Сольові голови атакуют!!!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 500
Репутація
2 559
Вподобайки
3 761
Бали
1 484
засоленні голови атакуют ! Тепер я типу розумію які люди мені просто так занижують репутацію! Я не ображаюсь , тепер я просто все розумію!!! 🐒🙈🙉 Але якщо я все ж когось образив , то вибачте мене , на колінах благаю !!! FAFBFBC7-6301-4CA5-9044-3240C9421BCF.jpeg
79B1A91C-DBD2-4952-B6B6-EB1A708E5C24.jpeg
 
УВАГА АТАКУЮТЬ СОЛЬОВi ГОЛОВИ!!! УСiМ В ВУКРИТТЯ
 
Солямба ой сорямба не могу репу, еще 10 человек
Забудь бро! Все норм! ) мене реально порвало з приколу про сьолові голови , усім в укриття) я від чистого серця) бажаю гарного дня та бадьорого настрою!!!
 

egtvk , бро вже начеб то третій раз хочу вимовити тобі подяку за репутацію , але в тебе закритий профіль ) я зазвичай перехожу на профіль і пишу слова вдячності там, але в тебе він закритий ! Тому пишу тут ) дуже тобі дякую!) Бажаю тобі сьогодні наснаги , гарного дня та турбо чудового настрою! Будем знайомі! Peace ✌🏼 підписаний на тебе та слідкую за тобою))) дуже дякую!

 
Наглядный пример одного из проявлений эффекта Барбары Стрейзанд ... Теперь YMBU обречён . :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ... Но вижу и вполне положительный момент , нужно попросить Админа назначить приз носителю максимального количества отрицательной "репы":ROFLMAO:
 
Наглядный пример одного из проявлений эффекта Барбары Стрейзанд ... Теперь YMBU обречён . :ROFLMAO: :ROFLMAO: :ROFLMAO: ... Но вижу и вполне положительный момент , нужно попросить Админа назначить приз носителю максимального количества отрицательной "репы":ROFLMAO:
Дякую вам за коментар! Гарна ідея!)
 
А чи може мені хтось пояснити таку увагу до зниження або підвищення репутації? І чому люди її не можуть знижати тим, чий контент їм не подобається з якихось причин? Я може не дуже зрозуміла, що таке репутація саме тут. Я знижала репутацію за відверто брєдовий контент. За що знижували або підвищували мені - я навіть не дивилась. Звісно, якщо "я веду репортаж зі срача на стіні" - ну тобто через банальну сварку чи суперечку знижувати репутацію якось занадто - достатньо було б дизлайка, мабуть, але їх тут немає... тому отак. Давайте вводити дизлайки..
 
А чи може мені хтось пояснити таку увагу до зниження або підвищення репутації? І чому люди її не можуть знижати тим, чий контент хм не подобається з якихось причин? Я може не дуже зрозуміла, що таке репутація саме тут. Я знижала репутацію за відверто брєдовий контент. За що знижували або підвищували мені - я навіть не дивилась. Звісно, якщо "я веду репортаж зі срача на стіні" - ну тобто через банальну сварчу чи суперечку знижувати репутацію якось занадто - достатньо було б дизлайка, мабуть, але їх тут немає... тому отак. Давайте вводити дизлайки..
Та мне похуй делай что хочешь только меня не трогай ..
 
А чи може мені хтось пояснити таку увагу до зниження або підвищення репутації? І чому люди її не можуть знижати тим, чий контент хм не подобається з якихось причин? Я може не дуже зрозуміла, що таке репутація саме тут. Я знижала репутацію за відверто брєдовий контент. За що знижували або підвищували мені - я навіть не дивилась. Звісно, якщо "я веду репортаж зі срача на стіні" - ну тобто через банальну сварчу чи суперечку знижувати репутацію якось занадто - достатньо було б дизлайка, мабуть, але їх тут немає... тому отак. Давайте вводити дизлайки..
Привіт , першу тему я зробив тільки через те що чувак мені знизив репутацію « за те що я йому не подобаюсь » , тій людині яка мені занизили репутацію , я і слова поганого не сказав … це було зроблено без вагомої причини , я стараюсь робити контент(тут) на Labrc і кожен день роблю якісь теми , ви можете переглянути мої інші теми , там є і інші цікаві теми , тому якщо чесно заниження репутації без вагомої причини мене образило ) але все нормально , якщо є хейтери - значить є зростання) Ці теми вже більш переросли в хайп) Дякую вам за коментар! Я більше просто хотів зробити якусь тему))) та було цікаво що скажуть сектанти, а стосовно репутації , напевно чим більше репутації - тим більше поваги! Я стараюсь з усіма розмовляти вічливо і поважаю кожного сектанта!
 
поплач конч
тут два варіанти,
1. ти шизік, який вважає, що він має всім подобатись і, що тобі хтось має ще пояснювати якісь причини

2. сольова голова це ти, яка шукає найменші приводи для створення чергової теми для набивания повідомлень і тієї самої репутації для того, щоб тобі, бомжу перепаяному, давали проби ті ж самі сольові магазини, яким ти бажаєш розвитку.
Повідомлення об'єднано автоматично:

ps:
IMG_20240411_163455_817.jpg
 

Вкладення

  • IMG_20240411_163137_098.jpg
    IMG_20240411_163137_098.jpg
    6.3 КБ · Перегляди: 9
  • IMG_20240411_163137_082.jpg
    IMG_20240411_163137_082.jpg
    7.3 КБ · Перегляди: 9
  • IMG_20240411_163136_507.jpg
    IMG_20240411_163136_507.jpg
    7.4 КБ · Перегляди: 9
Останнє редагування:
Назад
Зверху