• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

Бібліотека репортів

Щодо товару та наявності вакантних місць на проби❗
Хто цікавився індором - поставка відкладается на деякий час, зараз активно продаємо “Big Bang” та “Gagarin” і вже скоро з‘явиться новий сорт який на фото (про що анонсуємо згодом)

Натомість є по 2 вільних місця на наступні речовини:
2C-B
1.
2.
2C-I
1.
2.
LSD “Yin Yang”
1.
2.
DMT “freebase”
1. SiriusWhite
2.
Ketamine “Neddle”
1.
2.
XTC 300mg
1.
2.
Magic Mushrooms
1.
2.
Mushroom Candy
1. Кот Бегемот
2.
MDMA crystals
1. RTUTNUY
2.
Cocaine
1. Kiriu
2. нет саш
Amphetamine
1.
2.
Mephedrone
1.
2.
Xanax 2mg
1.
2.
weed “Big Bang”
1. AnanasHap
2. YMBUkraine

*вагу проби та всю уточнюючу інформацію сапорт надасть в лс!

Проби зможемо відгрузити скарбом в Києві або відправкою по УкрПошті!

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
Да, асортимент супер
І за українську мову респект вам
 
Щодо товару та наявності вакантних місць на проби❗
Хто цікавився індором - поставка відкладается на деякий час, зараз активно продаємо “Big Bang” та “Gagarin” і вже скоро з‘явиться новий сорт який на фото (про що анонсуємо згодом)

Натомість є по 2 вільних місця на наступні речовини:
2C-B
1.
2.
2C-I
1.
2.
LSD “Yin Yang”
1.
2.
DMT “freebase”
1. SiriusWhite
2.
Ketamine “Neddle”
1.
2.
XTC 300mg
1.
2.
Magic Mushrooms
1.
2.
Mushroom Candy
1. Кот Бегемот
2.
MDMA crystals
1. RTUTNUY
2.
Cocaine
1. Kiriu
2. нет саш
Amphetamine
1.
2.
Mephedrone
1.
2.
Xanax 2mg
1.
2.
weed “Big Bang”
1. AnanasHap
2. YMBUkraine

*вагу проби та всю уточнюючу інформацію сапорт надасть в лс!

Проби зможемо відгрузити скарбом в Києві або відправкою по УкрПошті!

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
Запишите на пробу кетамина, отгружу свежий репорт в лучшем виде
Примеры репортов:
Кетамин марло​
Грибы марло​
Повідомлення об'єднано автоматично:

И попробовал бы ваш мдма, если можно комбо
 
Всіх радий вітати знов! Новий сезон проб скоро буде відкритий, на кожну речовину з нашого асортименту потрібно буде по 2 досвідчених тестера
Привіт, можу записатись на пробу ЛСД або грибів,є досвід,тому можу детально описати всі ефекти та нюанси цих речовин,буду вдячний
 
Щодо товару та наявності вакантних місць на проби❗
Хто цікавився індором - поставка відкладается на деякий час, зараз активно продаємо “Big Bang” та “Gagarin” і вже скоро з‘явиться новий сорт який на фото (про що анонсуємо згодом)

Натомість є по 2 вільних місця на наступні речовини:
2C-B
1.
2.
2C-I
1.
2.
LSD “Yin Yang”
1.
2.
DMT “freebase”
1. SiriusWhite
2.
Ketamine “Neddle”
1. MOPEKNTOB
2.
XTC 300mg
1.
2.
Magic Mushrooms
1.
2.
Mushroom Candy
1. Кот Бегемот
2.
MDMA crystals
1. RTUTNUY
2. MOPEKNTOB
Cocaine
1. Kiriu
2. нет саш
Amphetamine
1.
2.
Mephedrone
1.
2.
Xanax 2mg
1.
2.
weed “Big Bang”
1. AnanasHap
2. YMBUkraine

*вагу проби та всю уточнюючу інформацію сапорт надасть в лс!

Проби зможемо відгрузити скарбом в Києві або відправкою по УкрПошті!

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
Допоможу з поповненням Вашої колекції тріп-репортів написанням детального, інформативного огляду на кетамін.

Знайомство з дисоціативами розпочав як раз з Вашого MXE. Чесно кажучи, це був найбільш захоплюючий, загадковий та дивний досвід знайомства з речовиною.

Попри це, класичний кетамін вже давно в моєму wish-листі, то ж буде дуже цікаво порівняти ці, як кажуть, напрочуд схожі між собою субстанції.

В минулому публікував для Вас репорти по MXE та грибам Pink Buffalo (одні з найулюбленіших робіт, але поновленню не підлягають).
Залюбки підготував би ще один)

Please, Увійти or Реєстрація to view spoiler content!
 
запишите на меф если можно обязуюсь написать отзыв в тот же день!
 
Всіх радий вітати знов! Новий сезон проб скоро буде відкритий, на кожну речовину з нашого асортименту потрібно буде по 2 досвідчених тестера
Есть опыт дмт, могу затестить и расписать все подробности и нюансы употребления.
 
Щодо товару та наявності вакантних місць на проби❗
Хто цікавився індором - поставка відкладается на деякий час, зараз активно продаємо “Big Bang” та “Gagarin” і вже скоро з‘явиться новий сорт який на фото (про що анонсуємо згодом)

Натомість є по 2 вільних місця на наступні речовини:
2C-B
1.
2.
2C-I
1.
2.
LSD “Yin Yang”
1.
2.
DMT “freebase”
1. SiriusWhite
2.
Ketamine “Neddle”
1. MOPEKNTOB
2. katak0mb
XTC 300mg
1.
2.
Magic Mushrooms
1.
2.
Mushroom Candy
1. Кот Бегемот
2.
MDMA crystals
1. RTUTNUY
2. MOPEKNTOB
Cocaine
1. Kiriu
2. нет саш
Amphetamine
1.
2.
Mephedrone
1. LSD
2. Nukleon
Xanax 2mg
1.
2.
weed “Big Bang”
1. AnanasHap
2. YMBUkraine

*вагу проби та всю уточнюючу інформацію сапорт надасть в лс!

Проби зможемо відгрузити скарбом в Києві або відправкою по УкрПошті!

Please, Увійти or Реєстрація to view URLs content!
Приветствую
С удовольствием стану на пробу 2С-В. Репорт обещаю в сроки, сделаю все обширно и красочно. Примеры свежих трип репортов в подписи.
 
Привіт всім.
Хочу розповісти про цей магазин новачкам які не знають чи варто тут купувати чи не варто, тим хто тут купує на постійній основі і розказувати не треба вони і так все знають і не сумніваються)
Виражаю велику подяку, адже за 50+- покупок було 1-2 ненаходи,і те оператор входить в положення, швидко вирішили всі питання, кращого підходу до клієнта я не зустрічав, сервіс дуже на рівні ще й в такій сфері..
Також додам короткий репорт на речовину яку замовляв нещодавно тут.

Замовляв речовину 2с-b у цього магазину, як і писав вище проблем зі зйомом кладу не було,місце нелюдне,знято було в доторк.
Сама подорож:
Дозування 80 мг, толерантність - 0. Вік 24.М.
Через 20 хв після прийому на голодний шлунок почались перші ефекти, почало трішки трясти та наче зʼявився ком в горлі, на очі наче натягнули лінзи,все стало дуже блискучим, почало тошніти.
Через 1 годину:
тошнота зникла, неприємні відчуття почали віддалятись, почала підходити ейфорія,
разом з цим почав змінюватись світ, це не те що галюцинації, можна було дуже добре бачити речі які ти раніше не усвідомлював що це таке є, музику дуже казково змінилась..ейфорія росте далі..
Через півтори години:
Здавалось мені що вже пік, в той день дуже тепла та сонячна погода була, мені потрібно було в одне місце сходити і захотілось прогулятись, тільки я вийшов на вулицю, промені сонця вдарили по моїх очах була різка вспишка, словами тут майже неможливо описати всі відчуття які були в той момент, день наче викрутили на максимальну яркість, все наскільки казково і красиво було, на душі відчуття повного щастя, відчуваєш все одним цілим з собою, посмішку майже неможливо було сховати на скільки все прекрасно.
З психоделіками дуже важливо входити з хорошим настроєм та налаштувати себе на хороший позитивний тріп, не мало ролі зіграло те що в моєї дівчини було в цей день - День народження, я відчував повинен зробити так, щоб вона запамʼятала його назавжди.
2 години після прийому:
Забрав я квіти, подорож було дуже цікава)
Здавалось би звичайний похід за квітами, але з моїм зміненим сприйняттям відчуття часу та реальності було дуже незвичайно, всю дорогу йшов і дивувався на скільки красива природа, все зливалось і обʼєкти ставали подібні до обʼєктів у фрактальному сенсі, тим часом музика в навушниках задавала цим фракталам ритм. Ось,тепер точно пік - подумав я.
3 години після прийому:
Інтенсивність тріпу ні на трішки не стихла,
тим часом я привітав дівчину та допоміг їй приготуватись до Дня народження,
з іншої сторони в мене були думки, не знаю чому, але я трохи боявся що щось піде не так, адже як під такою речовиною, а з секунди на секунду мали прийти її всі родичі та друзі, і я не знав як себе маю вести, були думки «а вдруг мене спалять і все піде по пизді,тому що ніхто з тих людей не знав навіть про існування такої речовини, для них це наркотик і якби вони якось виявили мене - то б хороших відносин у мене більше з ними б не було, хоть це трохи би був абсурд, але люди як люди, в них такі стереотипи, я не можу їх винити.
Втім, все пройшло дуже добре, навіть пройшло краще ніж би «просто» було, я був дуже відкритий і легко підтримував ритм з всіма, було дуже класно і весело, я і не побачив як речовина почала вже відступати.
5 годин після прийому:
Пік речовини відступив, залишився лиш мʼягкий осад на душі і хороший настрій:)

Загалом куштував перший раз речовину із магічної дюжини Шульгіна, приємно те що крім психоделічних ефектів є емпатичні ефекти і вони мʼягко гармонізують, речовина - 10/10, скажем якби я в цей зʼїв 150 мкг ЛСД,
то б висновок дня міг бути іншим) кислотний тріп..ну ті хто їв кислоту, знають про що я)
Але якщо зрівняти,як на мене то ці речовини зовсім різні.
Такий тріпчик був.
 
Привіт всім.
Хочу розповісти про цей магазин новачкам які не знають чи варто тут купувати чи не варто, тим хто тут купує на постійній основі і розказувати не треба вони і так все знають і не сумніваються)
Виражаю велику подяку, адже за 50+- покупок було 1-2 ненаходи,і те оператор входить в положення, швидко вирішили всі питання, кращого підходу до клієнта я не зустрічав, сервіс дуже на рівні ще й в такій сфері..
Також додам короткий репорт на речовину яку замовляв нещодавно тут.

Замовляв речовину 2с-b у цього магазину, як і писав вище проблем зі зйомом кладу не було,місце нелюдне,знято було в доторк.
Сама подорож:
Дозування 80 мг, толерантність - 0. Вік 24.М.
Через 20 хв після прийому на голодний шлунок почались перші ефекти, почало трішки трясти та наче зʼявився ком в горлі, на очі наче натягнули лінзи,все стало дуже блискучим, почало тошніти.
Через 1 годину:
тошнота зникла, неприємні відчуття почали віддалятись, почала підходити ейфорія,
разом з цим почав змінюватись світ, це не те що галюцинації, можна було дуже добре бачити речі які ти раніше не усвідомлював що це таке є, музику дуже казково змінилась..ейфорія росте далі..
Через півтори години:
Здавалось мені що вже пік, в той день дуже тепла та сонячна погода була, мені потрібно було в одне місце сходити і захотілось прогулятись, тільки я вийшов на вулицю, промені сонця вдарили по моїх очах була різка вспишка, словами тут майже неможливо описати всі відчуття які були в той момент, день наче викрутили на максимальну яркість, все наскільки казково і красиво було, на душі відчуття повного щастя, відчуваєш все одним цілим з собою, посмішку майже неможливо було сховати на скільки все прекрасно.
З психоделіками дуже важливо входити з хорошим настроєм та налаштувати себе на хороший позитивний тріп, не мало ролі зіграло те що в моєї дівчини було в цей день - День народження, я відчував повинен зробити так, щоб вона запамʼятала його назавжди.
2 години після прийому:
Забрав я квіти, подорож було дуже цікава)
Здавалось би звичайний похід за квітами, але з моїм зміненим сприйняттям відчуття часу та реальності було дуже незвичайно, всю дорогу йшов і дивувався на скільки красива природа, все зливалось і обʼєкти ставали подібні до обʼєктів у фрактальному сенсі, тим часом музика в навушниках задавала цим фракталам ритм. Ось,тепер точно пік - подумав я.
3 години після прийому:
Інтенсивність тріпу ні на трішки не стихла,
тим часом я привітав дівчину та допоміг їй приготуватись до Дня народження,
з іншої сторони в мене були думки, не знаю чому, але я трохи боявся що щось піде не так, адже як під такою речовиною, а з секунди на секунду мали прийти її всі родичі та друзі, і я не знав як себе маю вести, були думки «а вдруг мене спалять і все піде по пизді,тому що ніхто з тих людей не знав навіть про існування такої речовини, для них це наркотик і якби вони якось виявили мене - то б хороших відносин у мене більше з ними б не було, хоть це трохи би був абсурд, але люди як люди, в них такі стереотипи, я не можу їх винити.
Втім, все пройшло дуже добре, навіть пройшло краще ніж би «просто» було, я був дуже відкритий і легко підтримував ритм з всіма, було дуже класно і весело, я і не побачив як речовина почала вже відступати.
5 годин після прийому:
Пік речовини відступив, залишився лиш мʼягкий осад на душі і хороший настрій:)

Загалом куштував перший раз речовину із магічної дюжини Шульгіна, приємно те що крім психоделічних ефектів є емпатичні ефекти і вони мʼягко гармонізують, речовина - 10/10, скажем якби я в цей зʼїв 150 мкг ЛСД,
то б висновок дня міг бути іншим) кислотний тріп..ну ті хто їв кислоту, знають про що я)
Але якщо зрівняти,як на мене то ці речовини зовсім різні.
Такий тріпчик був.
Дякую, що поділився досвідом! Тримай репутацію)
 
Привіт всім.
Хочу розповісти про цей магазин новачкам які не знають чи варто тут купувати чи не варто, тим хто тут купує на постійній основі і розказувати не треба вони і так все знають і не сумніваються)
Виражаю велику подяку, адже за 50+- покупок було 1-2 ненаходи,і те оператор входить в положення, швидко вирішили всі питання, кращого підходу до клієнта я не зустрічав, сервіс дуже на рівні ще й в такій сфері..
Також додам короткий репорт на речовину яку замовляв нещодавно тут.

Замовляв речовину 2с-b у цього магазину, як і писав вище проблем зі зйомом кладу не було,місце нелюдне,знято було в доторк.
Сама подорож:
Дозування 80 мг, толерантність - 0. Вік 24.М.
Через 20 хв після прийому на голодний шлунок почались перші ефекти, почало трішки трясти та наче зʼявився ком в горлі, на очі наче натягнули лінзи,все стало дуже блискучим, почало тошніти.
Через 1 годину:
тошнота зникла, неприємні відчуття почали віддалятись, почала підходити ейфорія,
разом з цим почав змінюватись світ, це не те що галюцинації, можна було дуже добре бачити речі які ти раніше не усвідомлював що це таке є, музику дуже казково змінилась..ейфорія росте далі..
Через півтори години:
Здавалось мені що вже пік, в той день дуже тепла та сонячна погода була, мені потрібно було в одне місце сходити і захотілось прогулятись, тільки я вийшов на вулицю, промені сонця вдарили по моїх очах була різка вспишка, словами тут майже неможливо описати всі відчуття які були в той момент, день наче викрутили на максимальну яркість, все наскільки казково і красиво було, на душі відчуття повного щастя, відчуваєш все одним цілим з собою, посмішку майже неможливо було сховати на скільки все прекрасно.
З психоделіками дуже важливо входити з хорошим настроєм та налаштувати себе на хороший позитивний тріп, не мало ролі зіграло те що в моєї дівчини було в цей день - День народження, я відчував повинен зробити так, щоб вона запамʼятала його назавжди.
2 години після прийому:
Забрав я квіти, подорож було дуже цікава)
Здавалось би звичайний похід за квітами, але з моїм зміненим сприйняттям відчуття часу та реальності було дуже незвичайно, всю дорогу йшов і дивувався на скільки красива природа, все зливалось і обʼєкти ставали подібні до обʼєктів у фрактальному сенсі, тим часом музика в навушниках задавала цим фракталам ритм. Ось,тепер точно пік - подумав я.
3 години після прийому:
Інтенсивність тріпу ні на трішки не стихла,
тим часом я привітав дівчину та допоміг їй приготуватись до Дня народження,
з іншої сторони в мене були думки, не знаю чому, але я трохи боявся що щось піде не так, адже як під такою речовиною, а з секунди на секунду мали прийти її всі родичі та друзі, і я не знав як себе маю вести, були думки «а вдруг мене спалять і все піде по пизді,тому що ніхто з тих людей не знав навіть про існування такої речовини, для них це наркотик і якби вони якось виявили мене - то б хороших відносин у мене більше з ними б не було, хоть це трохи би був абсурд, але люди як люди, в них такі стереотипи, я не можу їх винити.
Втім, все пройшло дуже добре, навіть пройшло краще ніж би «просто» було, я був дуже відкритий і легко підтримував ритм з всіма, було дуже класно і весело, я і не побачив як речовина почала вже відступати.
5 годин після прийому:
Пік речовини відступив, залишився лиш мʼягкий осад на душі і хороший настрій:)

Загалом куштував перший раз речовину із магічної дюжини Шульгіна, приємно те що крім психоделічних ефектів є емпатичні ефекти і вони мʼягко гармонізують, речовина - 10/10, скажем якби я в цей зʼїв 150 мкг ЛСД,
то б висновок дня міг бути іншим) кислотний тріп..ну ті хто їв кислоту, знають про що я)
Але якщо зрівняти,як на мене то ці речовини зовсім різні.
Такий тріпчик був.
Добре написано, + 5. Краще, ніж деякі репорти. Може візьми на пробу 2сі, цікаво буде твоє порівняння почути
 
Останнє редагування:
Привіт! Буду радий можливості затестити ваш MDMA)
Ну або XTC на ваш вибір;)
Репортаж зроблю в наймеших деталях, хорошого вам вечора!
 
Назад
Зверху