• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Головна зірка форуму!

YMBUkraine

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
2 506
Репутація
2 559
Вподобайки
3 765
Бали
1 484
AD3879D7-9823-4135-ADFF-6B8370E10EE5.jpeg
Йоу , сьогодні вдалося забрати ще 2 трофеї :3 , Вельме вам вдячний що слідкуєте за мною та відвідуєте мої теми! По традиції приєднуйтесь до привітань!) Та кожен коментар в цій темі буде мати вподобайку від мене!) Аве Секта! LABRC - Непереможний! Подумую може замутити якійсь конкурс на днях , типу на баксів 10 + - , пізніше буде видно. Або зроблю його коли заберу вже наступний трофей!

p.s: Дуже всім дякую ! Як це його звєзду не поймать тепер..)))) Бажаю всім гарного вечора та турбо солодких снів! З повагою ваш покорний слуга!) Peace ✌🏼
 
бро, главная звезда секты-лаб это Я и с этим невозможно спорить.
 
бро, главная звезда секты-лаб это Я и с этим невозможно спорить.
Звичайно , я згоден з вами! Ви наша найголовніша Зірочка! Love ❤️
Повідомлення об'єднано автоматично:

бро, главная звезда секты-лаб это Я и с этим невозможно спорить.
⭐️ там де пройшла ти , там упала звізда …

Блін хотів також тобі репки дати із цим коментарем що вище , але типу потрібно ще десятьом кинути щоб кинути тобі … дякую тобі✨⭐🌚
 
вохоу класс!
 
Переглянути вкладення 5991
Йоу , сьогодні вдалося забрати ще 2 трофеї :3 , Вельме вам вдячний що слідкуєте за мною та відвідуєте мої теми! По традиції приєднуйтесь до привітань!) Та кожен коментар в цій темі буде мати вподобайку від мене!) Аве Секта! LABRC - Непереможний! Подумую може замутити якійсь конкурс на днях , типу на баксів 10 + - , пізніше буде видно. Або зроблю його коли заберу вже наступний трофей!

p.s: Дуже всім дякую ! Як це його звєзду не поймать тепер..)))) Бажаю всім гарного вечора та турбо солодких снів! З повагою ваш покорний слуга!) Peace ✌🏼
Пока ещё сектант
 
Кажется популярность действительно вскруживает голову :D
 
Переглянути вкладення 5991
Йоу , сьогодні вдалося забрати ще 2 трофеї :3 , Вельме вам вдячний що слідкуєте за мною та відвідуєте мої теми! По традиції приєднуйтесь до привітань!) Та кожен коментар в цій темі буде мати вподобайку від мене!) Аве Секта! LABRC - Непереможний! Подумую може замутити якійсь конкурс на днях , типу на баксів 10 + - , пізніше буде видно. Або зроблю його коли заберу вже наступний трофей!

p.s: Дуже всім дякую ! Як це його звєзду не поймать тепер..)))) Бажаю всім гарного вечора та турбо солодких снів! З повагою ваш покорний слуга!) Peace ✌🏼
Звезда⭐
 

Схожі теми

Відповідей
36
Перегляди
309
Назад
Зверху