Погибший во время ночного нападения полицейский – 20-летний Максим Зарецкий

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 463
Репутація
2 461
Вподобайки
3 702
Бали
1 484
🕯Светлая память погибшему
CA7A029E-16AC-4472-86D9-247B4E71A6C6.jpeg
Все таки поліцейський , не поліцейський , ніхто не заслуговує на таку долю! 😥😓 Покойся з миром!
 
🕯Светлая память погибшему
Переглянути вкладення 8796
Все таки поліцейський , не поліцейський , ніхто не заслуговує на таку долю! 😥😓 Покойся з миром!
А мог бы на передке Родину защищать , а не по тылам гаситься и наркопитонов прессовать
 
А мог бы на передке Родину защищать , а не по тылам гаситься и наркопитонов прессовать
Я там відео дивився , мені здається той тіп другій , як я розумію то був син , мені здається він обгашений … але це жах , страшно і боляче дивитися те відео.
 
Я там відео дивився , мені здається той тіп другій , як я розумію то був син , мені здається він обгашений … але це жах , страшно і боляче дивитися те відео.
А мені дуже підняло настрій)))
 
Я там відео дивився , мені здається той тіп другій , як я розумію то був син , мені здається він обгашений … але це жах , страшно і боляче дивитися те відео.
Вообще без разницы кто обгашеный а кто нет , Мусор априори есть мусор , и этим все сказано
 
А мені дуже підняло настрій)))
Кому як, Кіт! Радий що в тебе гарний настрій! Бережіть себе друзі!
Повідомлення об'єднано автоматично:

А мені дуже підняло настрій)))
Кому як Кіт! Радий що в тебе гарний настрій! Бережіть себе друзі
 
Мусор в 99% случаев защищает те безпридельные законы по которым власть народ грабит , и только в 1% случаев приносит какую то пользу Человеку !!! За его же деньги напомню
 
🕯Светлая память погибшему
Переглянути вкладення 8796
Все таки поліцейський , не поліцейський , ніхто не заслуговує на таку долю! 😥😓 Покойся з миром!
Герой, красавчик, бандитизм потрібно щемити. Всі ці нарколаби які синтетику свою молоді продають. Не порядного якось виходить.
А мог бы на передке Родину защищать , а не по тылам гаситься и наркопитонов прессовать
Він хотів після тебе йти воювати, на жаль не встиг.
Вообще без разницы кто обгашеный а кто нет , Мусор априори есть мусор , и этим все сказано
Мусор гасив біомусор 😂
 
Герой, красавчик, бандитизм потрібно щемити. Всі ці нарколаби які синтетику свою молоді продають. Не порядного якось виходить.

Він хотів після тебе йти воювати, на жаль не встиг.

Мусор гасив біомусор 😂
Я могу не воевать , я гражданин Израиля . Я ВСУ деньгами и прочим помогаю . А вот чего ты Родину не защищаешь ?
 
Я могу не воевать , я гражданин Израиля . Я ВСУ деньгами и прочим помогаю . А вот чего ты Родину не защищаешь ?
Та хуй зрозумієш чого ти громадянин Ізраіля чи залупи. В Ізраїлі ти не воюєш, влада хуйові євреї, і за Україну ти не воюєш. Ти нитік звичайний😂
Твоя допомога там не потрібна, потрібна твоя присутність, ухилянт-помічник. Чим ти можеш допомогти, якщо ЗСУ обіцяє допомогти і кредити закрити тим хто підпише контракти, і гроші авансом на купівлю автомобіля. І тут ти помічник😂
 
Та хуй зрозумієш чого ти громадянин Ізраіля чи залупи. В Ізраїлі ти не воюєш, влада хуйові євреї, і за Україну ти не воюєш. Ти нитік звичайний😂
Если мне власть не нравится , я не воюю ! А вот ты чего гасишься ?
 
Если мне власть не нравится , я не воюю ! А вот ты чего гасишься ?
Ти громадянин Ізраїля і кажеш що влада України крадії євреї? Ти запиздівся дружок. Такому нитіку не тільки влада не подобається.
 
Ти громадянин Ізраїля і кажеш що влада України крадії євреї? Ти запиздівся дружок. Такому нитіку не тільки влада не подобається
Да ! И я говорю - еврея во власть не пускать ! По ходу ты еврей , все время от ответа увиливаешь
 
Хороший мусор - мёртвый мусор. Аминь
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху