Оцініть якій банер я розробив для Barney`s Farm | Обідній креатив.

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 447
Репутація
2 509
Вподобайки
3 714
Бали
1 484
Всім привіт , в мене хвилинка креативу!) Може хтось памьятаю я розробляв банер для Kiss My Acid, і сьогодні з’явилася можливість розробити банер для Барни Фарс , банер підгружую низже , щоб ви могли його оцінити.( я не профі , просто любитель : 3 ) Всім буду дуже вдячний за коментарі і кожен коментар отримає від мене вподобайку! Аве секта! LABRC - Непереможний! Всім бажаю гарного остатку цього дня та супер турбо чудового настрою!
9C1DCFA6-49EE-4465-AEB2-818EB5EF9735.jpeg
( сам банер )
659DB103-5191-4BD7-80DD-271355FA6004.jpeg
 
  • Вподобайка
Реакції: Nimble

    Nimble

    Балів: 5
    дя, но не в анимации дело
Не,не пойдёт Не цепляет
 
Всім привіт , в мене хвилинка креативу!) Може хтось памьятаю я розробляв банер для Kiss My Acid, і сьогодні з’явилася можливість розробити банер для Барни Фарс , банер підгружую низже , щоб ви могли його оцінити.( я не профі , просто любитель : 3 ) Всім буду дуже вдячний за коментарі і кожен коментар отримає від мене вподобайку! Аве секта! LABRC - Непереможний! Всім бажаю гарного остатку цього дня та супер турбо чудового настрою!
Переглянути вкладення 7660
( сам банер )
Переглянути вкладення 7662
Ну такое. Молодец конечно - но выглядит не очень приятно.
 
Хороший наркотик в рекламе не нуждается
 
Симпатично и толково :)
 
Всім привіт , в мене хвилинка креативу!) Може хтось памьятаю я розробляв банер для Kiss My Acid, і сьогодні з’явилася можливість розробити банер для Барни Фарс , банер підгружую низже , щоб ви могли його оцінити.( я не профі , просто любитель : 3 ) Всім буду дуже вдячний за коментарі і кожен коментар отримає від мене вподобайку! Аве секта! LABRC - Непереможний! Всім бажаю гарного остатку цього дня та супер турбо чудового настрою!
Переглянути вкладення 7660
( сам банер )
Переглянути вкладення 7662
прикольный не едкий вот шрифт чуть другой бы
 
А пример нарисованая шишка чи шо?
 
Назад
Зверху