ПРИЁМЫ МУСОРСКОЙ ПОЧТЫ

  • Вподобайка
Реакції: Tool
Ето я про человека которий заказал а потом барижит...
В такому випадку всеодно не виходить перевірити всі його посилки.
Бо людина яка барижить всеодно кожного разу буде замовляти на інакші дані.
 
Так всё ХВАТИТ, устроили тут хуй пойми что, это всё и так известно. Принимают и будут принимать. Особенно лохов которые покупают у каких-то гавно шопов и на данные которые уже приняли 20 посылок.
 
И заметил такую особеность на основании трех случаев получения посилки на МП с подальшим приёмом. Что в кажждом сллучае посилка неестествено задерживалась в одном из перевалочном складе МП и приезжала на сутки позже указаного срока в приложении.
 
Так всё ХВАТИТ, устроили тут хуй пойми что, это всё и так известно. Принимают и будут принимать. Особенно лохов которые покупают у каких-то гавно шопов и на данные которые уже приняли 20 посылок.
я купляв перший раз на ті данні і в магазині з хорошою репутацією і рейтингом. І не допомогло.
Повідомлення об'єднано автоматично:

І рух росилки був норм по програмі нп, без затримок і тд.
 
Так всё ХВАТИТ, устроили тут хуй пойми что, это всё и так известно. Принимают и будут принимать. Особенно лохов которые покупают у каких-то гавно шопов и на данные которые уже приняли 20 посылок.
да ну. была проба на левые данные и новую сим и прием
 
Пробы могли шурануть с одних данных, но чтоб данные запалить - надо контрольная закупка, а а случае с пробами - успешно записаться на прлбу, чтоб изловить остальных получателей.
Вот только резона от проб -:309.1, не более. На побрить на деньги по незнанию.

На секте был Юрген, который пропал не только мес как. Последнее, что отписывал - прием на почте с пробой грибов, при том,что принимающие знали название шопа и что внутри.
Как бы шопу сливать тестеров сов ем резона нет, тогда вопрос - как??? Типо точно среди записавшихся была подстава.
 
да ну. была проба на левые данные и новую сим и прием
То тут логічно припустити - взяли відправщика, пасуть відправщика, стелс підвів, незвичайна або безглузда посилка від одного нового клієнта до іншого нового клієнта. Які ще можуть бути варіанти ?
 
Пробы могли шурануть с одних данных, но чтоб данные запалить - надо контрольная закупка, а а случае с пробами - успешно записаться на прлбу, чтоб изловить остальных получателей.
Вот только резона от проб -:309.1, не более. На побрить на деньги по незнанию.

На секте был Юрген, который пропал не только мес как. Последнее, что отписывал - прием на почте с пробой грибов, при том,что принимающие знали название шопа и что внутри.
Как бы шопу сливать тестеров сов ем резона нет, тогда вопрос - как??? Типо точно среди записавшихся была подстава.
Напишу одну зі своїх теорій. (можливо вона не правильна, але я б звернув увагу). Найчастіше з того що помітив це приймають тих хто виграв якусь рулетку, тестер і тд.

Тобто в таких випадках юзер пише повідомлення з даними куди відправляти прямо тут в листуванні на сайті, а не в тг. Тому питання чи хтось ще бачить ці листування.?

Бо для того щоб зайти в чийсь акаунт потрібно лише підібрати пароль, бо нік і так в всіх вказаний. (ну це якщо не включена двохфакторна аутентифікація).

До того як знесли секту то пересилав знайомому повідомлення з фото яке він не відкривав, в мене показувало що фото два рази переглянуто. Потім повторювали експеримент і теж саме. Міняв пароль і через якись період знову теж саме.

Тому питання про захищенність таких сайтів для мене відкрите.
 
Був тут один магаз який за банер давав проби і координати магніту зразу кидали тут в переписці.. Дали так декілька проб і кур'єра по ходу прийняли. Бо магаз зразу після тих проб перестав в моємо місті працювати.

Можливо і інакше причина, але те що в переписках кодають координати це точно буває
 
шоп изначально был мусарской. было проведено расследования. а имнно заказана проба соли 5 грамм и ждали уже около почтамата
Ого. І це він не останній такий по ходу
Повідомлення об'єднано автоматично:

Напишу одну зі своїх теорій. (можливо вона не правильна, але я б звернув увагу). Найчастіше з того що помітив це приймають тих хто виграв якусь рулетку, тестер і тд.

Тобто в таких випадках юзер пише повідомлення з даними куди відправляти прямо тут в листуванні на сайті, а не в тг. Тому питання чи хтось ще бачить ці листування.?

Бо для того щоб зайти в чийсь акаунт потрібно лише підібрати пароль, бо нік і так в всіх вказаний. (ну це якщо не включена двохфакторна аутентифікація).

До того як знесли секту то пересилав знайомому повідомлення з фото яке він не відкривав, в мене показувало що фото два рази переглянуто. Потім повторювали експеримент і теж саме. Міняв пароль і через якись період знову теж саме.

Тому питання про захищенність таких сайтів для мене відкрите.
Привнотом же висилають дані
 
Ого. І це він не останній такий по ходу
Повідомлення об'єднано автоматично:


Привнотом же висилають дані
Ну правильно, в тебе є впевненість хто бачить твої приватні повідомлення і чи хтось ще має доступ до твого акаунту.?

Чому в приватному повідомленні мені показувало що фото переглянуто якщо отримувач каже що не переглядав його?
 
Ну правильно, в тебе є впевненість хто бачить твої приватні повідомлення і чи хтось ще має доступ до твого акаунту.?

Чому в приватному повідомленні мені показувало що фото переглянуто якщо отримувач каже що не переглядав його?
Не зрозумів відповіді
Дані висилають в переписці привнотом - відкрив, знищилась записка
 
Назад
Зверху