Псилоцибінові гриби

Chris Partlow

Support M.Stanfield
Команда Секти
VIP Support
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
139
Репутація
160
Вподобайки
193
Бали
133
Депозит
1000 $
iu


Галюциногенні чи псилоцибінові гриби – поширений наркотик рослинного походження. Є різновидом отруйних грибів, що містять у собі речовини, що впливають на психіку людини і викликають різні галюцинації (психоделічний тріп). Часто називають «магічними грибами», грибами псилоцибіну виробляють дві первинні психоактивні сполуки, псилоцибін та псилоцин, які відповідають за їх наслідки, що змінюють розум. Багато грибів псилоцибіну мають довгу історію традиційного вживання і популярні як рекреаційні препарати. У всьому світі існує понад 100 видів грибів псилоцибіну, більшість з яких є членами роду Psilocybe. Інші родові з грибами, що містять псилоцибін, включають агроцифі, копеландія, галеріна, герронема, гімнопіл, гіфоломка, іноціба, панаол, фоліотина та плейт. Хоча гриби можна знайти на кожному континенті, крім Антарктиди, більшість видів виявляються в тропічних та субтропічних лісах і особливо зустрічаються в Мексиці. Загалом, гриби псилоцибіну готуються і виробляють темні спори. Вони можуть дуже нагадувати отруйні види.
iu

Як його використовують?
Псилоцибінові гриби вживають лише перорально, або заварюють настій с лимоном та пьють, чи їдять самі гриби, ще можна перетерти в порошок та змішати с водою. Единий спосіб вживання це пероральний.

iu


Як це відчувається?
Набір передбачає психологічний стан користувача. Налаштування стосується навколишнього середовища сеансу, яке включає фізичне оточення, а також майстерність людини, якщо така є, ведучи групу чи сеанс. Користувачі відчувають сенсорні, емоційні та нейронні зміни під час сеансу. По мірі набуття сполук починає відбуватися діапазон спотворених та посилених сенсорних вражень. Користувачі можуть бачити яскраві кольори або аури навколо предметів та людей, об'єкти свідків, що перетворюються на інші форми, і сприймають звуки як більш складні та глибокі. Вони навіть можуть відчувати синестезію, «скремтингу» почуттів, в яких людина може бачити звуки, чути кольори та смакові форми. Ці сенсорні ефекти зазвичай досягають приблизно трьох -чотирьох годин після прийому прийому, а потім починають звужуватися.Псилоцибін і псилоцин зазвичай посилюють емоційні реакції. Людина, яка приймає помірну дозу з друзями у звичному середовищі, швидше відчуває почуття щастя, ейфорії та єдності з усім життям. На відміну від цього, хтось, хто приймає велику дозу, або хтось, хто тривожний і не має довіри до обстановки, швидше за все має тривожний досвід. Це може включати паніку, параноїю та навіть психотичні епізоди. В обох випадках користувачі не можуть розрізняти фантазію та реальність - все здається яскраво реальним, будь то блаженний чи страхітливий.

iu


Як довго триває ефект?

Псилоцибін та псилоцин потрапляють у мозок через ті самі рецептори, що і серотонін, гормон, який регулює сон, сексуальне бажання та емоційні стани, такі як щастя та задоволення. Ефекти, що змінюють розум, зазвичай починаються приблизно через 20-30 хвилин після прийому і можуть тривати протягом шести-восьми годин. Досвід може здатися набагато довше, оскільки сприйняття часу користувача може бути кардинально змінене.

ТРІП-РЕПОРТ НА ГРИБИ
Основна частина.
1. Вхід.(00:00 - 00:40).

- Прокинувся?
- Тоді Сідай і випий це.

Ковток за ковтком рідина разом з часточками грибів потрапляла до шлунку.

На смак грибний чай нічим не відрізнявся від звичного, лимон та мед повністю перебив його. Чесно, навіть сподобалось, тому раджу цей спосіб всім, хто не переносить смак грибів.

Менше чим за хвилину чашка вже була пустою і я пішов зручно моститися на диван.

Відключив телефон, ліг на подушечку, вкрився покривалом, і включив серіал Джентельмен від Гая Річі, що зіграло ключову роль в цій подорожі.



- Дуже шкода, що все так вийшло.
- Ну, якщо шкода, то це ж все вже вирішує. Ось тільки одну хвильку. Де ти, бляха, був Напас?
- Довга історія, якщо чесно.

- То почнімо з кінця.
- Краще почнемо з початку.

Перші відчутні зміни, що скоро "почнеться" з'явились через 15 хвилин у вигляді занепокоєння і підвищеного тиску, але дуже швидко я зміг розслабитися та заспокоїтися.

Через 30 хвилин на тіло звалилась неймовірна тяжість і сонливість, звуки ставали більш глибші, а очі вже не дивились, що показує екран телевізору. Були лише чутні Діалоги персонажів серіалу, які мій мозок розбирав на дрібні деталі й намагався зрозуміти суть яку в них вклав Гай Річі.

Вхід пройшов напрочуд легко та непомітно, без типової нудоти.

З закритими очима виднілися Мандали різних форм та кольорів, які закручувались, як в колейдоскопі.
З кожною хвилиною я все глибже та глибже поринав всередину себе, та своїх думок.

Через силу вимкнув пультом звук на телевізорі, і почув спів пташок через відкрите вікно. Він був настільки дзвінким та милозвучним, від чого я відчув сильний прилив радості, як дитина, що зраділа новій іграшці. Важко описати цей стан, але сказати словами можу "Я вдома".



Відкривши очі я побачив на екрані момент, який викликав мою цікавість, від чого знову довелось взяти пульт, щоб включити звук. Це було тяжко.

Включив звук, звернувся калачиком, та знову закрив очі слухаючи розмови. Одна з яких мене сильно зачепила, так як вона перепліталась з реальністю, від чого я пустив сльозу. Хоча хулі пустив, я заплакав, як мала дитина.

Дав волю емоціям, а також повністю віддався дії Гриба впустивши його в себе не опираючись.


2. Пік.(00:40 - 03:00)
- Як нам з тобою пощастило.
- маю завелику честь вам служити.
- Мене дуже втішає, що я можу покладатись на твоє мовчання враховуючи, що відбувається.
- Навіть не сумнівайтесь в моїй повній відданості вам. Вона цілковита.

Море думок та спогадів пронизували мене наскрізь, я пережив знову всі болісні моменти за останній час, подивився на те, що викликало в мене страх, і зрозумів, що цього не варто боятись, а потрібно прийняти його таким яким воно є.

Та й взагалі немає ніякого сенсу чогось боятися, потрібно просто бути впевненим в собі та своїх силах, ми живемо, щоб жити, а не боятися, тому треба діяти поки можеш.

Повернувшись назад, я відчув як сильно захотів в туалет. Це тей ще квест. Вставши з дивану хитаючись зі сторони в сторону, як Вінні-Пух, я йшов до туалету. Плитка пливла, стіни та килим дихали, навіть туалетний папір з візерунком сердечок дихав та бився.

Повернувся назад на диван. Знову укутався, зручно влігся, включив серіал, та закрив очі слухаючи діалоги персонажів.

Від відкритого вікна мені було прохолодно, хоча одягнений був тепло, до того ж ще лежав під ковдрою. Встати, щоб закрити вікно, я звісно не зміг.

І знову одна сцена з серіалу нагадала мені момент з життя, від чого я знову заплакав, але сильніше за минулий раз. Хотів би поділитися ним, але це дуже особистий момент, тому я його просто пропущу.

Але скажу одне, після цього мені стало набагато легше, бо я нарешті збагнув те, що довго не міг зрозуміти, і відповідь була настільки простою.

Істина в простоті, люди звикли все ускладнювати від чого власне і страждають.


- Напас, ти б сказав, якщо близькому загрожує щось серйозне.

- Я буду пильнувати, щоб цього не сталося.


- А якже.
- Навіщо ти взагалі цим займаєшся? Можна робити, як тато, 5 лямів на рік нічого не роблячи. Це серйозні гроші.
- Гроші не головне. Я хочу очистити світ криміналу, повернути контроль до своїх рук.
- Контроль? Дозволь прояснити момент. Щоб припинити асоціюватися зі злочинцями, ти сам станеш злочинцем?
- Я не злочинець.

Відкривши очі я відчував себе по новому, повністю вільний від думок, які мене тривожили. Відчував повний спокій, гармонію та радість. Его померло разом з минулим.

На стінах та шторах рухались фігури, поки обличчя героїв серіалу перетворювались на лиця відповідних до них тварин.

Один персонаж нагадував кота, інший вовка, третій тигра, а останній ягуара.

З великою цікавістю спостерігав, як салатова ламборджині нашліфовує вісімками асфальт під приємне музичне супроводження.

- Робота як інші. Інколи маєш гарні дні, інколи не найкращі. Найважливіше, що ти показав себе з гарного боку.
- І що це доводить?
- Що ти не слабкодухий.

Я збагнув, що ставився до всього не так серйозно, як мусив. Мушу змінити своє життя. І серйозно.
Тому я вирішив, що куритиму траву лише вечорами. Не одразу як прокинуся, не під час обіду, чи замість обіду, чи коли поїв. Уривок цитати з серіалу.

Почувши ці слова я дійсно задумався. Задумався про культуру вживання, якої я не дотримувався. Від чого переглянув своє ставлення до канабіса в цілому - це засіб для відпочинку, який не повинен керувати твоїм життям.


- Скажу чесно, він непогано порається. Я очікував, що він після зустрічі зі смертю геть розклеїться.

В серіалі відбувся жорсткий момент. В кінці серії Один з персонажів почав нещадно шматувати іншого, який мав намір його наєбати, але не вдалося.

Знову приспічило в туалет (за тріп ходив рази 4) після чого я почав потрішки приходити в себе, вже хоча б міг рухатися.

-Щасливий той, кого задовольняє місце в житті.




3. Спад.(03:00 - 04:30).
Почавши приходити в себе перші слова, які я видавив:
"Тю, бля. Ніхуя собі. Сильно."

Сидівши на дивані почав гладити кішку, яка прийшла з сусідньої кімнати, а потім підняв і обійняв, від чого вона мабуть подумала, що хазяїн єбанутийhttps://www.Ссылки на соседние форумы запрещены.cc/styles/skype/smiley/emoticon-0100-smile.gif

Ще десь з годину сидів думав та прокручував в голові моменти з подорожі, і вирішив дунути з бонгу останню банку Lemon Garlic OG, після чого продовжив перегляд серіалу.

Рослини значно більш схожі на нас, ніж здається людям.
Вони дихають, тримаються своєї території, спілкуються одне з одним.

Підземний світ сповнений чарівних рослин, які несуть лише мир та щастя і полегшують стан людей.
І Вавилон це заборонив.
Думаєш світ був би кращим, якщо всі б курили траву та їли гриби?
Не факт, але точно став би набагато спокійнішим.

- Звідки ти знаєш скільки про рослини?
- У мене така робота, я ботанік.

А найкращі магічні гриби ти завжди можешь придбати у найкращого селлера форуму MARLO STANFIELD. Наші контакти в банері чи в цій темі НАТИСНИ.

full


Або знизу, якщо не впевнені - просіть підтвердження на форумі!!!


Контакти:
Telegram:
Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
[ вимагайте підтвердження на форумі, щоб не потрапити на фейка ]
Jabber OTR (основний): [email protected]
Jabber OTR (додатковий): [email protected]
Jabber OMEMO: [email protected]

З вами був Chris Partlow, чекайте новин від мене, як завжди побачимось на блоці!
 
Если честно, то не получалось никогда перебивать вкус грибов в чае. Всегда ощущение что пьешь грибной отвар какой-то.
 
Автор теми тре повідомлення, які вбачають, що потрібно виправити помилки в пості. фі так робити.
 
  • Вподобайка
Реакції: LSD
мой страх
 
Назад
Зверху