NESSCAFE - Ранок починається не з кави! Краща марихуанна особисто для вас.

Ціна підросла, ніби було 2300 за 10г і +200 стелс для відправки.
Тепер виходить від 2800 відправка?
Та ще й оплата, за куна хочуть біля 10%, то у підсумку за 10г прийдеться біля 3к плотити.
 
Ціна підросла, ніби було 2300 за 10г і +200 стелс для відправки.
Тепер виходить від 2800 відправка?
Та ще й оплата, за куна хочуть біля 10%, то у підсумку за 10г прийдеться біля 3к плотити.
Ну ты понял тут качество
 
Ціна підросла, ніби було 2300 за 10г і +200 стелс для відправки.
Тепер виходить від 2800 відправка?
Та ще й оплата, за куна хочуть біля 10%, то у підсумку за 10г прийдеться біля 3к плотити.
Ціна зросла на пару купонів, плюс ціна вказана вже з урахуванням стелсу, нічого доплачувати не потрібно, який прайс, така і ціна. Навчіться оплачувати USDT там комісія 2$
 
Вітаю , + на пробу , починающий тріп репортер , хочу спробувати себе в цьому ремеслі , також контентмейкер на лабі😎 , кожен день публікую 3-7 тем на лабі стабільно , можу одягнути ваш банер(UPD : тільки що дізнався що банер дают начеб то тільки після 6-ти місяців регістрації 😢) , на днях сталась ситуація що опрокинули на замовлення і того - 500 USDT , тому вимушений шукати будь яку можливість щоб покурити зараз.) Толлер мінімальний так як покурити я так і не зміг , останній раз вже і не пам'ятаю коли курив, тому зможу максимально оцінити церебральний ефект вашого сканку( шишок) , з вашим магазином знайомий дуже давно , ще коли ви відправляли від 5 грамм , я думаю це знають тільки олди. Та замовлень в мене у вас більше 10+ , улюблений сорт Єцфорія , ще дуже хороший був Дядько Фестер , але так як це синсимилія , тобто жіноча рослина , то це напевно вона!) та взагалі ціна - якість тут на рівні! Всім рекомендую не пошкодкєте! А я обов’язково як буде лишній $ відразу замовлю у вас стаффа! Всім мир , Peace ✌🏼
 
Останнє редагування:
Так что там левый берег Киева, тишина?
 
Третий день хапаю не спеша этот Пойсон. Ну как, мне жаловаться не на что, конкретно эта партия 4 из 5, которые тут бывают.
Штыняет хорошо, но пересушен и от того рассыпается. Отдельные семки.
Убивает, вчера-позавчера не мог под ним форум воспринимать, сегодня норм. Пока новый сорт так.
1712941491312.jpg
1712941524580.jpg1712941548736.jpg
 
Третий день хапаю не спеша этот Пойсон. Ну как, мне жаловаться не на что, конкретно эта партия 4 из 5, которые тут бывают.
Штыняет хорошо, но пересушен и от того рассыпается. Отдельные семки.
Убивает, вчера-позавчера не мог под ним форум воспринимать, сегодня норм. Пока новый сорт так.
Переглянути вкладення 5916
Переглянути вкладення 5918Переглянути вкладення 5919
Норм бадиль ! Моя оцінка 3.5 із 5. Як на вигляд «!
 
Вже другий рік беру шишки в цьому магазині. Ціна-якість-сервіс, все на висоті! Оператор ввічливий, приємний в спілкуванні) Відправки швидко (пару днів і товар на руках).
Якщо ви поціновувач гарного стафу, вам сюди!) Слава Україні і мирного неба всім нам!)
 
Когда уже закончится этот подгорелый поисон ? )) Ребята, активней забирайте его..
 
Назад
Зверху