Тріп-репорт на амф Тіп-Топа

Usman

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
145
Репутація
235
Вподобайки
191
Бали
138
Вітаю, продовжу занятну серію описів дії речовин від відомого Секті шопу Тіп-Топ.
Тріп-репорт на амфетамін Тіп-Топу.
Посилання на гілку магазину: https://labrc.name/forums/tip-top-s...prodazh-24-7-a-pvp-amfetamin-mef-xtc-shsh.45/

Тестер: мачо, 44р., /179/95/стаж вживання ПАР: приблизно +26р.
Толер: Відсутній (не вживав амф більше 7-8 місяців.
Крос-толер: метадон ЗН в таблетках по кишці та ВВ в пах з додатками у вигляді димедролу та запіклону часто, інколи в конских дозах, близьких до передозу :)
Метод вживання : ВВ та догонки інтраназально.
Вага речовини: заявлено 1 гр.
Вступ: Списався з представником ТІП-ТОПУ і оцінив можливість купівлі амфу на своєму рідному районі, виявилось, що стаф знаходився на доступній для прогулянки локації, близько 700 м від мого помешкання, на годиннику лишалося близько години до початку комендантської пори доби. Закинув в бот необхідну для мінімальної покупки вагою 1 гр сумми грошей з карткового рахунку для купівлі стафу, який давно хотів спробувати та дослідити дію та ефекти речовини, яку я полюбляв інколи хапанути, з шопу, що досить давно присутгній на Секті. Стаф був якісно закладений на магніті, зьом зайняв близько 40 секунд, бо при наближенні до місця закладки з темряви лунали голоси та сміх, але візуально в темряві я нікого так і не помітив...Чіпляю стаф і в ритмі танго пиздую в бік моєї берлоги.

00-00_00:07 Заломившись додому без прелюдій насипаю дознячок для вмазки, приблизно чверть наявного граму, близько 250 мг. Трохи грію розчин, який чомусь був мутний та непрозорий. Шух, шух, беру контроль...вдома ..приліг на диван та почав дихати, як зазвичай після вмазки феном...Хвилі тепла почали бурхливо розливатися по моєму виснаженому наркотиками тілу, стаф нормально тулить! Встаю та починаю звичну хоботню, влипання в смартфон та переміщення по квартирі, з метою чимось цікавим себе зайняти.
00:25_00:40 Підпиздовує не пагано, але в роті з'явилась неприємна гіркота та я вирішую перебити її, заварити літруху чорного солоденького чаю...
00:40_00:55 Заваривши чай, чекаю поки він охолоне до приємної температури, щоб з насолодою посьорбати його та трохи розігнати дію амфу...
Через годину після вмазки стелю собі 2 середні доріжки фену та хапаю щей носом, охота, щоб перло і пиздувало, що і відбувається протягом кількох годин, десь через 3.5-4 години відчуваю, що потрібно промити носоглотку, бо в носі забилося і важко дихати, помічаю згустки крові, що запеклися в носі, зазвичай після вживання амфетаміну в мене трохи ниють зуби, бо я інколи стискаю зуби та нервово починаю помічати прояви бруксизму.... цього разу з неприємних відчуттів помічаю після кількох годин діїї речовини, що на попусках трохи темніє в очах, злегка підмучує та починає боліти голова....
я потрохи заспокоююсь, включаю відоси і протягом години-другої засинаю...
Оцінки: Стаф 8.2/10.
Робота оператора 9.0/10 (хоча ніяких зауважень)
Локації: 9.8/10.
ЗАГАЛЬНА ОЦіНКА: 8/10 (Зауваження до мутності розчину, який не прозорий)
ДЯКУЮ всім за увагу!
 

Вкладення

  • IMG_20240429_005628_1.jpg
    IMG_20240429_005628_1.jpg
    2.9 MБ · Перегляди: 6
  • IMG_20240429_005942.jpg
    IMG_20240429_005942.jpg
    3.5 MБ · Перегляди: 6
Останнє редагування:
Вітаю, продовжу занятну серію нарисів на опис дії речовин від відомого Секті шопу Тіп-Топ.
Тріп-репорт на амфетамін Тіп-Топу.
Посилання на гілку магазину: https://labrc.name/forums/tip-top-s...prodazh-24-7-a-pvp-amfetamin-mef-xtc-shsh.45/

Тестер: мачо, 44р., /179/95/стаж вживання ПАР: приблизно +26р.
Толер: Відсутній (не вживав амф більше 7-8 місяців.
Крос-толер: метадон ЗН в таблетках по кишці та ВВ в пах з додатками у вигляді димедролу та запіклону часто, інколи в конских дозах, близьких до передозу :)
Метод вживання : ВВ та догонки інтраназально.
Вага речовини: заявлено 1 гр.
Вступ: Списався з представником ТІП-ТОПУ і оцінив можливість купівлі амфу на своєму рідному районі, виявилось, що стаф знаходився на доступній для прогулянки локації, близько 700 м від мого помешкання, на годиннику лишалося близько години до початку комендантської пори доби. Закинув в бот необхідну для мінімальної покупки вагою 1 гр сумми грошей з карткового рахунку для купівлі стафу, який давно хотів спробувати та дослідити дію та ефекти речовини, яку я полюбляв інколи хапанути, з шопу, що досить давно присутгній на Секті. Стаф був якісно закладений на магніті, зьом зайняв близько 40 секунд, бо при наближенні до місця закладки з темряви лунали голоси та сміх, але візуально в темряві я нікого так і не помітив...Чіпляю стаф і в ритмі танго пиздую в бік моєї берлоги.

00-00_00:07 Заломившись додому без прелюдій насипаю дознячок для вмазки, приблизно чверть наявного граму, близько 250 мг. Трохи грію розчин, який чомусь був мутний та непрозорий. Шух, шух, беру контроль...вдома ..приліг на диван та почав дихати, як зазвичай після вмазки феном...Хвилі тепла почали бурхливо розливатися по моєму виснаженому наркотиками тілу, стаф нормально тулить! Встаю та починаю звичну хоботню, влипання в смартфон та переміщення по квартирі, з метою чимось цікавим себе зайняти.
00:25_00:40 Підпиздовує не пагано, але в роті з'явилась неприємна гіркота та я вирішую перебити її, заварити літруху чорного солоденького чаю...
00:40_00:55 Заваривши чай, чекаю поки він охолоне до приємної температури, щоб з насолодою посьорбати його та трохи розігнати дію амфу...
Через годину після вмазки стелю собі 2 середні доріжки фену та хапаю щей носом, охота, щоб перло і пиздувало, що і відбувається протягом кількох годин, десь через 3.5-4 години відчуваю, що потрібно промити носоглотку, бо в носі забилося і важко дихати, помічаю згустки крові, що запеклися в носі, зазвичай після вживання амфетаміну в мене трохи ниють зуби, бо я інколи стискаю зуби та нервово починаю помічати прояви бруксизму.... цього разу з неприємних відчуттів помічаю після кількох годин діїї речовини, що на попусках трохи темніє в очах, злегка підмучує та починає боліти голова....
я потрохи заспокоююсь, включаю відоси і протягом години-другої засинаю...
Оцінки: Стаф 8.2/10.
Робота оператора 9.0/10 (хоча ніяких зауважень)
Локації: 9.8/10.
ЗАГАЛЬНА ОЦіНКА: 8/10 (Зауваження до мутності розчину, який не прозорий)
ДЯКУЮ всім за увагу!

Отже, без будь-якого упередженого ставлення до шановного автора цитованого Репортажу, та не маючи на меті взагалі когось образити наступним.
Далі перейдемо до холоднокровного морфологічного розбору вищезазначеного тексту.
Основним завданням дослідження є виявлення граматико-лінгвістичних неточностей, що допустив автор; обгрунтування сутності їх помилкового змісту; а також представлення пропозицій щодо вирішення останніх.

//Далі буде наведено окремо цитування автора та відповідне роз'яснення щодо нього;

"...продовжу ЗАНЯТНУ* серію нарисів НА** опис"

*- УТІШНО, (чи принаймні 'цікаво') замість вживаного автором русизму
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
**- "нарисів на опис" - звучить, немов перекладав Google Translator, якого до того ж накурили спайсами ,))

Потім я такий далі читаю ось це:

"Крос-толер: метадон ЗН в таблетках по кишці та ВВ в пах з додатками у вигляді димедролу та запіклону часто, інколи в конских дозах, близьких до передозу.."
///

І мені стає одночасно:
- НЕЙМОВІРНО СУМНО щодо перебування автором у подібній ситуації;
- ДЕЩО СОРОМНО за себе, адже роботу із написання цієї статті мною було розпочато без належного вивчення усіх витоків, насамперед особистих обставин, з якими довелося зіткнувся моєму неочікуваному Візаві;

- Накрили відчуття гордості і поваги до автора Репортажу, який незважаючи на ведення напів вкрай специфічного та життєво небезпечного способу існування, будучи немолодою людиною, має бажання і докладає зусиль до опанування рідної мови
 
Назад
Зверху