Сколько получает саппорт?

Rogash

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 677
Репутація
1 341
Вподобайки
2 172
Бали
1 280
Сколько примерно получает саппорт на форуме и есть ли мне смысл предлагать себя в саппорты? Возьмут ли?

Товар не интересует. И саппорт на форуме.
 
Останнє редагування:
Сколько примерно получает саппорт на форуме и есть ли мне смысл предлагать себя в саппорты? Возьмут ли?
Зависит какой сапорт, если тупа на форуме то есть несколько видов оплаты, ТОВАРОМ И БАБЛОМ, Я ИЗУЧИЛ РЫНОК И ПРИШЁЛ К ВЫВОДУ ШО В СРЕДНЕМ платят 40-50$
 
Зависит какой сапорт, если тупа на форуме то есть несколько видов оплаты, ТОВАРОМ И БАБЛОМ, Я ИЗУЧИЛ РЫНОК И ПРИШЁЛ К ВЫВОДУ ШО В СРЕДНЕМ платят 40-50$
Дякую за коментар!) радий тебе бачити / чути Nimble!
 
Зависит какой сапорт, если тупа на форуме то есть несколько видов оплаты, ТОВАРОМ И БАБЛОМ, Я ИЗУЧИЛ РЫНОК И ПРИШЁЛ К ВЫВОДУ ШО В СРЕДНЕМ платят 40-50$
Странно, меня интересует чисто на форуме. Мне за банннер платят 20 долларов. Какой смысл за 40 работать и снимать баннер...
 
Сколько примерно получает саппорт на форуме и есть ли мне смысл предлагать себя в саппорты? Возьмут ли?
Коли мені пропонували то було 100-150 баксів в місяць плюс якийсь підгон товаром.
 
Я колись тут працював на один магазин, то мав 100$/ місяць + знижку на товар, але потім Нажаль магазин перестав працювати (

Основним обов’язком було рекламувати магаз, стежити за банерами та шукати нових перспективних учасників форуму для банеру )

Був такий Седатів, то перший банер у нього був саме цього магазину ))
 
Сколько примерно получает саппорт на форуме и есть ли мне смысл предлагать себя в саппорты? Возьмут ли?
Чєл. Чи не складно працювати сапортом? Пфф, це не робота а якийсь платний відпочинок.

Відповідно, наймайся до 2-3 шопів. Більше бабок - більше профіту
 
Это более менее прилично. Спасибо.
Думаю зараз це може бути й більше, бо мені пропонували біля пів року тому.
Взагалі залежно від кола обов'язків, очевидно що якщо будеш робити контент в якому реклама буде не прямою то оплата буде більшою.
 
Я бы сам поработал саппортом, но там залог нужен
А у меня уже денег нет ..
Кстати, зачем залог на саппортство?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Думаю зараз це може бути й більше, бо мені пропонували біля пів року тому.
Взагалі залежно від кола обов'язків, очевидно що якщо будеш робити контент в якому реклама буде не прямою то оплата буде більшою.
Это как, например?
 
Назад
Зверху