• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Три ненаходи у FRANK by Ganja на суму 679 грн

Dust or dust

Сектант
Реєстрація
16.05.24
Повідомлення
10
Репутація
13
Вподобайки
14
Бали
13
@frank-support.124
679 uah
Київ

Три ненаходи підряд. Сума - 679. Перший - Севастопольська. Відео підходу, пошуків, на наступний день - пз. Пз на Слобідці. Відео підходу, пошуки по вже перекопаній сухій землі - ненаход. Пз через пару годин, місце у метрі біля минулого, де все було вже перекопане навіть біля сусідніх дерев. Відео підходу та пошуків теж зроблене. Оператор відмовляється вирішувати питання.

Переписка з підтримкою:
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg
Фото з першого місця:
фото з місця 1.2 .jpgфото з місця 1.jpg
Фото з другого місця:
фото з місця 2 .jpgфото з місця 2.1 .jpg
Фото з третього місця:
фото з місця 3.jpg
Профіль продавця:

photo_2024-05-16_19-38-13.jpg
Створення замовлення та видача адреси ботом:

photo_2024-05-16_19-40-46.jpg



Посилання на магазин https://labrc.name/forums/frank-by-ganja-luchshie-shsh-klady-kiev-odessa-opt-ot-grovera.17/
 
Останнє редагування:
Никогда такого не было и вот опять )А я думаю ,что за смельчак видосики снимает ,а ето клиент ненаход ганжи .Будешь знать ,что ето за ,,лавочка,,
 
Никогда такого не было и вот опять )А я думаю ,что за смельчак видосики снимает ,а ето клиент ненаход ганжи .Будешь знать ,что ето за ,,лавочка,,
ахах, спалився) буду знати, що ж
 
Три ненаходи підряд. Сума - 679. Перший - Севастопольська. Відео підходу, пошуків, на наступний день - пз. Пз на Слобідці. Відео підходу, пошуки по вже перекопаній сухій землі - ненаход. Пз через пару годин, місце у метрі біля минулого, де все було вже перекопане навіть біля сусідніх дерев. Відео підходу та пошуків теж зроблене. Оператор відмовляється вирішувати питання.

Посилання на магазин https://labrc.name/forums/frank-by-ganja-luchshie-shsh-klady-kiev-odessa-opt-ot-grovera.17/
Співчуваю, друже. Злість пройде - досвід залишиться) Тепер знаєш хто такий Френк.
Я досі під впливом від "серьёзных последствий за клевету", які він(або його помічник) мені обіцяв, коли я звернув увагу, що всі позитивні відгуки в темі від ботів😂🤣 Неприємна особа.
 
Оооо, а зараз у нього нова фішка з акцією:oops:
Тепер люди самі спамлять цифрами, намагаючись вгадати код від халявного стафу, чим підіймають тему та перекривають негативні коментарі))
 
Три ненаходи підряд. Сума - 679. Перший - Севастопольська. Відео підходу, пошуків, на наступний день - пз. Пз на Слобідці. Відео підходу, пошуки по вже перекопаній сухій землі - ненаход. Пз через пару годин, місце у метрі біля минулого, де все було вже перекопане навіть біля сусідніх дерев. Відео підходу та пошуків теж зроблене. Оператор відмовляється вирішувати питання.

Посилання на магазин https://labrc.name/forums/frank-by-ganja-luchshie-shsh-klady-kiev-odessa-opt-ot-grovera.17/
А почему тема в Нерешенных? Это ты сам ее здесь создал? Я не рассматривал еще ненаход этот )
Оформи тему по правилам.
Даю 48 часов
 
Никогда такого не было и вот опять )А я думаю ,что за смельчак видосики снимает ,а ето клиент ненаход ганжи .Будешь знать ,что ето за ,,лавочка,,
Вообще никогда. Наход 99%. Лучший вип шоп Украины
 
ООО Одесса))
 
А не ,Киев....
 
А почему тема в Нерешенных? Это ты сам ее здесь создал? Я не рассматривал еще ненаход этот )
Оформи тему по правилам.
Даю 48 часов
мені створити нову у "ненаходи" чи якось маю змінити цю?
 
Лопатой искал?
 
Ну Я все-таки на твоїй стороні
так як не нахожу і забиваю хуй видаляючи такі шопи з тг
 
Магаз, сап - ну все ж з першого погляду помітно.
Я біля них і в полі срати не сів би
 
Ну Я все-таки на твоїй стороні
так як не нахожу і забиваю хуй видаляючи такі шопи з тг
Дякую! У мене пара всього таких магазинів. Перший став працювати тільки на доставку. А сапорт там був топовий, до речі! А це мій другий, власне. Ще й ці відповіді раз на добу, якщо пощастить :(
Таке от гамно, гг
Повідомлення об'єднано автоматично:

Магаз, сап - ну все ж з першого погляду помітно.
Я біля них і в полі срати не сів би
Вочевидь, тепер я теж. Дякую за підтримку
 
Назад
Зверху