• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

На серці мінлива хмарність і опади

GoddessMar

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
745
Репутація
560
Вподобайки
976
Бали
594
Його принесло до могили особисте упередження, і причиною смерті в кінцевому підсумку можна назвати загоном, а не самогубством.
Моя святість і віра стали особливими супутниками життя всього людства. Я багато разів відмовлялася від цигарок, цього разу, чесно. Я чужа, безлика сутність поряд з тобою. Коли тобі сниться жахіття, головним героєм є я (смерть). Я вижила, пережила. Кожен удар долі. Я невразлива, та кулі вже четверту годину пробивають моє тіло. Памʼятай, що найсильніший страх людини — це вона сама. Ти рано чи пізно пошкодуєш про своє життя, воно все буде, повір мені. Я віддаю свій жаль нужденним і йду далі, прямо до скелі. Тут помер найстрашніший вʼязень моїх загонів і недовіри. Врешті він ганебно стрибнув в небуття. Самогубці будуть сміятися з нього, та наскільки гнила його душа, що йому навіть не стати одним з них.
 
Грустная звісточка
 
обратись к психотерапевту
Сказав цифрозадрот kekw
необходимость присутствует
Не варто слухати тих кому не цікаве ваше творіння.
І хоча воно дійсно неструктуровано, але воно натхненне. І ви вправі з цим поратись як з ограновуванням алмазу. Продовжуючи слідкувати за собою, своїми емоціями та світосприйняттям. Чарівно висловлюючи те що відчуваєте)
 
Назад
Зверху