Я хочу вмазаться

dobkin

Мудрец
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
3 218
Репутація
2 316
Вподобайки
4 489
Бали
1 784
Бариста это работа которая несёт в себе стрес почему я сам не знаю со стороны это кажется очень просто. Но я сегодня вышел на фрилансе в замену.
И вот что обычно происходит на такой работе

Заходе якась пізда каже мені матчу на кокосовому я зараз прийду
І зйобує
Я ж намагаюсь дозвониться щоб дізнатися де та йобана мача
і тут ще якась пізда вламується і майже шепотом каже дайте мені фільтр
А я ж не почув кладу трубку кажу доброго дня
Вона таке їбало скорчила
Потім я їй пояснюю ситуацію кажу що я не почув що вона сказала тож прийняв рішення просто привітатись
Ну це піздец люди мразі тупі, вони не викупають що я можу бути зайнятий чимось іншим замовленням в той момент коли вони приходять, і чогось просто не знати

Тим паче я тут 5ту годину на роботі і тут класика матчі на кокосо-банаговому або капуоранж якийсь їбаний
 
Мача є мача
 
капучино сделай мне родной
 
треба їм кратома в матчу підсипати:devilish:
Залюбки особливо тім двум пьоздам які замовили матчу на банановому
І ще вийобуватись тим що в гудвайні хуйове кокосове молоко, ніби мене ніщеброда це має цікавити
Повідомлення об'єднано автоматично:

капучино сделай мне родной
Без проблем бро
 
Ще я два рази випадково вибив з-звіт )))))))
Повідомлення об'єднано автоматично:

хай би свого націдили, сучкі жадні
В сучасних бімбо немає цицків, вони замість молока там носят силікон
 
Нет чтобы нефтяное эспрессо, они дабл бабл кокосовый декаффинато с каплей молока заказывают
 
Нет чтобы нефтяное эспрессо, они дабл бабл кокосовый декаффинато с каплей молока заказывают
Діфіченто блят
Але я й сам люблю матчу, але не сьогодні)) сьогодні можу тільки капучіно зробити. А кришку ще вдягніть а трубочку а коріца де
До речі де всякі спеції не їбу, так само не їбу де фільтри для чаю
 
Діфіченто блят
Але я й сам люблю матчу, але не сьогодні)) сьогодні можу тільки капучіно зробити. А кришку ще вдягніть а трубочку а коріца де
До речі де всякі спеції не їбу, так само не їбу де фільтри для чаю
Знакомая ситуация, бро
Забей, ты первый день на замене, выше головы не прыгнешь
 
Со временем адаптируешься. И да, это лучше, чем грузчиком
Та я багато де пропрацював баріста але ненаіжу цю роботу. Десь років 7тому коли трава була зеленіша і війна ще не була воєнним станом всього лише називалася ато
Баріста працювати було легше
А зараз треба вміти в лате арт мінімум і дрочити brew ratio з вагами як той складмен фасовщік )))

Мені просто було нічого робити, сьогодні нам дали вихідний тож я вирішив десь поїбашити)
 
Та я багато де пропрацював баріста але ненаіжу цю роботу. Десь років 7тому коли трава була зеленіша і війна ще не була воєнним станом всього лише називалася ато
Баріста працювати було легше
А зараз треба вміти в лате арт мінімум і дрочити brew ratio з вагами як той складмен фасовщік )))

Мені просто було нічого робити, сьогодні нам дали вихідний тож я вирішив десь поїбашити)
ты как работаешь? 5/2?
 
ты как работаешь? 5/2?
Я безробітний вийшов на фріланс на 1 день баріста))
Типу просто бабкі заробить і послати їх нахуй ніколи не приходити)
Тут плюс в тому що твоя місячна зарплата не лежить в кармані начальника. А мінус в тому що ти потрібен тільки тут і зараз,тож це не постійна робота.
 
Останній раз я працював в жовтні листопаді місяць на точці де не могли знайти людину. І я там водку хуярив за баром щоб вивозити цей піздец. Люди реально грузять жоска
Повідомлення об'єднано автоматично:

Ох уж эта работа в сфере обслуживания… терпения тебе 🙏
Дяка 💓
 
Если тебя так грузит работа - бросай ее. ты не чего там не заработаешь только нервы в топку
 
До речі чаюхі 0 за весь день
Повідомлення об'єднано автоматично:

Если тебя так грузит работа - бросай ее. ты не чего там не заработаешь только нервы в топку
Це підробіток
 
Назад
Зверху