Погибший во время ночного нападения полицейский – 20-летний Максим Зарецкий

Да ! И я говорю - еврея во власть не пускать ! По ходу ты еврей , все время от ответа увиливаешь
А ти походу звичайний приспособленец. Воювати за Україну, ти громадянин Ізраїлю. Воювати за Ізраїль, ні ти не любиш євреїв. Якого хуя тоді ти громадянин Ізраїля, якщо євреїв не любиш, бо так вигідно?
Ти далі можеш що завгодно писати про війну і запитувати у інших чого вони не йдуть, але вже зрозуміло що навіть в таких звичайних речах, ти балабол і приспособленец. Ти тоді виходить звичайна мразота як і депутати яких хейтиш, та чекаєш коли вони підуть воювати, у них також у багатьох громадянство Ізраїлю.
 
А ти походу звичайний приспособленец. Воювати за Україну, ти громадянин Ізраїлю. Воювати за Ізраїль, ні ти не любиш євреїв. Якого хуя тоді ти громадянин Ізраїля, якщо євреїв не любиш, бо так вигідно?
Ти далі можеш що завгодно писати про війну і запитувати у інших чого вони не йдуть, але вже зрозуміло що навіть в таких звичайних речах, ти балабол і приспособленец. Ти тоді виходить звичайна мразота як і депутати яких хейтиш, та чекаєш коли вони підуть воювати, у них також у багатьох громадянство Ізраїлю.
Ты на вопрос отвечай , или нахуй иди ! ВСЕ
 
Я могу не воевать , я гражданин Израиля . Я ВСУ деньгами и прочим помогаю . А вот чего ты Родину не защищаешь ?
"Делай добро и бросай его в воду"
Не нужно хвалиться тем что ты помогаешь. Это как о себе сказать "Я хороший человек" Не в обиду но тут ты не прав.
 
"Делай добро и бросай его в воду"
Не нужно хвалиться тем что ты помогаешь. Это как о себе сказать "Я хороший человек" Не в обиду но тут ты не прав.
А где ты похвальбу увидел ? Я факт констатировал . Не нужно придумывать то , что тебе удобнее . Хочешь какую то хуйню втирать - общайся с соотв персонажем
 
Бронелобый, хули
 
Ты на вопрос отвечай , или нахуй иди ! ВСЕ
Був би сенс відповідати тобі, я ж пояснив що ти приспособленец. Така сама сучка яких хейтиш, депутатів з громадянством Ізраїлю котрі не воюють.
А я з одним громадянством України, знаходжусь в Україні, без довідки «непридатний», офіційно працюю і сам не поспішаю на війну, офіційно працюючи не можна сказати що ховаюсь.
 
Пиздец.просто не за хуй напал и в спину пустил 4 пули
долбаебы кто пишет в теме аля мусора не люди, дело в том что себе эти долбаебы ака военные накрутили что они все могут и застрелили абсолютно невинных людей. С такими нужно поступать как с собаками.
 
Останнє редагування:
А мог бы на передке Родину защищать , а не по тылам гаситься и наркопитонов прессовать
Чтоб идти на передок, нужно чтоб было куда вернуться.
Повідомлення об'єднано автоматично:

А если не вернёшься? Кто тут, хуйня какая-то непонятная? Или кто с теми, кто тут пока ты там? Сосед, имею ввиду.
 
Герой, красавчик, бандитизм потрібно щемити. Всі ці нарколаби які синтетику свою молоді продають. Не порядного якось виходить.

Він хотів після тебе йти воювати, на жаль не встиг.

Мусор гасив біомусор 😂
ты че думаешь они нарко магазы закрывают?) они с ними и работают в большинстве случаев а ловят мелких бегунков а магазы накрывают когда не платят им
 
ты че думаешь они нарко магазы закрывают?) они с ними и работают в большинстве случаев а ловят мелких бегунков а магазы накрывают когда не платят им
а когда общий дом и враг в нем?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Не умеешь - не делай.
 
Чтоб идти на передок, нужно чтоб было куда вернуться.
Повідомлення об'єднано автоматично:

А если не вернёшься? Кто тут, хуйня какая-то непонятная? Или кто с теми, кто тут пока ты там? Сосед, имею ввиду.
Если не вернешься , тебе вообще похуй будет
 
ты че думаешь они нарко магазы закрывают?) они с ними и работают в большинстве случаев а ловят мелких бегунков а магазы накрывают когда не платят им
Ну не 20 річний салага який тільки академію закінчив. У нього в принципі ще не може бути тих знайомств, щоб кришувати навіть дрібного варщика. Можливо я і вважаю що не гоже закривати пацанів за пару грам трави і був би проти «мусорів», але тоді мене можна буде поставити на сторону синтетистів альфачів котрі теж дуже ображені що їх щимять поліціянти. Але так як я і проти синтетики, поліція їх щимить, то не можу однозначно сказати що мусора підараси😂
Нехай накривають бігунків, з крупняком важко боротись. Виходить варіант тільки крити закладчиків (расходнік), саджати їх на захмарні терміни, щоб під страхом більше ніколи не побачити волі, не розкладали ці порошки вулицями.
Легалізуйте шмаль!🫶 Або хоча б декриміналізація.
 
Грустно не грустно но смотреть правде в глаза надо, мусорилой он был, а мы тут ебем в рот закон
Тцк тоже ебут в рот закон, но сомневаюсь что ты считаешь этих уебанов пиксельных своими друзьями)
 
Что за хуйню ты трусишь?
Знаешь, кто зайдет посмотреть в притон? - подумай.


Переглянути вкладення 8902

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!
Носочки стирать чаще надо . Хотя если ты по притонам ходишь , можно не стирать
 
Назад
Зверху