THC Familly арбітраж 260$ trc

Grandmavillag

Сектант
Реєстрація
28.03.24
Повідомлення
24
Репутація
15
Вподобайки
19
Бали
33
Привіт, хочу поділитись негативним досвідом.
Замовляв шишки
Dead Budda-10г.
Papaya haze-15г.
На суму: 260 $ trc.
Доставка: Нова Пошта
Шоп Thc Familly
Boss- ( @THC_BOSS_0923)
Оператор- (@THCstar) новостворений ( страрий акк видалений .
19 лютого зайшов на канал все було як завжди і в прикріплених повідомленнях я знайшов силку на оператора, написав йому він прийняв замовлення і скинув реквізити на оплату. Оплативши скинув йому підтвердження і чекав на відправку. На наступний день я зайшов на канал і бачу повідомлення, що їх акк викрали і вони не приймають більше замовлень, на момент мого замовлення цього повідомлення не було і вони активно кидали рекламу в свій чат. І чат з оператором було видалено в ноль. Я написав в підтримку там мені сказали,що я у всьому сам винен. Скріни додам. З часом на зв'язок вийшов босс і сказав,що компенсує +25% до замовлення до кінця квітня, я не погоджуюсь на таку компенсацію , я в них постійно в місяць беру 20-25г. Протягом року вже ) і не вважаю, що це справедлива компенсація. Всі скріни будуть нижче.
 

Вкладення

  • Screenshot_20240328_100441_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100441_Telegram.jpg
    726.1 КБ · Перегляди: 20
  • Screenshot_20240328_100427_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100427_Telegram.jpg
    793.5 КБ · Перегляди: 23
  • Screenshot_20240328_100415_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100415_Telegram.jpg
    290 КБ · Перегляди: 19
  • Screenshot_20240328_100325_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100325_Telegram.jpg
    729.4 КБ · Перегляди: 18
  • Screenshot_20240328_100332_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100332_Telegram.jpg
    799.8 КБ · Перегляди: 17
  • Screenshot_20240328_100339_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100339_Telegram.jpg
    777.7 КБ · Перегляди: 16
  • Screenshot_20240328_100346_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100346_Telegram.jpg
    774.8 КБ · Перегляди: 18
  • Screenshot_20240328_100353_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100353_Telegram.jpg
    900.4 КБ · Перегляди: 18
  • Screenshot_20240328_100405_Telegram.jpg
    Screenshot_20240328_100405_Telegram.jpg
    611.9 КБ · Перегляди: 22
покупаешь 25 гр бошек за 260 баксов
может оно и лучше что тебя скамнули ))
 
Привіт, хочу поділитись негативним досвідом.
Замовляв шишки
Dead Budda-10г.
Papaya haze-15г.
На суму: 260 $ trc.
Доставка: Нова Пошта
Шоп Thc Familly
Boss- ( @THC_BOSS_0923)
Оператор- (@THCstar) новостворений ( страрий акк видалений .
19 лютого зайшов на канал все було як завжди і в прикріплених повідомленнях я знайшов силку на оператора, написав йому він прийняв замовлення і скинув реквізити на оплату. Оплативши скинув йому підтвердження і чекав на відправку. На наступний день я зайшов на канал і бачу повідомлення, що їх акк викрали і вони не приймають більше замовлень, на момент мого замовлення цього повідомлення не було і вони активно кидали рекламу в свій чат. І чат з оператором було видалено в ноль. Я написав в підтримку там мені сказали,що я у всьому сам винен. Скріни додам. З часом на зв'язок вийшов босс і сказав,що компенсує +25% до замовлення до кінця квітня, я не погоджуюсь на таку компенсацію , я в них постійно в місяць беру 20-25г. Протягом року вже ) і не вважаю, що це справедлива компенсація. Всі скріни будуть нижче.
Друже мої СПІВЧУТТЯ! Цей магазин кидає вже давно людей, і по кладам і відправками, перший рік роботи вони були найкращі а потім помітно ставали дном ! Дай Боже може Адміністрація допоможе, хоча це Усе марно ((
 
покупаешь 25 гр бошек за 260 баксов
может оно и лучше что тебя скамнули ))
Там типові шишки, таких ще не бачив в жодному шопі, за хороший товар не шкода заплатити. А на рахунок " лудше что меня скамнули" не думаю, що цей коментар доречний, бо кожен покупець я думаю хоче гідних умов покупок ) надіюсь, що буде цінний цей арбітраж і інші сектанти не попадуть на таку штуку .
 
...
 
Останнє редагування:
Друже мої СПІВЧУТТЯ! Цей магазин кидає вже давно людей, і по кладам і відправками, перший рік роботи вони були найкращі а потім помітно ставали дном ! Дай Боже може Адміністрація допоможе, хоча це Усе марно ((
Дякую ) надіюсь теж, що Адміністрація допоможе вирішити це питання
Повідомлення об'єднано автоматично:

Алєтакі ціни краще замовити імпортовані з США по 3.5 грама у пакеті пакет 60$
Не знав про таку можливість, посиджу подивлюсь як це можна реалізувати )
 
Дякую ) надіюсь теж, що Адміністрація допоможе вирішити це питання
Повідомлення об'єднано автоматично:


Не знав про таку можливість, посиджу подивлюсь як це можна реалізувати )
Gucci shop, напасу еще отправляли, посмотри видосы
 
нашел где брать=)помойка красная,хорошо хоть не приняли тебя за год)а 260 можно 100 г шиш норм взять бро)
 
Данный магазин вроде помечен как "мутный" на данном ресурсе - поэтому администрация заранее предупреждала об негативных последствиях с данным селлером


Мой коментарий касаемо ситуации: для продавца отдать даже 200-500 грамм за репутацию , это ничего не стоит. Тем более в твоем вопросе 25 грамм. Он не прав, поэтому арбитраж на твоей стороне.

Если это не первый раз такой кидок - пускай добавят позиции в бота на отправку: товар - вес - сумма - оплата и списывают с бота баланс.
 
покупаешь 25 гр бошек за 260 баксов
может оно и лучше что тебя скамнули ))
Бля, только вдумался, это конечно штрих🤣
Повідомлення об'єднано автоматично:

Там типові шишки, таких ще не бачив в жодному шопі, за хороший товар не шкода заплатити. А на рахунок " лудше что меня скамнули" не думаю, що цей коментар доречний, бо кожен покупець я думаю хоче гідних умов покупок ) надіюсь, що буде цінний цей арбітраж і інші сектанти не попадуть на таку штуку .
Если покупатель хочет «гідних умов» покупатель ищет возможность получить эти условия, а в этом шопе уже давно их нету, лично я два раза брал у них стафф(марку и колесо) и даа раза ничего не нашел, даже жалобу решил не писать, так как не было не толку не желания, зайди в раздел V.I.P продавцы и за те же деньги купи себе 100грамм ахуенной шлами, а за свои 260$ можешь забыть.
 
Останнє редагування:
Этот шоп давно уже не дорожит своей репой.
 
Там типові шишки, таких ще не бачив в жодному шопі, за хороший товар не шкода заплатити. А на рахунок " лудше что меня скамнули" не думаю, що цей коментар доречний, бо кожен покупець я думаю хоче гідних умов покупок ) надіюсь, що буде цінний цей арбітраж і інші сектанти не попадуть на таку штуку .
Да ладно, не бачив хороших шш, крім цього шопа ? Серйозно ?
Повідомлення об'єднано автоматично:

Бля, только вдумался, это конечно штрих🤣
Повідомлення об'єднано автоматично:


Если покупатель хочет «гідних умов» покупатель ищет возможность получить эти условия, а в этом шопе уже давно их нету, лично я два раза брал у них стафф(марку и колесо) и даа раза ничего не нашел, даже жалобу решил не писать, так как не было не толку не желания, зайди в раздел V.I.P продавцы и за те же деньги купи себе 100грамм ахуенной шлами, а за свои 260$ можешь забыть.
Не має 100 за 260 дуже хорошої трави
 
Данный магазин вроде помечен как "мутный" на данном ресурсе - поэтому администрация заранее предупреждала об негативных последствиях с данным селлером


Мой коментарий касаемо ситуации: для продавца отдать даже 200-500 грамм за репутацию , это ничего не стоит. Тем более в твоем вопросе 25 грамм. Он не прав, поэтому арбитраж на твоей стороне.

Если это не первый раз такой кидок - пускай добавят позиции в бота на отправку: товар - вес - сумма - оплата и списывают с бота баланс.
Дякую за підтримку, я теж надіюсь на вирішення цього питання. На момент покупки він ще не був позначений як мутний, я взяв прям на початку дня, а в обід вже заявили, що магазин викрали і вони не несуть відповідальності.
 
Бля, только вдумался, это конечно штрих🤣
Повідомлення об'єднано автоматично:


Если покупатель хочет «гідних умов» покупатель ищет возможность получить эти условия, а в этом шопе уже давно их нету, лично я два раза брал у них стафф(марку и колесо) и даа раза ничего не нашел, даже жалобу решил не писать, так как не было не толку не желания, зайди в раздел V.I.P продавцы и за те же деньги купи себе 100грамм ахуенной шлами, а за свои 260$ можешь забыть.
До цього моменту брав і все було ок, а цього разу вийшла така ситуація, не думаю, що за 260$ можна взяти 100г. " ахуенной шмали " хіба, що ціна якість.
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да ладно, не бачив хороших шш, крім цього шопа ? Серйозно ?
Повідомлення об'єднано автоматично:
Повідомлення об'єднано автоматично:

Да ладно, не бачив хороших шш, крім цього шопа ? Серйозно ?
Повідомлення об'єднано автоматично:



Нажаль брав лише в них бо були перевірені і хороша якість, а тепер бачу що є і інші продавці в який є така ж якісна трава і з хорошою репутацією
 
До цього моменту брав і все було ок, а цього разу вийшла така ситуація, не думаю, що за 260$ можна взяти 100г. " ахуенной шмали " хіба, що ціна якість.
Повідомлення об'єднано автоматично:


Повідомлення об'єднано автоматично:
А що тут думати, подивися і побачиш
 
Назад
Зверху