Відгук репорт по Дмету від ORACLE на старий клад)

द गթծгնঢձ

Сектант
Реєстрація
10.04.24
Повідомлення
19
Репутація
93
Вподобайки
18
Бали
13
Тестер 30+/178/95
Речовина: дмет
Вага: 033.
Спонсор: Oracle Group
Вживана доза: 0.1
Час тріпа:
~4-5годин.
Толерантність:
нижче середнього
Кросс: нічого
спосіб застосування: нозально.
Зовнішній вид


Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!
Органіка:
Доволі великі кристали, прозорі. без якого небудь запаху, на смак гіркі як і повинні бути, сухі, легко піддаються до росподілення.


Відгук по тріпу.

Оскільки бажання особливого *щобажтаращило* не було, тому частково було вирішено вживати одноразово та без додавання поступово, діставши с зіплоку речовину, примірно поділив на 3 частини,
Одразу ж запилосмоктав і буквально за кілька хвилин після цього відчув полегшення в нижніх кінцівках, по тілу пройшла хвиля мурах та все навколо набуло яскравості, наче шпалери роз'їхались перед очима, стім почав поступово наповнювати моє тіло та з'явилось відчуття необхідності щось почати робити, проще кажучи в щось запоятися, що відразу й почав робити, на протязі всьго тріпа якихось побічних ефектів не відчував, не було ні спраги, ні бажання добавити ще трішки, лише недостатнє відкуття паління цигарок, яку компенсував рідиною з вейпручки. Коли спливала п'ята година тріпу, почалось відчування легкого голоду та бажання чогось з'їсти, після легкого перекусу ефекти зникли зовсім, без яких нибудь дискомфорту та роздратованності.


висновок:
клад був рівно по точці та кординати відповідали дійсності. Був знятий в дотик.
10/10

Розмова з оператором:
Якщо невраховувати що відповів оператор після пари годин очікування, то взагалом все вирішили швидко
8/10(довге очікування відповіді.)

Речовина:
Взагалом добра якість враховуючи невилику кількість споживання.
9/10

Дякую за увагу.​
 
кул отзыв бро
 
Разве д-мет так недолго держит ?
Учитывая скок я его жрал до перерыва, то ваще удивлен как он меня с 0.1 взял.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Неплохо для первого раза:)
Для первого))))
 
Классный дмет
 
Меня выиграшь от Марло уже 2 неделю держит …
Вроде вчера кончился , но меня еще не отпустило.
Лютый стим
 
Гуд трип
 
100мг 4-5 часов?
 
Да как то странно как будто весь дмет на рынке стал хуже качества, такого плана встречаю отзывы от разных продавцов, и консистенция и описание эффектов похожи
Стремно брать такое( еще и минимум 1гр продают
 
Ну да. Конечно. Ты ж наверно и не можешь себя заставить поесть под ним ?!))
Да есть можно заставить себя при большом желании под всем чем угодно, вопрос в желании. Я по началу например не мог особо есть, но когда начал употреблять чаще = стал приспосабливаться и есть, позже не испытывал проблем с этим, но факт остается фактом, д-мет не действует 4-6 часов.
 
Да есть можно заставить себя при большом желании под всем чем угодно, вопрос в желании. Я по началу например не мог особо есть, но когда начал употреблять чаще = стал приспосабливаться и есть, позже не испытывал проблем с этим, но факт остается фактом, д-мет не действует 4-6 часов.
Ну вот когда дойдешь до состояния: вьебал 025 поел и лег спать тогда поймешь что действует.
 
Норм, але я б такий д-мет не брав)) Та і взагалі вже не вірю в справжній д-мет, як і в Діда Мороза))
 
Назад
Зверху