Фейл с субстратом из магазина

Кот Бегемот

Продажа спор
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
883
Репутація
1 328
Вподобайки
1 561
Бали
850
Поделюсь своим опытом с покупными субстратами.
Приобрел в магазине, который не буду называть, стерильный субстрат. Хотелось поэкспериментировать с зерном и тарой для субстрата. По итогу, куча нервов, месяц ожидания и вот такой результат:
IMG20240419160633.jpg
На фото даже может быть не видно, что может быть 1 из 50 зёрен покрылось "пленкой" мицелия. Магазин конечно же своей вины в этом не увидел. Хоть рядом лежали банки с домашними субстратами, которые уже давно дали плоды)
С этого опыта могу дать совет, пробовать самостоятельно экспериментировать с субстратами, так как вы по крайней мере будете знать что и как вы стерилизуете. И в том числе, потратите меньше денег. А если хотите покупать - делайте это в тех магазинах, которые знают толк у гровинге.
Лично я для субстрата кубенисов выбираю очищенное э, но не шлифованное овсяное зерно.
 
Поделюсь своим опытом с покупными субстратами.
Приобрел в магазине, который не буду называть, стерильный субстрат. Хотелось поэкспериментировать с зерном и тарой для субстрата. По итогу, куча нервов, месяц ожидания и вот такой результат:
Переглянути вкладення 8514
На фото даже может быть не видно, что может быть 1 из 50 зёрен покрылось "пленкой" мицелия. Магазин конечно же своей вины в этом не увидел. Хоть рядом лежали банки с домашними субстратами, которые уже давно дали плоды)
С этого опыта могу дать совет, пробовать самостоятельно экспериментировать с субстратами, так как вы по крайней мере будете знать что и как вы стерилизуете. И в том числе, потратите меньше денег. А если хотите покупать - делайте это в тех магазинах, которые знают толк у гровинге.
Лично я для субстрата кубенисов выбираю очищенное э, но не шлифованное овсяное зерно.
Шкода що все так вийшло :( кріпись бро !
Повідомлення об'єднано автоматично:

А можеш взагалі розказати трішки що це ти робиш ?
 
Шкода що все так вийшло :( кріпись бро !
та все ок, то було в якості експерименту. Більш обідно що на це запоров єдиний відбиток lizard king. Але мабуть пізніше спробую ще раз, але вже з рідними баночками-скляночками
 
Шкода що все так вийшло :( кріпись бро !
Повідомлення об'єднано автоматично:

А можеш взагалі розказати трішки що це ти робиш ?
Субстрат для вирощування грибів,.чи тобі ще деталей треба ?
 
Субстрат для вирощування грибів,.чи тобі ще деталей треба ?
Типу субстрат як землі , тільки для грибів ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ну типу як земля для трави субстрат , а це те що на фото субстрат для грибів ? Типу гриби ростуть у зерні … !?
 
А міцелій що таке ?
ну то пояснити важко, подивися фільм що я сьогодні викладав про гриби, корисний
Повідомлення об'єднано автоматично:

А міцелій що таке ?
Тема 'Фантастические грибы' https://labrc.name/threads/fantasticheskie-griby.2936/
 

Вкладення

  • IMG20240419172052.jpg
    IMG20240419172052.jpg
    5.3 MБ · Перегляди: 2
Я субстрат готую сама. Цього разу один пакет субстрату після стерилізації виявився завологим - гриби могли закиснути, а другий пакетя випадково пошкодила і тому довелося переробляти. Зараз повторно стерилізую субстрат. Завтра буду змішувати з міцелієм
Минулого разу через необережність три пакети заразилися пліснявою і теж пішли на корм усім бажаючим
 
Назад
Зверху