Якісний товар та обслуговування від ветерана Сетки ПСИХА (марки,блотери, 2сб, дмт,каплі,амф,4фа,меф)

Полученные пару дней назад фирменные марки, как всегда, оказались превосходного качества. Несколько раз покупал у данного шопа марки и 4ММС на старой секте - качество продуктов на самом высоком уровне. Это дополняет высокий уровень профессионализма селлера и сервис при покупке. Рекомендую!
Дякую за довіру! Адже навіть коли секта не працювала, то постійні клієнти як Ви та інші, звертались та отримували товар як і раніше.
 
Всім дякую за привітання!

Сектанти, я повернувся, хоча нікуди і не пропадав )
Ми як працювали так і працюємо ( навіть коли секта не працювала ), хоч і з перервами, але працювали.
Постійні клієнти отримували свої замовлення і підтвердження тому відгук вище ( будуть ще ).

В наявності з*явився свіжий меф, доречі нова форма солі ( фумарат ).
Його вже купували та по відгуку, все гуд, можна юзати.

Амф закінчився, скоро буде свіжий, той що в крупних кристалах.

Інший товар є в наявності, лише ефедрон закінчується.

Так як всі відгуки та тріп-репорти позлітали, то треба поповнити базу, щоб майбутні клієнти могли орієнтуватись на щось.
На всі позиції потрібні тріп - репорти.
Звертайтесь в особисті, виберемо кандидатів.
 
Останнє редагування:
Цікавий асортимент та поєднання - схоже на школу Фрунца.
 
Всім дякую за привітання!

Сектанти, я повернувся, хоча нікуди і не пропадав )
Ми як працювали так і працюємо ( навіть коли секта не працювала ), хоч і з перервами, але працювали.
Постійні клієнти отримували свої замовлення і підтвердження тому відгук вище ( будуть ще ).

В наявності з*явився свіжий меф, доречі нова форма солі ( фумарат ).
Його вже купували та по відгуку, все гуд, можна юзати.

Амф закінчився, скоро буде свіжий, той що в крупних кристалах.

Інший товар є в наявності, лише ефедрон закінчується.

Так як всі відгуки та тріп-репорти позлітали, то треба поповнити базу, щоб майбутні клієнти могли орієнтуватись на щось.
На всі позиції потрібні тріп - репорти.
Звертайтесь в особисті, виберемо кандидатів.
Став би на пробу: чанги, мефу, 2c-b. Приклади тріп-репортів в підписі
 
Останнє редагування:
А відправляєте тільки Укрпоштою, чи міст і МП теж?
 
Всім дякую за привітання!

Сектанти, я повернувся, хоча нікуди і не пропадав )
Ми як працювали так і працюємо ( навіть коли секта не працювала ), хоч і з перервами, але працювали.
Постійні клієнти отримували свої замовлення і підтвердження тому відгук вище ( будуть ще ).

В наявності з*явився свіжий меф, доречі нова форма солі ( фумарат ).
Його вже купували та по відгуку, все гуд, можна юзати.

Амф закінчився, скоро буде свіжий, той що в крупних кристалах.

Інший товар є в наявності, лише ефедрон закінчується.

Так як всі відгуки та тріп-репорти позлітали, то треба поповнити базу, щоб майбутні клієнти могли орієнтуватись на щось.
На всі позиції потрібні тріп - репорти.
Звертайтесь в особисті, виберемо кандидатів.
обратился в лс
на меф запишите , не подведу !
 
Всім дякую за привітання!

Сектанти, я повернувся, хоча нікуди і не пропадав )
Ми як працювали так і працюємо ( навіть коли секта не працювала ), хоч і з перервами, але працювали.
Постійні клієнти отримували свої замовлення і підтвердження тому відгук вище ( будуть ще ).

В наявності з*явився свіжий меф, доречі нова форма солі ( фумарат ).
Його вже купували та по відгуку, все гуд, можна юзати.

Амф закінчився, скоро буде свіжий, той що в крупних кристалах.

Інший товар є в наявності, лише ефедрон закінчується.

Так як всі відгуки та тріп-репорти позлітали, то треба поповнити базу, щоб майбутні клієнти могли орієнтуватись на щось.
На всі позиції потрібні тріп - репорти.
Звертайтесь в особисті, виберемо кандидатів.
бро данные дал личку чекни
 
Хто купував новий меф, відпишіть будь-ласка в особисті або в переписці, де оформлювали замовлення.

На рахунок тестерів.
Завтра всім відпишу і скоро зробимо відправку речовин.

Нагадю, потрібні тріп-репорти по слідуючим речовинам.
ДО* серія ( марки та порошок )
ДМТ ( ВВ, ВМ фумарат, чанга куріння або випаровування )
4фтор амф
Каплі на основі 2сб + ДО*
Капсули 2сб 20/25мг
Меф ( чекаю товар, поки відміняються ті, хто хотів затестити, вибачайте )
Амф ( чекаю товар )
 
Хто купував новий меф, відпишіть будь-ласка в особисті або в переписці, де оформлювали замовлення.

На рахунок тестерів.
Завтра всім відпишу і скоро зробимо відправку речовин.

Нагадю, потрібні тріп-репорти по слідуючим речовинам.
ДО* серія ( марки та порошок )
ДМТ ( ВВ, ВМ фумарат, чанга куріння або випаровування )
4фтор амф
Каплі на основі 2сб + ДО*
Капсули 2сб 20/25мг
Меф ( чекаю товар, поки відміняються ті, хто хотів затестити, вибачайте )
Амф ( чекаю товар )
Раніше замовляв у вас меф і амф вче було скпер по якості, можливо заптсатись на тест для тріп репорту?
 
Мало бажаючих на тестування чомусь. Навіть окрім психоти.
За 4-фа ніхто не знає??? Слюні в мене досі, це одне з найкращого у минулих солях. Те, що було нитракаином у Фрунца, він сам його полюбляв, при чому в/м.
 
Тестировал новый меф психомэна, хочу сказать пару слов о продукте, к тому же мне есть с чем сравнить, т.к я брал и старую партию.Сама консистенция отличается: прошлая партия в твердых кристалах (вроде мутновато белые, уже не помню точно), эта партия - в белейшем воздушном мелкокрисе.

По эффектам - старая партия,как по мне, выдалась сильнее.Весь коллектив в голос твердил, что давно чего-то подобного не встречал , и, что это однозначно один из лучших товаров)

Что касается новой партии , эффекты приятные, плавные, эйфорит умеренно, не хватило задора по стимовой волне, залетает в нос замечательно , по вкусу совершенно отличается от прошлого.Ничего не пекло в носу, не было этих опилок из носа которые часто бывают от мефа. Так же хочу заметить - мой трип начался в 12.00 и закончился в 00.00, (1.5гр было использовано) , я покушал и спокойно лёг спать, уснув без малейшего дискофморта в течении 2-3 минут.(после прошлой партии уснуть было очень сложно).Утром собрался и пошёл на тренировку в зал, прекрасно себя чувствовал весь день, чего не могу сказать о прошлой партии. Я был приятно удивлён, что выходов не было ВООБЩЕ, к тому же, у меня была загруженность на весь этот день, всё сыграло мне на руку.

От новой партии мефедрона мне, наверное, не хватило жёсткости.Когда приход в голову бахает такой, что аж глаза закатываются и тебя размазывает по всей комнате)) Для меня он выдался более лояльным, но у обеих этих партий свои + и -. Так же хочу заметить, что толлер у меня был 0, в последний раз я употреблял около полу-года назад, всю туже прошлую партию мефа психомэна :)

Оператор - максимально клиентоориентированный человек, который всегда поможет и подскажет.Учтёт все ваши пожелания к заказу, и пойдет навстречу по многим тонкостям.

В заключении хочу сказать, что мефедрон однозначно рабочий, а Психомэн - это топ сервис и один из лучших селлеров на секте :)
 
Останнє редагування:
Мало бажаючих на тестування чомусь. Навіть окрім психоти.
За 4-фа ніхто не знає??? Слюні в мене досі, це одне з найкращого у минулих солях. Те, що було нитракаином у Фрунца, він сам його полюбляв, при чому в/м.
Не мало, чи ви маєте доступ до моїх листувань?
за 4фа вже всі все знають, його купують вже декілька років і нічого там не змінюється, стабільно хороший.
На рахунок ВВ та ВМ методу.
Його можна колюнять, але я б не рекомендував.
Справа в тому, що від доволі сильно пече при інтраназальному методі застосування, можна тільки уявити що там буде з венами.
І це не проблема якості, типу кристал має кислий ПШ ( пш 5-6 )
 
Останнє редагування:
На рахунок мефа.

Вище написаний хороший відгук на даний вид товару ( фумарат мефедрона ), але є і негативний в переписці з клієнтом, типу взагалі майже не пре.
З хімічної точки зору, то зрозуміло, адже фумарова сіль більш тяжка по молях, чим гідрохлоридова ( діючої речовини на 1гр буде менше, ніж в гідрохлориді ).
До того ж, сама сіль фумарова може мати свою дію ( гідробромід мефу теж працює трішки інакше, був у нас колись ).
В тому є як свої плюси так і мінуси.
Сектант, який купував товар і отримав бонусом меф для відгуку, то підтвердив відгуком вище.
Сіль фумарата мефу дуже чиста, не пече взагалі і відхідняків немає.

Але як відповідальний продавець, який знає ціну $, запропонував повернення коштів або перевідправка іншим мефом, який скоро зявиться ( гідрохлорид буде ).
З більше ніж 10 покупців написав лише один, йому перевідправимо ( іншим все, немає що і немає потреби значить, якщо не відписались ).

На даний момент такого мефу вже немає, буде гідрохлорид дуже хорошої якості.
Очікуємо.
Можливо має місце бути такий меф на вітрині.
 
Останнє редагування:
Не мало, чи ви маєте доступ до моїх листувань?
за 4фа вже всі все знають, його купують вже декілька років і нічого там не змінюється, стабільно хороший.
На рахунок ВВ та ВМ методу.
Його можна колюнять, але я б не рекомендував.
Справа в тому, що від доволі сильно пече при інтраназальному методі застосування, можна тільки уявити що там буде з венами.
І це не проблема якості, типу кристал має кислий ПШ ( пш 5-6 )
То по активності, щодо спроб записатися після об'явлення проб)

Багато переюзав 4фа, так пекучий, іноді сильно, іноді менше (партії нітракаїнів Фрунца, найменш пекучий був найбілішим).
Була метода - малесенькі доріжки носом, поплакать, а потім вже не так пектиме.
Колись Фрунц давав на претестування, то передумав його нюхать і загоняв в капсулу одразу 200мг. Було чимось схоже на Є-шку, в речовини виражена емпатія, але є досить довгий стимохвостик.
 
Назад
Зверху