більше місяця не отримував за банер та купував mj рідко, бо амф та метадон кортілось більше, фен не вживав з минулого року, а метадон з вчорашнього дня ;)
 
Назад
Зверху