Ищу работу оператором!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 463
Репутація
2 466
Вподобайки
3 704
Бали
1 484
Делать нехуй! Можу рахувати ваше бабло і складати в сейф ! Онлайн з 8 до 8. Жостік, спортік , сєрйозне відношення. Можу вести гілку, або перестрілку , якщо почнеться війна банд і буде потрібно вбити пару бандитів за кіло мєфедодрона .. якщо втраплю в лабіринт то я за лічані секунди найду Вихід на Крєк 96 %. Якщо описати мене одним словом , то це ПРОФФЕСІОНАЛ СВОГО НАХУЙ ДІЛА , так тут більше слів , бо такіх славних вилупків як я одним словом описати неможливо! Максимальний фід бек від роботи зі мною!
Повідомлення об'єднано автоматично:

Пока ви думали , я вже найшов виход на Крєк 96 % ..
 
Крутое резюме , но вы не указали последнее место работы .
Пс. Это скорее всего не последняя тема с поиском работы:LOL::D
 
Крутое резюме , но вы не указали последнее место работы .
Пс. Это скорее всего не последняя тема с поиском работы:LOL::D
Стройка и хасл на районе , кто меня знает , тот знает что я тут стою , і за єту тему в атвете !
 
Стройка и хасл на районе , кто меня знает , тот знает что я тут стою , і за єту тему в атвете !
Рекомендательное письмо от отхасленных часто поступало в рай отдел ?
Есть не плохая вакансия в рядах ссо и всу . Но если много писем в рай отдел то ссо вам не светит
 
Рекомендательное письмо от отхасленных часто поступало в рай отдел ?
Есть не плохая вакансия в рядах ссо и всу . Но если много писем в рай отдел то ссо вам не светит
Рай отдел? Це ти напевно про мій другій дім питаєш ! Так ! Кожен поліцай мене поважає ! Знаю що в мене між ніг є крепкі горіхи !
 
Рай отдел? Це ти напевно про мій другій дім питаєш ! Так ! Кожен поліцай мене поважає ! Знаю що в мене між ніг є крепкі горіхи !
Тоді тільки всу . Піхотинець гранатометник . Як вам ? Бачу по вашим регаліями що ця робота дійсно для вас . Зарплатня у межах доступного , складного нічого нема , не далеко від дому ) оформлюємо договір ?
 
Тоді тільки всу . Піхотинець гранатометник . Як вам ? Бачу по вашим регаліями що ця робота дійсно для вас . Зарплатня у межах доступного , складного нічого нема , не далеко від дому ) оформлюємо договір ?
Це просто 💣! Гранотомет я візьму свій , по рукам ! В виді зарплатні я згоден на кокс ! І мені потрібно декілька бійців під мій контроль ! Один вертоліт , два танка , 4 бронежилета , 4 кілограма колумбійського кокаїна, 3 гвинтівки , 2 ламборджини , один мопед сузукі , і дві сльози дракона ..
 
  • Вподобайка
Реакції: sahuru

    sahuru

    Балів: 3
    Ось тобі два бали на пробу коксу )повинно репи вистачити
Це просто 💣! Гранотомет я візьму свій , по рукам ! В виді зарплатні я згоден на кокс ! І мені потрібно декілька бійців під мій контроль ! Один вертоліт , два танка , 4 бронежилета , 4 кілограма колумбійського кокаїна, 3 гвинтівки , 2 ламборджини , один мопед сузукі , і дві сльози дракона ..
Приходьте да приєднуйтеся до лав зсу ) Сльозы дракона.-не проблема , от де взяти мопед ? Дракона будете оскорбляти самостійно , бо на наши жарти та під'їйоби він вже не реагує
 
куди зникала твоя чемність та спокійність?
 
Назад
Зверху