Заїбався їбатись/ PH метр

MrPearson

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
146
Репутація
156
Вподобайки
201
Бали
204
Шановні гровери, дайте інформацію якими приладами користуєтесь, PH/PPM, бо я вже заїбався їбатись. Можливо це мені хуйня попадається, хоча брав не самий бюджетний. Постійно збивається налаштування, калібрувати ПШ кожного разу як вимірюєш, і в мене вже параноя що він хуйню показує. Зберігаю в KCl, але ніби то до пізди.
 
Шановні гровери, дайте інформацію якими приладами користуєтесь, PH/PPM, бо я вже заїбався їбатись. Можливо це мені хуйня попадається, хоча брав не самий бюджетний. Постійно збивається налаштування, калібрувати ПШ кожного разу як вимірюєш, і в мене вже параноя що він хуйню показує. Зберігаю в KCl, але ніби то до пізди.
Я взагалі цю хуйню не купував … поливав водою зі ставка і кайфував , але якщо юзаєш мінімальні добрива , то він тобі мабуть згодиться …
 
  • Вподобайка
Реакції: AAA
Шановні гровери, дайте інформацію якими приладами користуєтесь, PH/PPM, бо я вже заїбався їбатись. Можливо це мені хуйня попадається, хоча брав не самий бюджетний. Постійно збивається налаштування, калібрувати ПШ кожного разу як вимірюєш, і в мене вже параноя що він хуйню показує. Зберігаю в KCl, але ніби то до пізди.
Заебался ебаться 😂
 
Шановні гровери, дайте інформацію якими приладами користуєтесь, PH/PPM, бо я вже заїбався їбатись. Можливо це мені хуйня попадається, хоча брав не самий бюджетний. Постійно збивається налаштування, калібрувати ПШ кожного разу як вимірюєш, і в мене вже параноя що він хуйню показує. Зберігаю в KCl, але ніби то до пізди.
Milwaukee будь-який візьми або Bluelab. В мене два pH-метри від Milwaukee, обидва працюють вже 4-й рік без нарікань. ЕС-метр теж рекомендую від них, безпроблемний.
 
Хорошим пэашметром нужно уметь пользоваться и электроды хранить . А хуевый тебе не нужен , тогда купи индикаторные бумажки
 
У меня ADWA, супер девайс и не за все деньги мира
 
Користуюсь зараз EZ-9901, можливо хтось чув за такий?
Я взагалі цю хуйню не купував … поливав водою зі ставка і кайфував , але якщо юзаєш мінімальні добрива , то він тобі мабуть згодиться …
В мене не аутдор і ставка поруч немає
Milwaukee будь-який візьми або Bluelab
Блулаб ціни серйозні, впевнений що воно того варте 70-100$?
Дай назви моделей Мілвакі які у тебе.
У меня ADWA, супер девайс и не за все деньги мира
Яка модель?
 
впевнений що воно того варте 70-100$?
Звісно варте, платиш один раз)

Дай назви моделей Мілвакі які у тебе.
pH600, pH55 Pro, EC 60
Блулаб був раніше, випадково його розхуярив і вирішив не купляти вже новий, Мілуокі на заміну справляється.
 
Звісно варте, платиш один раз)
Десь бачив інфу, типу переоцінено. Ніби погано заміряє, хоча відома хуйня.
pH600, pH55 Pro, EC 60
Блулаб був раніше, випадково його розхуярив і вирішив не купляти вже новий, Мілуокі на заміну справляється.
Гляну ці моделі, можливо куплю щось
Шошо? Ай ладно, хорошеґо дня тебе друґ
PH/PPM метр шукаю
 
Работой pH-метра Milwaukee не доволен. Промывал в чистой воде после ипользования, хранил в специальном растворе, калибровал. А его даже на цикл не хватило, постоянно приверал. Завершал цикл на капельном pH-метре от Terra Aquatica. Тот, где пару капель нужно добавить в пластиковую пробирку, наполовину заполненную водой или питательным раствором, перемешать и сравнить цвет полученной жидкости со шкалой на бутылочке -- самый надежный тестimage_2024-04-21_091249295.png
 
Завершал цикл на капельном pH-метре от Terra Aquatica.
Варто спробувати для контролю, ціна копійочна в порівнянні з приладами. Не знаю чи мені підійде, так як іноді використовую добавку Enhancer Green House, а вона дуже «фарбує» компот до кольору смоли, що навіть на відрі колір залишається. Не знаю чи після такого воно дасть обʼєктивний колір в показниках🤷‍♂️, але теж спробую
 
Назад
Зверху