• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Трип-репорт на амф от Willy Wonka

  • Автор теми wee
  • Дата створення

wee

Сектант
Реєстрація
03.04.24
Повідомлення
144
Репутація
156
Вподобайки
129
Бали
138
магазин: Willy Wonka​
-тестер: М, 178, 70кг.
-толер: більше 2 неділь тому.
-кростолер: шш кожен день.
-речовина: амфетамін.
-органолептика: сухий порошок, білого кольору, без запаху .
-вага: заявлено 0.5г, / на око все норм
-скарб: ізо+зіп, в зручному місці для зняття.
дозування: 100мг
Спосіб доставки в організм: інтранозальний

Біо Тест
Уже в пошуках місця де можна буде затестить даний амфетамін. Зайшов до туалету карта, екран, трубка.

00:00 дорога +-100мг залетіла з різким і не приємним віддуттям, що аж пішла сльоза. Відкинув голову назад і одне питання пережить хім.опік в носі.

00:05 звуки ліфтів і шмакання мого носа доносяться по всьому туалеті в тц, уже готовий умиваться і виходоть у світ. Попив водички іду в мак за кавою і зарядить телефон. Зняв скарб після того як гаджет відключився.

00:15 вийшов но вулицю вінстон xs закурений, ліфти уже впали, ніс трішки підшмаркує, тіло по відчуттям стало легше, а кроків в секунду більше.

00:30 в макі зарядив телефон набрав кента з яким домовився роздуплиться феном, він був на шляху, але не пройшов блок пост( .
Випив амерікано, викурив винстона.
На цьому етапі можна уже сказать, що речовина робоча. Думки всі пополкам хобота є все класно, настрій з нижньої відмітки перешов на декілька відчутних пунктів вище.

1:20 Їду в метро на тягу, шукаю запальничку, яка десь є але хз де. Забив на пошуки, бо думаю це надовго під феном. Врубаю фонк і ловлю рівновагу у вагоні метро.

1:50 Вийшов з метро цигарка і щось 30 сек заклало вуші, що мало що можна було почуть, звичайна справа під стимуляторами. Сідаю в тягу, залипаю в телефоні у пошуках чогось цікавого.

4:00 Телефон майже не випускав з рук всю дорогу додому, концентрація від амфа доволі відчутна.

4:30 Перекусив трішки йогуртом та фруктами, після цього трішки ефекти підспали.

5:00 Сів за обчислення поки не зрозумілих цифер і таблиць. Робота виконувалась довше ніж я планував через часті перепровірки і підступаючі зненацька тупняки.

9:00 Настрій втомлений, а отже пару баночок, магній, кальцій, повечеряв, лоу-фай на фон, а через годину треба ще парочку банок опустить, що я і зробив.

11:00 Від амфетамінового ефекту нічого не лишилося, через деякий час зміг заснути.

20:00 Добре не виспався, настрій трішки без емоційний, отходняків я не відчув.


Висновок: Амф дієвий, має чистий білий колір, без ніяких відтінків, несе не сильно, але доволі відчутно.

Скарб:10/10
Оператор: 9/10
Речовина: 7/10
Стимуляція/ейфорія 80/20
 

Вкладення

  • IMG_20240517_011908_160.jpg
    IMG_20240517_011908_160.jpg
    116.3 КБ · Перегляди: 11
Бля ахуенно написал всё
 
Нюхай нюхай
 
Стопнули, щось хотіли найти в нього походу
по очах викупили шо він думає про те як рознюхається по приїзду, стопудов. мабуть подумали що вертається додому зі щойно знятим кладом шпири, але помилились. дєтєктіви хуєви 😁 😁
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
чудовий тріп)
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
магазин: Willy Wonka​
-тестер: М, 178, 70кг.
-толер: більше 2 неділь тому.
-кростолер: шш кожен день.
-речовина: амфетамін.
-органолептика: сухий порошок, білого кольору, без запаху .
-вага: заявлено 0.5г, / на око все норм
-скарб: ізо+зіп, в зручному місці для зняття.
дозування: 100мг
Спосіб доставки в організм: інтранозальний

Біо Тест
Уже в пошуках місця де можна буде затестить даний амфетамін. Зайшов до туалету карта, екран, трубка.

00:00 дорога +-100мг залетіла з різким і не приємним віддуттям, що аж пішла сльоза. Відкинув голову назад і одне питання пережить хім.опік в носі.

00:05 звуки ліфтів і шмакання мого носа доносяться по всьому туалеті в тц, уже готовий умиваться і виходоть у світ. Попив водички іду в мак за кавою і зарядить телефон. Зняв скарб після того як гаджет відключився.

00:15 вийшов но вулицю вінстон xs закурений, ліфти уже впали, ніс трішки підшмаркує, тіло по відчуттям стало легше, а кроків в секунду більше.

00:30 в макі зарядив телефон набрав кента з яким домовився роздуплиться феном, він був на шляху, але не пройшов блок пост( .
Випив амерікано, викурив винстона.
На цьому етапі можна уже сказать, що речовина робоча. Думки всі пополкам хобота є все класно, настрій з нижньої відмітки перешов на декілька відчутних пунктів вище.

1:20 Їду в метро на тягу, шукаю запальничку, яка десь є але хз де. Забив на пошуки, бо думаю це надовго під феном. Врубаю фонк і ловлю рівновагу у вагоні метро.

1:50 Вийшов з метро цигарка і щось 30 сек заклало вуші, що мало що можна було почуть, звичайна справа під стимуляторами. Сідаю в тягу, залипаю в телефоні у пошуках чогось цікавого.

4:00 Телефон майже не випускав з рук всю дорогу додому, концентрація від амфа доволі відчутна.

4:30 Перекусив трішки йогуртом та фруктами, після цього трішки ефекти підспали.

5:00 Сів за обчислення поки не зрозумілих цифер і таблиць. Робота виконувалась довше ніж я планував через часті перепровірки і підступаючі зненацька тупняки.

9:00 Настрій втомлений, а отже пару баночок, магній, кальцій, повечеряв, лоу-фай на фон, а через годину треба ще парочку банок опустить, що я і зробив.

11:00 Від амфетамінового ефекту нічого не лишилося, через деякий час зміг заснути.

20:00 Добре не виспався, настрій трішки без емоційний, отходняків я не відчув.


Висновок: Амф дієвий, має чистий білий колір, без ніяких відтінків, несе не сильно, але доволі відчутно.

Скарб:10/10
Оператор: 9/10
Речовина: 7/10
Стимуляція/ейфорія 80/20
Лайк !
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
хороший трипчанский братан!!!
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
Нє ну нормас)
 
  • Вподобайка
Реакції: wee
Good trip 😸
 
Норм трип
 
Назад
Зверху