🍄 Magic Mushrooms Psilocybe Cubensis або Магічні Грибочки 🍄 від Чудового Магазина Kiss_My_Acid

MnpXYyZ

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
57
Репутація
113
Вподобайки
69
Бали
138

1000000924.jpg

* - Фото зображення взяте з бота продавця і візуально повністю тотожне зовнішньому вигляду наданої на проби

Тестуючий: Чоловік/ 32 роки/ 184 см/ 95 кг;
Тестуюча (неформально): Кохана дружина;
Крос-толер: Амфетамін (в той день & день до того);
Речовина: Псилоцибінові Гриби 🍄(*- продавцем зазначені, як Psilocybe Cubensis);
Вага проби: 5 грамів;

Спосіб Вживання:
Мінімально пошинкували та з'їли разом із смачною печеню (*рос. жаркое);
Дозування: по 2 (два) & 1,5 (півтора) грамів;
Спосіб отримання:
Поштове відправлення*
*... Знову ж таки, із власного досвіду, мені відомо, що магазин взагалі-то (здебільшого) працює шляхом автоматизованих продажів "скарбів" (напевно, одних з кращих закладок)
по місту Києву та Київській області


Лінк на гілку продавця:


Замість ВСТУПУ

Напередодні зайшов на сторінку без перебільшення одного з моїх найулюбленіших магазинів, а саме - Kiss_My_Acid
Річ у тім, що вже протягом досить тривалого часу здійснюю покупки у цьому шопі;
(маю щонайменше 35 успішних покупок, серед яких лише 1 (!) раз трапився Ненаход, який, у свою чергу, було успішно вирішено шляхом повернення відповідної суми на баланс акаунта). От
же, можу впевнено сказати, що Kiss_My_Acid по праву може вважатися взірцем для наслідування іншими продавцями психоактивних речовин.
При цьому, усе вищесказане ні в якому разі не слід вважати проявом компліментарності чи неупередженості. Ба більше, дані факти мною зазначені лише з метою передачі мого особистого враження на основі власного безпосереднього досвіду співпраці з Kiss_My_Acid в якості клієнта, що платить гроші задля отримання того чи іншого товару.

Безпосередньо ТРИП-РеПОРТАЖ

Предпосылки в Прямом и Переносном Смысле...
... Спустя непродолжительный период времени после переписки ко мне на отделение национального перевозчика мчали посылку с моими пятью граммами одноногих.
Обьявленный селлером вес пробы в 5 грамм полностью соответствует действительности, ибо был подтверждён посредством взвешивания на домашних карманных электронных весах.
Соответственно, грибная масса мною была разделена на две двуграммовые порции (2 *2гр & 2гр) из расчёта, что такое соотношение будет оптимальным с вариантом при необходимости "поддать" ещё.
В тот вечером и было решено совместить ужин с приёмом псилоцибиновых грибочков;
Из чего, в свою очередь, вытекает вышеуказанный способ употребления сие продукта, а именно:
"Спос
іб Вживання: Мінімально пошинкували та з'їли разом із смачною печеню (*рос. жаркое)";

ТРіП-РеПОРТАЖ

(Продовження & Хід подій):

Приблизно за 30 хвилин після вживання, відчуття перших ефектів (маю щонайменше 10-15 разів вживання Псилоцибінових Грибочків, тому характерні відчуття важко із чимось сплутати, хто вживав, той зрозуміє)...
Вхід у трип дуже плавний і не напряжний;
Ще через хвилин 20-30 почався вихід на плато;
Валило дуже сильно, особливо, якщо враховувати, що мною було прийнято на груди 2 (два) грамма;
При цьому ейфорія також була явно відчутна протягом більшої частини Тріпу.

Усі відчуття та переживання збільшилися до максимуму; наприклад, вже майже із самого початку ефектів, слух загострився на стільки, що здавалось, ніби можна чути, як мешканці сусідніх будинків переставляли кружки на столі...
Щодо візуалів, то тут також усе було на найвищому рівні, при тому, слід зазначити, що візуалізації відносилися виключно до предметів і явищ, які були навколо, а не, наприклад, які-небудь рандомні і незрозумілого походження галюцинації.
Після виходу на плато, пік ефектів тривав приблизно 3 години.
Отже, загалом (разом із входом та не довготривалими пост-ефектами, час усієї мандрівки близько 5 (п'яти) годин.

Із закінченням яких, ефекти наче повністю зникли за декілька хвилин, по собі залишивши лише позитивні емоції, непогані роздуми, а також, що, можливо, є чи не найбільш важливим, - виправленні настройки параметрів внутрішнього себе.

Висновки
Матеріали надані продавцем Kiss_My_Acid - це саме те, що треба, якщо ви бажаєте відчути справжню насолоду від Псилоцибінової прухи.
Буквально декількох грамів стане достатньо навіть більш-менш досвідченим юзерам; щодо новачків, то їм радив би починати знайомство саме із цими Магічними Грибами 🍄 НЕ(!) більше, ніж з дозування у півтора (1.5) грамів.
Гадаю, що саме ці гриби класно було би скуштувати усім, хто шукає якісної грибної мандрівки разом із продуктом взірцевої якості.

Оцінки

Магазин: 10 / 10
працівники магазину - чемні, та зорієнтовані на клієнта;
Стелс: 8.5 / 10

при цьому, слід зауважити, що магазин працює шляхом автоматизованих продажів закладок, щодо яких ні у кого не має бути питань, адже кладмени тут відпрацьовують креативно й сумлінно;
Речовина: 10 / 10
*пізніше буде додано фотоматеріали по цьому продукти безпосередньо із особистих архівів

Гадаю, що саме ці гриби класно було би скуштувати усім, хто шукає якісної грибної мандрівки разом із продуктом взірцевої якості.

Від себе хочу подякувати kiss my acid та kiss my sup за надану можливість класно провести дозвілля, а також за бездоганний сервіс.
 
Останнє редагування:
Ты же понимаешь, что я это всё писал, а после редактирование делал в телефоне;

сначала в Заметках один формат и прочее, потом в программе документов кой другой, в итоге вставляешь сюда и снова всё по-новой и снова по-другому ,))
 
Ты же понимаешь, что я это всё писал, а после редактирование делал в телефоне;

сначала в Заметках один формат и прочее, потом в программе документов кой другой, в итоге вставляешь сюда и снова всё по-новой и снова по-другому ,))
Я выкупаю, работа хоботливая
 

Переглянути вкладення 11309

* - Фото зображення взяте з бота продавця і візуально повністю тотожне зовнішньому вигляду наданої на проби

Тестуючий: Чоловік/ 32 роки/ 184 см/ 95 кг;
Тестуюча (неформально): Кохана дружина;
Крос-толер: Амфетамін (в той день & день до того);
Речовина: Псилоцибінові Гриби 🍄(*- продавцем зазначені, як Psilocybe Cubensis);
Вага проби: 5 грамів;

Спосіб Вживання:
Мінімально пошинкували та з'їли разом із смачною печеню (*рос. жаркое);
Дозування: по 2 (два) & 1,5 (півтора) грамів;

Спосіб отримання:



Поштове відправлення*


*... Знову ж таки, із власного досвіду мені відомо, що магазин взагалі-то (принаймні здебільшого) працює шляхом автоматизованих продажів "скарбів" в місті Києві та Київській області. Ба більше шляхом найкращих закладок.

Лінк на гілку продавця:


Замість ВСТУПУ

Напередодні зайшов на сторінку без перебільшення одного з моїх найулюбленіших магазинів, а саме - Kiss_My_Acid
Річ у тім, що вже протягом досить тривалого часу здійснюю покупки у цьому шопі;
(маю щонайменше 35 успішних покупок, серед яких лише 1 (!) раз трапився Ненаход, який, у свою чергу, було успішно вирішено шляхом повернення відповідної суми на баланс акаунта). От
же, можу впевнено сказати, що Kiss_My_Acid по праву може вважатися взірцем для наслідування іншими продавцями психоактивних речовин.

При цьому, усе вищесказане ні в якому разі не слід вважати проявом компліментарності чи неупередженості. Ба більше, дані факти мною зазначені лише з метою передачі мого особистого враження на основі власного безпосереднього досвіду співпраці з Kiss_My_Acid в якості клієнта, що платить гроші задля отримання того чи іншого товару.

Безпосередньо ТРИП-РеПОРТАЖ

Предпосылки в Прямом и Переносном Смысле...
... Спустя непродолжительный период времени после переписки ко мне на отделение национального перевозчика мчали посылку с моими пятью граммами одноногих.

Обьявленный селлером вес пробы в 5 грамм полностью соответствует действительности, ибо был подтверждён посредством взвешивания на домашних карманных электронных весах.
Соответственно, грибная масса мною была разделена на две двуграммовые порции (2 *2гр & 2гр) из расчёта, что такое соотношение будет оптимальным с вариантом при необходимости "поддать" ещё.

В тот вечер было решено совместить ужин с приёмом псилоцибиновых грибочков;
Из чего, в свою очередь, вытекает вышеуказанный способ употребления сие продукта, а именно:
"Спос
іб Вживання: Мінімально пошинкували та з'їли разом із смачною печеню (*рос. жаркое)";

ТРіП-РеПОРТАЖ

(Продовження & Хід подій):

Приблизно за 30 хвилин після вживання, відчуття перших ефектів (маю щонайменше 10-15 разів вживання Псилоцибінових Грибочків, тому характерні відчуття важко із чимось сплутати, хто вживав, той зрозуміє)...

Вхід у трип дуже плавний і не напряжний;
Ще через хвилин 20-30 почався вихід на плато;

Валило дуже сильно, особливо, якщо враховувати, що мною було прийнято на груди 2 грамма;
При цьому ейфорія також була явно відчутна протягом усього тріпу.

Усі відчуття та переживання збільшилися до максимуму; наприклад, вже майже із самого початку ефектів, слух загострився на стільки, що здавалось, ніби можна чути, як мешканці сусідніх будинків переставляли кружки на столі...
Щодо візуалів, то тут також усе було на найвищому рівні, при тому, слід зазначити, що візуалізації відносилися виключно до предметів і явищ, які були навколо, а не, наприклад, які-небудь рандомні і незрозумілого походження галюцинації.
Після виходу на плато, пік ефектів тривав приблизно 3 години.

Отже, загалом (разом із входом та не довготривалими пост-ефектами, час усієї мандрівки близько 5 (п'яти) годин.

Із закінченням яких, ефекти наче повністю зникли за декілька хвилин, по собі залишивши лише позитивні емоції, непогані роздуми, а також, що, можливо, є чи не найбільш важливим, - виправленні настройки параметрів внутрішнього себе.

Висновки
Матеріали надані продавцем Kiss_My_Acid - це саме те, що треба, якщо ви бажаєте відчути справжню насолоду від Псилоцибінової прухи.
Буквально декількох грамів стане достатньо навіть більш-менш досвідченим юзерам; щодо новачків, то їм радив би починати знайомство саме із цими Магічними Грибами 🍄 НЕ(!) більше, ніж з дозування у півтора (1.5) грамів.
Гадаю, що саме ці гриби класно було би скуштувати усім, хто шукає якісної грибної мандрівки разом із продуктом взірцевої якості.

Оцінки

Магазин: 10 / 10
працівники магазину - чемні, та зорієнтовані на клієнта;
Стелс: 8.5 / 10

при цьому, слід зауважити, що магазин працює шляхом автоматизованих продажів закладок, щодо яких ні у кого не має бути питань, адже кладмени тут відпрацьовують креативно й сумлінно;
Речовина: 10 / 10
*пізніше буде додано фотоматеріали по цьому продукти безпосередньо із особистих архівів

Гадаю, що саме ці гриби класно було би скуштувати усім, хто шукає якісної грибної мандрівки разом із продуктом взірцевої якості.

Від себе хочу подякувати kiss my acid та kiss my sup за надану можливість класно провести дозвілля, а також за бездоганний сервіс.
Легенький тріп. Дякую за репортаж. Також буду тестувати 5 г від цього магазину.
 
Трип ода магазину))
Для такой дозировки просто превосходно, гарний тріп бро!
 
Ну звичайно хочеться написати гудтріпбро
Але мене дивує що тестер начебто на досвіді нюхає амф в день коли планує тріпувати грибами
Але те що їх схавали не як потужний психоделік, а лише як інгідієнт до хавки. Але ж ТС наче на досвіді
Ну короче, гуд кулінарка бро
Чекаю репорт на мівіну ^_^
 
Ну звичайно хочеться написати гудтріпбро
Але мене дивує що тестер начебто на досвіді нюхає амф в день коли планує тріпувати грибами
Але те що їх схавали не як потужний психоделік, а лише як інгідієнт до хавки. Але ж ТС наче на досвіді
Ну короче, гуд кулінарка бро
Чекаю репорт на мівіну ^_^
Чекайте, ти, головне, чекай
Повідомлення об'єднано автоматично:

Трип ода магазину))
Для такой дозировки просто превосходно, гарний тріп бро!
Тріада "О, Да(!) Трип - ода Магазину"
,))
 
с вариантом при необходимости "поддать" ещё.
Ты грибы первый раз принимаешь?))) какой поддать ещё


решено совместить ужин с приёмом псилоцибиновых грибочков;
Ослабил действия гриба перевариванием ненужной пищи


Буквально декількох грамів стане достатньо навіть більш-менш досвідченим юзерам; щодо новачків, то їм радив би починати знайомство саме із цими Магічними Грибами 🍄 НЕ(!) більше, ніж з дозування у півтора (1.5) грамів.
Ел я значит 3.5 грамма от данного шопа, результат- в один момент смерть эго, эффект нитро в глазах, когда куда-то идешь, кажется что все очень быстро происходит, растворение и слияние с окружающим миром: кажется что ты в данной точке видишь и прошлое, и будущее и настоящее, и всё становится таким понятным, а сознание ясное
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну звичайно хочеться написати гудтріпбро
Але мене дивує що тестер начебто на досвіді нюхає амф в день коли планує тріпувати грибами
Але те що їх схавали не як потужний психоделік, а лише як інгідієнт до хавки. Але ж ТС наче на досвіді
Ну короче, гуд кулінарка бро
Чекаю репорт на мівіну ^_^
Пюреху роллтон заварить и грибов туда
 
Гарний тріп! Сподобалось)
 
Ты грибы первый раз принимаешь?))) какой поддать ещё



Ослабил действия гриба перевариванием ненужной пищи



Ел я значит 3.5 грамма от данного шопа, результат- в один момент смерть эго, эффект нитро в глазах, когда куда-то идешь, кажется что все очень быстро происходит, растворение и слияние с окружающим миром: кажется что ты в данной точке видишь и прошлое, и будущее и настоящее, и всё становится таким понятным, а сознание ясное
Повідомлення об'єднано автоматично:


Пюреху роллтон заварить и грибов туда
Крутое описание! У меня от 4.5 Пинк буфало,сначала чистка подсознания от негатива а после чуствавал связь с богом, огромная любовь,сила, ни единой мысли в голове и одновременно понимание абсолютного знание всего!
 
Класний репортаж, грибочки у них топ 👍🍄
 
Дада, согласен по качеству это лучшие гелден тичеры что я ел
Я вообще для себя понял что даже одного штамма могут по эффектам явно отличаются. Ел свои тичеры, было одно. Потом от Кисс май эксид пришла проба, и эффекты получились совсем непредсказуемые на удивление и отличались.
 
Я вообще для себя понял что даже одного штамма могут по эффектам явно отличаются. Ел свои тичеры, было одно. Потом от Кисс май эксид пришла проба, и эффекты получились совсем непредсказуемые на удивление и отличались.
Мне интересно тоже посадить, у меня 5 споровых отпечатков лежит, 3 гт, наталы и rust spore
 
Назад
Зверху