• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

💚💚💚Піший квест💥 "Коти Києва"💥хто зі мною)))🥰💚💚💚

KoT_Гитлера

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
1 600
Репутація
1 901
Вподобайки
2 406
Бали
1 214
Пiший квест "Коти Києва. Частина 3"

Цієї неділі відбудеться піший квест "Коти Києва. Частина 3".😻 Це третя частина гри присвяченої київським котикам. Вас чекають різні мурали, скульптури, арт-об'єкти присвячені котам та їх родичам. А також коди, шифровки, агенти, а переможців - призи і все це на вулицях Києва.

👌Піший квест - це мікст пізнавальної прогулянки містом, пригоди та інтелектуально-розважальних завдань.

Подробиці по грі:
📌 Для участі потрібна компанія від 2 до 8 осіб.
📌 Відстань 3-4 км (близько 2 годин).
📌 Гра буде цікава як для дорослих команд, так і команд з дітьми та підлітками. (До 10 років безкоштовно)
📌 Переможці отримають призи.

Оплата на старті, для участі потрібен телефон, ручка та блокнот.

✍️Реєстрація на квест за посиланням, телефоном 0672467071 або @DmytroOdesa Дмитро

- Дата та час: 12 травня (нд), 16:00
- Місце: Старт на Львівській площі.
- Вартість: 250 грн/особа.




Ну шо растамани,готові напаленими пограти в квести??!)))
IMG_20240509_232820.jpg
 
Каеф ) коты топ вообще . Я б пошел , бо выглядит заманчиво и интересно )
 
Выглядит вроде и прикольно, но 250 гривен с рыла даже, а не с команды как-то многовато, при том что это даже не спецом оборудованная квест-комната, а просто по городу погулять.
 
Выглядит вроде и прикольно, но 250 гривен с рыла даже, а не с команды как-то многовато, при том что это даже не спецом оборудованная квест-комната, а просто по городу погулять.
так то за 1гр бошек
первий квест тихо накурится в падике
пизда у меня кент на контрактовой площаде по виходу с тралика достал утак и раскурил на людной улице
я ахуел)) но тоже прикурился
даже никто не доебался
 
так то за 1гр бошек
первий квест тихо накурится в падике
пизда у меня кент на контрактовой площаде по виходу с тралика достал утак и раскурил на людной улице
я ахуел)) но тоже прикурился
даже никто не доебался
Ну так то большинству реально похуй, если нет мусоров, то нарваться на додика который докопается шанс реально мал. Мы так с одногрупником в свое время на остановке пока тралик ждали чтоб с одной пары на другую ехать, часто пипетки забивали в свое время.
 
Ну так то большинству реально похуй, если нет мусоров, то нарваться на додика который докопается шанс реально мал. Мы так с одногрупником в свое время на остановке пока тралик ждали чтоб с одной пары на другую ехать, часто пипетки забивали в свое время.
рулетка
запишись на башло , я тут получал недавно
индор без семок
просто зайти в тг в ихнего бота (1кнопка старт, без реги) и скинуть скрин и номер
мест 20
1 и 2гр шишек хороших у них рили
недавно курил
 
рулетка
запишись на башло , я тут получал недавно
индор без семок
просто зайти в тг в ихнего бота (1кнопка старт, без реги) и скинуть скрин и номер
мест 20
1 и 2гр шишек хороших у них рили
недавно курил
Ох не люблю я все эти доп условия. Но впринципе тут хоть никого доебывать и спамить не надо. Ща попробую
 
Ох не люблю я все эти доп условия. Но впринципе тут хоть никого доебывать и спамить не надо. Ща попробую
та я тоже бро
не понимаю почему просто не крутануть рулетку без всяких добавить 3-ех негритянок корейского походження в закриту чат-бдсм групу
и станцевать гопака на говерле
за 1гр шишек
1милиард мест
 
вперше чую за такі цікаві та пухнасті квести)
 
Пiший квест "Коти Києва. Частина 3"

Цієї неділі відбудеться піший квест "Коти Києва. Частина 3".😻 Це третя частина гри присвяченої київським котикам. Вас чекають різні мурали, скульптури, арт-об'єкти присвячені котам та їх родичам. А також коди, шифровки, агенти, а переможців - призи і все це на вулицях Києва.

👌Піший квест - це мікст пізнавальної прогулянки містом, пригоди та інтелектуально-розважальних завдань.

Подробиці по грі:
📌 Для участі потрібна компанія від 2 до 8 осіб.
📌 Відстань 3-4 км (близько 2 годин).
📌 Гра буде цікава як для дорослих команд, так і команд з дітьми та підлітками. (До 10 років безкоштовно)
📌 Переможці отримають призи.

Оплата на старті, для участі потрібен телефон, ручка та блокнот.

✍️Реєстрація на квест за посиланням, телефоном 0672467071 або @DmytroOdesa Дмитро

- Дата та час: 12 травня (нд), 16:00
- Місце: Старт на Львівській площі.
- Вартість: 250 грн/особа.




Ну шо растамани,готові напаленими пограти в квести??!)))
Переглянути вкладення 15237
давай давай,до ТЦК не далеко осталось)))
 
Супер! Очень люблю квесты, но к сожалению не смогу принимать участие. А вообще давно пора в Киев заглянуть в гости на что-то интересное)
 
Я в глово зарегистрировался для подобных квэстов
 
Назад
Зверху