• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

День Вишиванки

Та смотрю как люди за приделами страны показывают патриотизм и грустно на душе
Бро, патріотизм це як би я щас не в теплій Дойчланд сидів у вишиванці, а в касці і броніку десь під Ха... Ну нічо ,може якийсь руснявий підар доєбеться тут і покажу який я патріот. Не сумуй друже Німбл, го в гості )
 
Скажи )))идем от них ,нюхать мифидрон
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бро, патріотизм це як би я щас не в теплій Дойчланд сидів у вишиванці, а в касці і броніку десь під Ха... Ну нічо ,може якийсь руснявий підар доєбеться тут і покажу який я патріот. Не сумуй друже Німбл, го в гості )
А Прикинь мы вдоем приедим ))
 
кеша бы Квали нарешать за выезд.)))
У мене появився варік подешевше) . Ти там женитись планирував, вот у нас є отлична нєвєста Юля ака сина пойдем глянем райони. Бро атвічаю, це твій білет на свободу )
 
У мене появився варік подешевше) . Ти там женитись планирував, вот у нас є отлична нєвєста Юля ака сина пойдем глянем райони. Бро атвічаю, це твій білет на свободу )
Та у меня ссыкуха есть )))
 
Да грибник ее в крузак посадит да где то в посадочу отвезет да чпокнет под грамину мифидрона))
Страшно даже представить цей міфідроновий чокопай. Юля, Стасік і Мушроман ))
 
В окопы пиздуй вышиванка блять
Тобі шот не нравиться?) так будь-ласка - вихід НАХУЙ за поворотом 😉
І за мене не переживай, своє я ще відвоюю, а ти будеш далі як криса жити своє безглузде життя . Чао какао ))
 
С Олежкой )
Под Нино да))
И дать этоому мужчине))
У меня аж трусики намокли )))
Пойду еще мифидрона нюхню и к соседу )вай вай вай))
Та самая соседка чтоли? Призывайте анти материка
 
Назад
Зверху