• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ксан + аут від MR.Skar

Xісока Морроу

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
402
Репутація
567
Вподобайки
579
Бали
389
Гілка продавця: https://labrc.name/forums/mr-skar-l...add-amf-xtc-mdma-mef-ket-gash-lsd-grb-xnx.47/
Поважний шопмейкер Mr. Skar

Дісклеймер
(Раніше на лабі продавали ксан 1мг, його жерли одразу дві табли і там будь що буде, але нічого такого непередбачуваного не відбувалось
Тепер ми маємо пролонгований 2мг ксан.
І як на мене варто зауважити що ксан пролонгованої дії, ви не повірите, дійсно пролонгований а значить що якщо перебрати, то буде важко.

Я це до того що передоз снодійним/знеболювальним/будь-яка інша заборонена у вільному обігу фармацевтика може бути дуже небезпечним і навіть летальним, бо можна просто перестати дихати. Вживайте відповідально свої речовини)
__________________________________

Репорт та і вживання доволі спонтанні. Почалось все з того що у мене рандомно почала боліти голова. Інколи баночка може чудово вплинути на відновлення, але наразі шишла нема. Шиш має бути на вечір, тому виникає геніальна думка прихавати ксану) Ксанчика у мене є ще декілька таблів вдома і здається це працює як знеболювальне, а не осі спазмалгони (хоча від фенових відходняків норм)

Тестер
180/80/32
Толлер - відсутній
Кросс - шиш декілька днів тому, марка - тиждень тому, стимулятори - 19 днів тому (нахуй стимулятори)

Ось вам фоточка (вже десь постив, але нову робити ліньки)
IMG_20240502_230240.jpg
Он ті пятикутнички ^_^

Отже
12:30 2мг пролонгованогт ксану закидую з думкою що голова не буде боліти якщо прихаваю таблу та і роботи там на сьогодні вже хуйня залишилась.

12:45 головний біль зняло рукою. Ну знач все пішло як треба

13:30 легенький хай. Ще з короткострокової трохи зникає інфа, хоча одразу повертається контекст. Помірний тупнячок + розв'язаний язичок. Не балакучий піздьож як під амфом, але лаконічно шо піздец і бекграуд промовленого відчувається безперечно. Знаєте, як після келиху вінішка. Все прям помірно-позитивно

16:30 відчуваю що у мене трохи зникають рамки дозволеного і я вже до всіх на роботі (хоча нас лише 9ро) забратюнькав, але всім в кайф бо це навіть не виглядає як я наче якийсь обйобаний нарк. Всі просто вважали шо я сьогодні в гарному настрої) отже кайф)

16: 30-16:45 мене рубить прям на робочому місті. Очі то заплющюю, то ні. Ну тобто не те щоб прям засипаю але відчуття аналогічне тому як ти начебто після стимуляторів 2 дні не спав і зараз якось, ну не те щоб дотягнути, але сонливість відчутна. Врубаю подкаст, гарнітурка, тикаюсь обличчям в стіл.
Мене запитали :"
- що ти робиш?
- та голова болить, то мабуть на погоду. Хз шось сижу, ще ця хуйня, ще та хуйня.
- а ти як взагалі, норм спиш
- відверто кажучи я б зараз поспав
- бля, давай іди додому, все ок. Може то дійсно погода."

Jackpot бо мені як раз дві хвилини тому залетіли координати шиша. Від цього ж самого поважного шопу. Я вже можу летіти на коорди.

16:50 тікі я думав що я сонливий, але звалюючи з роботки все пішло-поїхало. Заїбіся) зранку доречі було трохи хмарніше сьогодні, чи через те що останній раз курив лише вчора.
Але тільки вийшов на вулицю, зараз дивлюся, все красиве, насичене) голова вже зовсім не болить, ні натяку.

18:15 на місці, на коордах. Не поспішаю. трохи б заліпав, але скоріш милуюсь тим що відбувається. Всякі кішекчки бігають. Всякі дівчата вигулюють песиків. Хвилина, друга. Знято шиш. Мчу назад. Помічаю що якось-чось починаю через кожні 5 хвилин смачно позіхати. Зупинився, потупив, знов позіхаю, пізда. І тут геніальна думка - шавуха. Миттево знайшов ларчік. З'їв. сили на місці, жодних позіхань. Піздато)))Їду курьохати))

19:05 покрошив шиша. Ксан в цьому стані якось нейтрально впливає чи це я у припіднятому настрої. Віки лише трохи тяжчають але от прям щоб спати, не хочеться бо ще хочу вийти дунути. Вирішую шо якщо мене не валить спати то я спонтанно хочу вийти чисто на веліку педалі помотати)
Велорежим на ксані разом з банкою ауту роблять цікаві справи. У мене пригнічується відчуття страху (навіть якого базового страху), але контроль аналогічний наче як зі стимуляторами і ось цю хуйню мені складно пояснити. На веліку я відчував що все можливо. я вважаю що це через гарну банку через дудку. І з цим я знаходив задоволення. Інакше не скажеш, але то дійсно було щось схоже на помірну єйфорію. Принаймні як тоді, як в перші рази зі стимуляторами. Що дивує ще більше, бо репорт на ксан, взагалі-то.

Може треба чекнути шо за сорт ауту, але якщо там є сатіва то вона дійсно була відчутна. Я хз що собі думати але що якщо пролонг ксан пригнічує і бодай якісь прояви агресії і разом з банкою примножує ефективність сатіви - це буквально те що я відчував. Я відчуваю прилив сил від фліпа разом зі снодійним. Шо трапилось?)?)))))

20:45
Це якась хуйня, бабуйня. Мені складно писати шось таке бо це ірраціонально але у мене після другої банки ауту на іншому хотспоті не те щоб стимуляція але сили а головне бажання крутити ті їбучі педалі. І піздошу під гірку і хоч би шо. Навипередки з тролейбусом.
Я вахуї бо я просто льотаю.

22:00
Вдома, на дивані. В такому ахуї з того що відбулось, що вирішив писати репорт на це комбо. Я в захваті і ще не хочу засипати але віки напівважкі)))

23:00 попив води, зробив ще банку і з кінцями прилип до дивану.
Все що я можу це телефон "клац-клац" тому я почавав хуярити цей репорт, бо хочу поділитися цим відчуттям.

Оскільки ксан пролонгований, ефекти в теорії можуть зберігатися протягом двох днів. Принаймні цікаво чи це так та чи буде такий самий ефект з шишлом



На ранок

Шиш зранку наче як на 1.2 коєф сильніше звичного, тобто все ще щось там десь там якось так))


Виспався прям піздец як смачно)
І щодо сну хочу декілька слів додати, бо ксан це ж більше про поспати а не оце все наркоманство

Сон кажуть важливий, а ще більш важливіше у нього значення глибоко сну бо він :
- важливий для фізичного та когнітивного відновлення
- взагалі найвідновлювальніша фаза сну в якій частота серцебиття сповільнюється, а м'язи розслабляються

В середньому фаза глибокого сну триває годину-дві.

Але ось вам результати з (відовідальним) вживанням ксану)))))))))))

Screenshot_2024-05-10-10-52-03-383_com.xiaomi.hm.health.jpg
Краще аніж 97% таких саме челів що сплять з трекерами, ахахах)))



В підсумку хочу висловити свою безмежну подяку поважним професіоналам в особі шопу Mr. Skar ! Вдячний вам за роботу

І вам що прочитали)
 
Останнє редагування:
закидивал 10мг по 1шт ксалола и нихуя
так же кидал по 6-8 таблеток клонозолама 2мг
передоза боятся не стоять
бойся толлера и непрухи
 
Перший раз такі кольоса ксана бачу 👀 це який виробник?
Хз, чесно кажучи також гуглив перед вживанням. Побачив лише аналогічні фотки на сусідніх площадках.
Короч, пошукав, не знайшов і пох.
Але перед тим як отримати я теж думав що це пролонг який типу довгою табло а не пятикутною.
І тим не менш, все ок)
 
Хз, чесно кажучи також гуглив перед вживанням. Побачив лише аналогічні фотки на сусідніх площадках.
Короч, пошукав, не знайшов і пох.
Але перед тим як отримати я теж думав що це пролонг який типу довгою табло а не пятикутною.
І тим не менш, все ок)
бро такие пфайзери продаются в пачках по 30штук
на лиге бил продавец
запечатанними продавал 2600 за 30штук по 2мг
ето ориги не парся
но они лично меня не прут
 
Может паленый ксан.где то с подвала.
Пальоне - малоймовірно якщо мова про фармацевтику. Це ж не зварені на кухні речовини
Повідомлення об'єднано автоматично:

бро такие пфайзери продаются в пачках по 30штук
на лиге бил продавец
запечатанними продавал 2600 за 30штук по 2мг
ето ориги не парся
но они лично меня не прут
Ну бля, маємо шо маємо)
 
А где собсна хейтеры
 
У меня муж 🐸
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ахах 🤪почему я увидела Рикардо Миллоса
 
Назад
Зверху