• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Ищу тебя продавец синеньких таблеток, отзовись

  • Автор теми Cook
  • Дата створення

Cook

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
277
Репутація
577
Вподобайки
567
Бали
389
Доброго вечора! Ситуація я думаю вже всім зрозуміла. До падіння стороні лаби, був тут продавець, котрий продавав самопальні таблеки, цьось по типу габани, може у когось є його контакти, або він зайде і побачить, друже відпиши мені будь ласка, не знаю що ти в них кладеш, але це перевернуло моє життя на до і після, раніше після рознюху, амфом и метом, навіть після того як відпустило, міг не спати по 2-3 суток і це рахунок починатися після останньої принятої стежини, проще кажучи, втомлений, без сил, але заснути не можеш, це на фоні безсоння флага підсистує. З цими таблетками мені вистачалає після того як активна дія препарату закінчилась, закинути 2 таблетки, можна і 3 якщо хочеться жоских галюцинацій на дивитись, після прийому година - дві, спиш як убитий, а ще і зранку добре себе почуває.
Таблетки топ, не розумію як я ранніше жив і терпів цей жах.
Із мінусів, вживати тепер набагато зручніше, тому так можна і сторчатися.
 
Останнє редагування:
Доброго вечора! Ситуація я думаю я так вже всім зрозуміла. До падіння стороні лаби, був тут продавець, котрий продавав самопальні таблеки, цьось по типу габани, може у когось є його контакти, або він зайде і побачить, друже відпиши мені будь ласка, не знаю що ти в них кладеш, але це перевернуло моє життя на до і після, раніше після рознюху, амфом и метом, навіть після того як відпустило, міг не спати по 2-3 суток і це рахунок починатися після останньої принятої стежини, проще кажучи, втомлений, без сил, але заснути не можеш, це на фоні безсоння флага підсистує. З цими таблетками мені вистачалає після того як активна дія препарату закінчилась, закинути 2 таблетки, можна і 3 якщо хочеться жоских галюцинацій на дивитись, після прийому година - дві, спиш як убитий, а ще і зранку добре себе почуває.
Таблетки топ, не розумію як я ранніше жив і терпів цей жах.
Із мінусів, вживати тепер набагато зручніше, тому так можна і сторчатися.
Sweet dreams
лирика 200мг 30штук
ти про него?
 
ищу того кто даст ксанакса по фикс прайсу, я друг джервонты дэвиса, можно сказать ближний кент, во время задержания пацанюры, держал кулаки за него!
 
Для некоторых это даже плюс🌞
Та я пытался не палиться что наркоман, так ще и нравиться сука, надо же делать вид, что ощущаю себя ничтожеством, а то не поймут)
Повідомлення об'єднано автоматично:

он есть на соседнем форуме
машинка такая фюрерская
вроде лада калина или че то того
А что за форум, залупайзер ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

А у тибя есть мифидрон ?))
С мефедроном можем решить твой вопрос, ты это бери побольше, а там обнюхаемся кого сильнее вьёбет, того и выебим
 
Та я пытался не палиться что наркоман, так ще и нравиться сука, надо же делать вид, что ощущаю себя ничтожеством, а то не поймут)
Повідомлення об'єднано автоматично:


А что за форум, залупайзер ?
Повідомлення об'єднано автоматично:


С мефедроном можем решить твой вопрос, ты это бери побольше, а там обнюхаемся кого сильнее вьёбет, того и выебим
форум машина
 
  • Вподобайка
Реакції: Cook

    Cook

    Балів: 5
    Подякував
Ищу ту которая даст!)
я чет думал ты женского рода)
Повідомлення об'єднано автоматично:

Із мінусів, вживати тепер набагато зручніше, тому так можна і сторчатися.
Да что ты черт возьми такое несешь) Буду следить теперь за тобой)
 
Останнє редагування:
Доброго вечора! Ситуація я думаю вже всім зрозуміла. До падіння стороні лаби, був тут продавець, котрий продавав самопальні таблеки, цьось по типу габани, може у когось є його контакти, або він зайде і побачить, друже відпиши мені будь ласка, не знаю що ти в них кладеш, але це перевернуло моє життя на до і після, раніше після рознюху, амфом и метом, навіть після того як відпустило, міг не спати по 2-3 суток і це рахунок починатися після останньої принятої стежини, проще кажучи, втомлений, без сил, але заснути не можеш, це на фоні безсоння флага підсистує. З цими таблетками мені вистачалає після того як активна дія препарату закінчилась, закинути 2 таблетки, можна і 3 якщо хочеться жоских галюцинацій на дивитись, після прийому година - дві, спиш як убитий, а ще і зранку добре себе почуває.
Таблетки топ, не розумію як я ранніше жив і терпів цей жах.
Із мінусів, вживати тепер набагато зручніше, тому так можна і сторчатися.
Миорелаксанты(тизалуд,сирдалуд), ГАМК и мелатонином -- это если без рецептурные варианты и рабочие то вот тебе вариант,
Если можешь достать рецептурные то сонат сонаван,-- снотворное сильное,а ещё есть амитриптилин-транк но в сон рубит будь здоров
 
  • Вподобайка
Реакції: Cook

    Cook

    Балів: 5
    Дякую
Назад
Зверху