Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Також налаштований на нього, цікавий в 3 напрямах - обезбол, кайф, терапія. І цікаво порівняти кет з мдма
мдма це єдиний наркотик окрім шмалі (ну якщо її можна назвати наркотиком але по закону так) який я рідко але вживаю. Мав досвід з амфом(пару дорог) і пару марок лсд ще зʼїв. Ну амф не моє явно. З марок почерпнув все що хотів.
Оце ще хочу кет спробувати ну і коксу якось грам за добу знюхати)))
Стільки всяких речовин перерахував))) А я просто ревас та стопку горілки випив після важкого робочого дня) Зараз нічого не вживаю поки дозвіл на травматичну зброю не отримаю для роботи
 
А в чому проблема з речовиною кетамін при частому вживанні ? Це 100 мг в місяць, більше не можна ?
Та ні можна й частіше, але який сенс ?
Я про свій досвід написав, для мене кет і взагалі вся група дисоціативів це щось з розряду десь колись під настрій, навіть раз в місяць це для мене було забагато ', здається я більше роздав ніж сам зюзав
 
мдма це єдиний наркотик окрім шмалі (ну якщо її можна назвати наркотиком але по закону так) який я рідко але вживаю. Мав досвід з амфом(пару дорог) і пару марок лсд ще зʼїв. Ну амф не моє явно. З марок почерпнув все що хотів.
Оце ще хочу кет спробувати ну і коксу якось грам за добу знюхати)))
Стільки всяких речовин перерахував))) А я просто ревас та стопку горілки випив після важкого робочого дня) Зараз нічого не вживаю поки дозвіл на травматичну зброю не отримаю для роботи
А я від спиртного хочу відмовитися за допомогою мдма та кету
 
А я від спиртного хочу відмовитися за допомогою мдма та кету
доречі відмовитись від спиртного виявилось найважчим. Раз в тиждень але хоч трішки випиваю. З тютютон і марихуаною куди легше розлучитись
 
доречі відмовитись від спиртного виявилось найважчим. Раз в тиждень але хоч трішки випиваю. З тютютон і марихуаною куди легше розлучитись
Грудень, січень, лютий - по разу, березень - не пив. Побачим далі
 
Грудень, січень, лютий - по разу, березень - не пив. Побачим далі
Молодцем тримаєшся💪. У мене також в планах повністю від алко відмовитись. Головне перестати спілкуватись з пʼющими компаніями
 
Молодцем тримаєшся💪. У мене також в планах повністю від алко відмовитись. Головне перестати спілкуватись з пʼющими компаніями
Не пив був 7 років, і нормально на весіллях, днях народження тощо всяких заходах не тянуло, думав, що більш ніколи і не випью
 
Всем привет)
 
Та думаю, що не варто, можна шкоду собі зробити. Чи ти пробував ?
Ну я не маю на увазі, що варто їх комбінувати одночасно, але кетамін відразу після того, як мдма починає спадати - по-перше діє інтенсивніше, по-друге на наступний день відхода від мдма майже не відчуваються. Шкода може бути тільки якщо є якісь проблеми зі здоров'ям. інакше - можна сміливо по такій схемі, як я описав. Перевірено)
 
Ну я не маю на увазі, що варто їх комбінувати одночасно, але кетамін відразу після того, як мдма починає спадати - по-перше діє інтенсивніше, по-друге на наступний день відхода від мдма майже не відчуваються. Шкода може бути тільки якщо є якісь проблеми зі здоров'ям. інакше - можна сміливо по такій схемі, як я описав. Перевірено)
Де ти раніше був, я міг взяти комбо пробу мдма + кет, да щось побоявся їх мішати. А від мдма відходи можуть бути, якщо багато вжити. А від 150 мг відходів не має. Це десь через 3 години після мдма можна кетом доганятися ?
 
Де ти раніше був, я міг взяти комбо пробу мдма + кет, да щось побоявся їх мішати.
О ні, треба було брати, ти що, де таке є? я теж хочу!

Це десь через 3 години після мдма можна кетом доганятися ?
Десь так. Коли тебе вже не сильно підмазує мдма і ти в принципі ще б хотів догнатись ним. Тоді можна починати кетамінотерапію))
 
Останнє редагування:
Кетамін .

А хрін його знає, думаю за місць толер опуститься до нуляки.
Як його частіше за раз в місяць вживати не уявляю ( в мене грам кету майже рік лежав, не та речовина щоб з нею частити )
Перший раз як спробував кет, я всадив 0.5 за два дня, по 5-6 раз в день гасячи.
 
Мораль сьогоднішнього дня : тримайте кожен препарат в визначеному місці!
Вчора заснув з кетаміном в шкарпетці, проснувся в 7 ранку без шкарпеток, добре що скоренько знайшов і заховав поки ніхто не прокинувся. В обід нюхав мефедрон, поклав хуй зна де. Ввечері пішов в туалет думаю ух зараз кетаміну вальну, тиць тиць по ничкам, а там лише солі, мефедрон і мдма. Ну біда думаю. Потім виявилося що насправді я знову переплутав меф з кетом, і це меф Бог пойми де. Може десь випав може я його лишив на пофігу, може сховав так що сам не знаю де, може я його прям зараз курю бо переплутав з солями. Найголовніше що кет на базі♥️
ТРИМАЙТЕ СВОЇ ПРЕПАРАТИ НА СВОЇХ МІСЦЯХ
 
Назад
Зверху