LSD-25 | Відгуки на наш LSD, Трип-репорты на наш LSD, Cпілкування на тему LSD

Acid Lord

Команда Секти
VIP Seller
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
39
Репутація
98
Вподобайки
91
Бали
154
Депозит
2100 $
Відгуки на наш LSD, Трип-репорты на наш LSD, Cпілкування на тему LSD

t_32.gif
 
Останнє редагування:

    Cuphead_cup

    Балів: 5
    Більше двох років тому користувався Вашими послугами, нещодавно знову замовив смаколики)) Коли прийшов на місце побачив, що стіна оголошень пуста і думав, що вже не сьогодні..., та стелс зіграв свою роль і все було на місці!!!!!!!)))) Місце, стелс, смаколик — все топ!! Дуже дякую!!! P.S. Доведеться знову віддавати Вам гроші😅😅😅
Марки vertigo это волшебные и лучшие старые марочки!)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ещё помню у вас вроде были rainbow если не ошибаюсь
 
Колись брав у Ейсід Лорда брейншторми, по 110мкг. Це були дуже цікаві, своєрідні картинки. Дуже багато чого мені відкрили. Одне з найчудовіших відкриттів - я відкрив з ними флюїд-арт. Рекомендую до марок придбати набір для флюїд-арту, коштує десь 400-500 гривень, але повірте, ви не пошкодуєте. Це чиста Магія була! Навіть просто краплі, що стікали з картини на підлогу створювали неймовірної краси паттерни!


photo_2024-03-30_01-28-18.jpgphoto_2024-03-30_01-28-50 (4).jpgphoto_2024-03-30_01-28-50 (6).jpgphoto_2024-03-30_01-28-50 (5).jpgphoto_2024-03-30_01-28-50.jpgphoto_2024-03-30_01-28-50 (2).jpgphoto_2024-03-30_01-28-50 (3).jpgphoto_2024-03-30_01-28-18 (2).jpgphoto_2024-03-30_01-28-19.jpgphoto_2024-03-30_01-28-19 (2).jpg
 
пробы будет?)
 
Колись брав у Ейсід Лорда брейншторми, по 110мкг. Це були дуже цікаві, своєрідні картинки. Дуже багато чого мені відкрили. Одне з найчудовіших відкриттів - я відкрив з ними флюїд-арт. Рекомендую до марок придбати набір для флюїд-арту, коштує десь 400-500 гривень, але повірте, ви не пошкодуєте. Це чиста Магія була! Навіть просто краплі, що стікали з картини на підлогу створювали неймовірної краси паттерни!


Переглянути вкладення 1296Переглянути вкладення 1298Переглянути вкладення 1299Переглянути вкладення 1300Переглянути вкладення 1301Переглянути вкладення 1302Переглянути вкладення 1303Переглянути вкладення 1304Переглянути вкладення 1305Переглянути вкладення 1306
Спасибо больше, возьму на заметку, просто нереальное занятие, я тоже люблю искуство :))! Дякую
 
в общем, клад был сделан очень хорошо, за это плюс, но сама марка не подействовала, за что огромный минус.
Может толлер сильный?

У этого магазина качество всегда на высоте.
 
Может толлер сильный?

У этого магазина качество всегда на высоте.
Я думаю что дело не в толерантности
Скорее, в скотолерантности конкурентов
Посмотрев на профиль:
Регистрация Сегодня в 13:50
Активность Сегодня в 13:53
Можно задаться вопросом как человек успел за три минуты после регистрации: сделать покупку, забрать клад, протестировать и написать отзыв
Контакты для покупки видно только после регистрации на форуме, прикрепляю факты:
 

Вкладення

  • 1.jpg
    1.jpg
    149.2 КБ · Перегляди: 11
Может толлер сильный?

У этого магазина качество всегда на высоте.
нет, толлера не может быть, я уже давно не кушала лсд
Повідомлення об'єднано автоматично:

Я думаю что дело не в толерантности
Скорее, в скотолерантности конкурентов
Посмотрев на профиль:
Регистрация Сегодня в 13:50
Активность Сегодня в 13:53
Можно задаться вопросом как человек успел за три минуты после регистрации: сделать покупку, забрать клад, протестировать и написать отзыв
Контакты для покупки видно только после регистрации на форуме, прикрепляю факты:
сама не знаю, как так получилось, но я была зарегистрирована на форуме давно, только что-то зайти не смогла, пришлось ещё раз регистрироваться
Повідомлення об'єднано автоматично:

756
 
нет, толлера не может быть, я уже давно не кушала лсд
Повідомлення об'єднано автоматично:


сама не знаю, как так получилось, но я была зарегистрирована на форуме давно, только что-то зайти не смогла, пришлось ещё раз регистрироваться
Повідомлення об'єднано автоматично:


756
Могу в качестве исключения выдать вам новую марку, только если за 3 дня не отпишете в теме или марка снова будет пустой, будем записывать вас в людей который по заказу конкурентов портят репутацию товару.
Я лично на 100% уверен в качестве так как провожу биотесты каждой партии.
 
Останнє редагування:
Могу в качестве исключения выдать вам новую марку, только если за 3 дня не отпишете в теме или марка снова будет пустой, будем записывать вас в людей который по заказу конкурентов портят репутацию товару.
Я лично на 100% уверен в качестве так как провожу биотесты каждой партии.
ок давайте
 
Назад
Зверху