• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Флудилка с призами 🇺🇦 Участвует Вся Украина 🇺🇦

Доброе утро !) На улице все зеленеет и цветет, красота 😍
 
Очень советую 2С-I от Визы….
Вечером будет трипрепорт
 
Очень советую 2С-I от Визы….
Вечером будет трипрепорт
Да и вообще, вещества семейства 2c - крайне интересные и в каком-то роде особенные психоделики, особенно линейка - 2ct-7 и др.
 
Знаком только с лсд25 и дом, прекраснейшие трипы были🫠 и все от Визы
 
  • Вподобайка
Реакції: egtvk

    egtvk

    Балів: 5
    😉
Боже бережи
 
Доброго вечора всім))) Знаю чудові відгуки про різні препарати (+куштував я багато)... Але п'яти денний "парашутний" (не трубочноназальний😄!!!) амфетатроновий політ на секс шатлі(якщо ви щось хочете в цьому тріпі😉) в неймовірну подорож через астральні хмари переживаннь і глубоких та філософських, без "беду", думок про сутність будтя в космічну пустош єднання зі всім існуючим та неіснуючим, живим та не живим- це вершина могутності ефекту!!! Я відчув. Таке враження що ти все і нічого одночасно, всі і ніхто у ту мить... Можна багато чого про те сказати але неможливо сказати нічого що передасть це все.
+ у тому що при цьому мало що фонить, білий дуже шкодить тим хто не в ладах та не в гармонії з ним але, хай вибачить мене всесвіт, допомагає тим хто його розуміє. ІМХО(якщо так ще пишуть.)
А весна це прекрасно!!!!) 😍😍😍
 
Назад
Зверху