В ТопКу (топовую курилку - флудилку со стаффом и баблом), конкурсы от 3 г., каждые 10 тыс сообщений = 100$

Захахах сук))
 
Я пиздец не люблю клады в лесах, у меня походу кретинизм топографический))
Та не обов'язково кретинізм , я сьогодні з кентом клад знімав, підкоп під березою. Ось тільки бля з одного боку посадки все ними засаджено. Щей мітка не правильно стоїть.
40 хвилин місіння болота, і все ж найшли, при тому що орієнтирів з фотки не було, гілки поламані. Проте за допомогою старого доброго коройобста (співставлення малюнку кори і моху, місце було знайдено як і клад.
 

С 2:55 Включайте и дофамин с ушей потечёт :)
Повідомлення об'єднано автоматично:

клад знімав, підкоп під березою
Ахахахахх, у меня сегодня берёза ориентиром в сосновом лесу была ахах
 
Не просто ща на видос залипаю доктор рассказывает про вред мета)) и вспомнил что у меня в прошлый раз галюны были на выходе, ну плюс не спал, что то краем глаза замечаешь какое то черное пятно и так часто, но с ума не сводило конешно😁))
А шо конкретніше ти маєш на увазі під словом "галюни"?) Чуєш голоси? Візуали?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Это я тогда за пол дня 250мг убрал

Или чуть меньше, то мы с другом 0.5 брали
 
Не просто ща на видос залипаю доктор рассказывает про вред мета)) и вспомнил что у меня в прошлый раз галюны были на выходе, ну плюс не спал, что то краем глаза замечаешь какое то черное пятно и так часто, но с ума не сводило конешно😁))

Повідомлення об'єднано автоматично:

Это я тогда за пол дня 250мг убрал

Или чуть меньше, то мы с другом 0.5 брали
Галюны галюны вы приятели мои....
 
Как правильно ихними или ивоными?))
 
Не просто ща на видос залипаю доктор рассказывает про вред мета)) и вспомнил что у меня в прошлый раз галюны были на выходе, ну плюс не спал, что то краем глаза замечаешь какое то черное пятно и так часто, но с ума не сводило конешно😁))

Повідомлення об'єднано автоматично:

Это я тогда за пол дня 250мг убрал

Или чуть меньше, то мы с другом 0.5 брали
Все індивідуально, але як на мене це більше схоже на накрут і зацикленість на ньому, аніж "галюн", а взагалі, хз - давно спідів не юзав) крайній раз це був амф - добу, що не спав відчував перфодично тривожність, ейфорії 0, тупий стіп, бігаюча щелепа, а вихід то взагалі пізда, а ну ще мокрий як собака був всю дорогу хоча особливо себе нічим не навантажував
 

Схожі теми

Назад
Зверху