Зачем это все

volandri

Сектант
Реєстрація
31.03.24
Повідомлення
222
Репутація
323
Вподобайки
375
Бали
218
Случайно наткнулся на короткий ролик ютуб с рашки
Тип говорит самый популярный наркотик 55%. Мефедрон. И говорит страшная штука каждый раз юзаешь все больше, а эффекта нет первоначального
Чувак говорит стал геем под мефом так как хотел трахаться, а рядом был только тип под мефом

Ахах и эту дичь вы юзаете? Нахера
 
Случайно наткнулся на короткий ролик ютуб с рашки
Тип говорит самый популярный наркотик 55%. Мефедрон. И говорит страшная штука каждый раз юзаешь все больше, а эффекта нет первоначального
Чувак говорит стал геем под мефом так как хотел трахаться, а рядом был только тип под мефом

Ахах и эту дичь вы юзаете? Нахера
просто , ось типу реально просто. Миж не москалі щоб мужиків в очко гасить , ми дівок в малину гасим …
 
Цей відос старий пізда , найшов чому дивуватись , мене якось друзі підсадили на цю хуйня , але потім слава Богу зліз і більше не тяне в цю хуйня … якщо вже хочете вїбатичь то візьміть собі МДМА чи Ешку! Але саме для мене всі ці єйфорєтікі пройдений єтап , чого і вам бажаю , але робіть що хочете , своя голова на плечах є , немає нічого краще ясної голови, розвитку і вдосконалення себе! Кидайте викликі своїм залежностям!!! Борітесь - та поборете!
 
Цей відос старий пізда , найшов чому дивуватись , мене якось друзі підсадили на цю хуйня , але потім слава Богу зліз і більше не тяне в цю хуйня … якщо вже хочете вїбатичь то візьміть собі МДМА чи Ешку! Але саме для мене всі ці єйфорєтікі пройдений єтап , чого і вам бажаю , але робіть що хочете , своя голова на плечах є , немає нічого краще ясної голови, розвитку і вдосконалення себе! Кидайте викликі своїм залежностям!!! Борітесь - та поборете!
Як він пре меф? Як фен типу - чуть поколов приємно і не спиш 1.5 доби?
 
Як він пре меф? Як фен типу - чуть поколов приємно і не спиш 1.5 доби?
Да , можливо даже гірше , я спати не міг , вранці боліла чєлюсть , перші відхода взагалі не хочу згадувати … повню їв кусочок піци, я його кусаю а зуби болять так що ну його нахуй , якщо коротко описати - коли кінчається цей веселий порошок то хочеться просто здохнути … і все! Галіма хуйня ! Я вже давно не юзаю стимуляторів і тому подібного , Хз вже якій рік пішов , але може кокс нюхав у 23 році … то пиздіти не буду , але навіть і того коксу не хочеться коли побачив як його роблять …
 
Случайно наткнулся на короткий ролик ютуб с рашки
Тип говорит самый популярный наркотик 55%. Мефедрон. И говорит страшная штука каждый раз юзаешь все больше, а эффекта нет первоначального
Чувак говорит стал геем под мефом так как хотел трахаться, а рядом был только тип под мефом

Ахах и эту дичь вы юзаете? Нахера
Эту дичь ещё активно продвигают те кто раньше стебали её при первой возможности)) я люто угораю над этим
 
Каждая монета закинутая в мефедрон , идёт на убийство украинцев :D как можно платить за моду и вещество , которое пришло к нам активно с РФ ? Ну популяризировала это так точно.
Задумайтесь , все что не из классического списка наркотиков , те делают из вас сепаратюг :D
 
Ладно хорош с меня кокаина для бедных, перехожу на тот шо для богатых
 
Як він пре меф? Як фен типу - чуть поколов приємно і не спиш 1.5 доби?
Мажет
Повідомлення об'єднано автоматично:

Случайно наткнулся на короткий ролик ютуб с рашки
Тип говорит самый популярный наркотик 55%. Мефедрон. И говорит страшная штука каждый раз юзаешь все больше, а эффекта нет первоначального
Чувак говорит стал геем под мефом так как хотел трахаться, а рядом был только тип под мефом

Ахах и эту дичь вы юзаете? Нахера
Окупай педофиляй!
 
Случайно наткнулся на короткий ролик ютуб с рашки
Тип говорит самый популярный наркотик 55%. Мефедрон. И говорит страшная штука каждый раз юзаешь все больше, а эффекта нет первоначального
Чувак говорит стал геем под мефом так как хотел трахаться, а рядом был только тип под мефом

Ахах и эту дичь вы юзаете? Нахера
не не єто бредовий наркотик
 
Всем давно известно, что мефедрон это пидарский наркотик.
 
Назад
Зверху