Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Доброго всім дня, підкажіть будь ласка, скільки часу треба щоб збити толер до кета?
А он у тебя большой? Что то смотрю что много людей уже кет попробовали. Кстати да, как была тема тут на лабе, много кому б зашло появление фенциклидина, либо 2fdck, потому шо кет слишком мрачный какой-то
Повідомлення об'єднано автоматично:

Перший раз як спробував кет, я всадив 0.5 за два дня, по 5-6 раз в день гасячи.
0.5 за два дня это ещё хороший расход, у меня грамм за пол дня уходит, а 0.5 за 4-5 часов
Повідомлення об'єднано автоматично:

Десь так. Коли тебе вже не сильно підмазує мдма і ти в принципі ще б хотів догнатись мдма. Тоді можна починати кетамінотерапію))
А я скоро буду выкладывать репорт где смешаю 2 части мдма и 1 часть кет
 
Останнє редагування:
0.5 за два дня это ещё хороший расход, у меня грамм за пол дня уходит, а 0.5 за 4-5 часов
Ну це був мій перший досвід, я приймав в/в по 20-30 мг, паралельно вживаючи ще всяке різне підряд.
А он у тебя большой? Что то смотрю что много людей уже кет попробовали. Кстати да, как была тема тут на лабе, много кому б зашло появление фенциклидина, либо 2fdck, потому шо кет слишком мрачный какой-то
Ну лише три дні поспіль потроху валю, не можу собі дозволити повноцінну дозу допустим від 50мг в/в через обставини в яких знаходжусь, мушу підтримувати подобіє адекватності, а я і від 15 мг перші 10 хвилин був переконаний в тому що я собака породи хаскі на ім'я Іриска. На рахунок мрачності кета - зі всього що я пробував ( а я пробував практично все) кет для мене - найдобріший препарат зі всіх
 
Ну це був мій перший досвід, я приймав в/в по 20-30 мг, паралельно вживаючи ще всяке різне підряд.

Ну лише три дні поспіль потроху валю, не можу собі дозволити повноцінну дозу допустим від 50мг в/в через обставини в яких знаходжусь, мушу підтримувати подобіє адекватності, а я і від 15 мг перші 10 хвилин був переконаний в тому що я собака породи хаскі на ім'я Іриска. На рахунок мрачності кета - зі всього що я пробував ( а я пробував практично все) кет для мене - найдобріший препарат зі всіх
Он то добрый, но визуал у него мрачный, могильный можно сказать такой. Я как то от дорожки 70-80 мг без толлера прилетел в мавозлей и лег рядом с лениным, я думал что я уже мертвый, вот он ленин, вот он я, такой движ немного
 
Он то добрый, но визуал у него мрачный, могильный можно сказать такой. Я как то от дорожки 70-80 мг без толлера прилетел в мавозлей и лег рядом с лениным, я думал что я уже мертвый, вот он ленин, вот он я, такой движ немного
Я в кабінці туалета в дурдомі прийняв, і калбасився під звуки сантехніки. В голові крутились питання "хто я" і "нахуя рибі коліна" якщо з першим я розібрався, то відповідь на друге не знаю досі.
(Нема чого біля Леніна гуляти)
 
Та думаю, що не варто, можна шкоду собі зробити. Чи ти пробував ?
Таблиця сумісності препаратів каже, що кет з мдма прекрасно компонується

Я сам мішав, тріп репортер з мене ізначально хєровий, бо я взагалі збирався нюхати мєф, а знюхав кет, потім вже як приліг засунув пару каминюк мдма собі в ноздрю. Дуже файно полежалось під спальником
 
То це ж добре, будемо експерементувати, пробувати
Питання на засипку, тяжка голова бо з самого ранку вальнув кетаміна і соляжку курю, ліріку з'їсти норм ідея чи краще ібупрофен з гідазепамом і ще соляжечки? Мені би полежати повтикати подрімати
 
Питання на засипку, тяжка голова бо з самого ранку вальнув кетаміна і соляжку курю, ліріку з'їсти норм ідея чи краще ібупрофен з гідазепамом і ще соляжечки? Мені би полежати повтикати подрімати
Я не даю поради, як себе вбивати
 
Нічого так не дратує як несвоєчасна порада.
 
Попробовал я кет с мдма, и скажу, сначала принимайте мдма и побольше, чем больше тем лучше, пару дорог точно, потом снимайтесь кетамином, мешать ничего не надо, вы не поймете полный эффект от одного и от другого
 
Назад
Зверху