Ищу отдолжить денег на работу курьер.

А в друг у него хреновая кредитная история. Тогда точно в долг нельзя давать
кредитная история для Приват -это как Библия -тогда только просто карточку дадут . Вроде Манивео филиал Привата по слухам
 
Нуждаюсь в вашей помощи!!!
отдолжите 1000 грн для залога
Не хотів би опинитись на дні, коли розумієш що тебе туди привело(наркотики), а потім просити допомоги щоб далі продовжувати своє життя з ними. Кредитка може допомогти в багатьох випадках, особливо з дрібними тратами яку можна погасити в пільговий період без оплати відсотків. А якщо тобі не може допомогти кредитка, то тобі не допомогти😥
А говорят наркотики отрицательно на интеллекте сказываются ))))
На інтелект дійсно негативно, а от на ген жебракування норм, допомагають.
Я на полном серьезе . Сижу без денег еды наркоты. Помогите со стартом хорошему мне ))
Братішка, бажаю успіху, переосмислення того як та через що ти опинився на дні без тисячі гривень з бажанням наркотиків.
Бля давать в долг куре это пиздец неблагодарное занятие
Взагалі тим хто повʼязаний з наркотиками, а не тільки курі. Так як в основному просять бабки не продавці зі світлою головою та ясним розумом, а споживачі, ну і в більшості випадку це торчі які докотились на дно
Ну как знаешь я бы помог человеку была возможность
Дуже часто люди приміряють на себе життя інших, та як на його думку він би вчинив на місті іншої людини. Можеш спробувати влаштуватись роботу, заробити і позичати наркоманам з форуму гроші, і тоді скажеш, «я допомагаю, коли в мене є можливість».
 
кстати Феллини ты ж с Киева -посмотри своего земляка Шамана рубрика на кумаре как он бабло мутил - там песец веселуха )
 
Не хотів би опинитись на дні, коли розумієш що тебе туди привело(наркотики), а потім просити допомоги щоб далі продовжувати своє життя з ними. Кредитка може допомогти в багатьох випадках, особливо з дрібними тратами яку можна погасити в пільговий період без оплати відсотків. А якщо тобі не може допомогти кредитка, то тобі не допомогти😥

На інтелект дійсно негативно, а от на ген жебракування норм, допомагають.

Братішка, бажаю успіху, переосмислення того як та через що ти опинився на дні без тисячі гривень з бажанням наркотиків.

Взагалі тим хто повʼязаний з наркотиками, а не тільки курі. Так як в основному просять бабки не продавці зі світлою головою та ясним розумом, а споживачі, ну і в більшості випадку це торчі які докотились на дно

Дуже часто люди приміряють на себе життя інших, та як на його думку він би вчинив на місті іншої людини. Можеш спробувати влаштуватись роботу, заробити і позичати наркоманам з форуму гроші, і тоді скажеш, «я допомагаю, коли в мене є можливість».
Базы выдал жаль ему похуй хорошо что ты хотя бы адекватный
 
Базы выдал жаль ему похуй хорошо что ты хотя бы адекватный
Це як на минулому форумі сольова наркоманка просила гроші на лікування, можливо памʼятаєш, бо я памʼятаю що ти писав тоді в тій темі. Типу їй потрібно було 600$ на якісь ліки, чи переливання, сльозлива історія дуже була. В описі було щось по типу «моя жизнь стоит гребаных 600 баксов», а по факту людина залежна від солі, заперечуючи свою залежність і з підписом в акаунті «то что нас не убивает, мы не покупаем». Можливо, в якійсь мірі, цей вайб дружелюбної атмосфери спілкування на форумі вводить деяких людей в оману, те що відбувається на наркофорумі і є нормою життя, типу що тут можна використовувати шаблони з того життя, за межами форуму. Типу тут не осудять і підуть на зустріч, як однодумці і можливо теж залежні люди, допомога в своєму комʼюніті. Я просто не уявляю іншої причини. Тут не завжди є можливість позичити кошти і виникають сумніви відносно порядної людини, а позичати анонімно незнайомцю з наркофоруму, це взагалі абсурд. Якщо людина не може позичити в першу чергу у рідних, друзів, в банку, а йде на форум, то особисто для мене це знак, що на те є причини не на користь цієї людини і точно не варто позичати👍
Ломбарди працюють, на Трої дуже багато прийомок вторсировини, думаю викрутитися чоловік.
 
Останнє редагування:
Назад
Зверху