• Наша команда ищет Химика! Обучение и дальнейшее продвижение вместе с нами! Выкупим товар с первых рук от 10кг. @adm247b

ТОП жоп 2024

Desperado

Посвященный
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
665
Репутація
3 674
Вподобайки
4 177
Бали
1 344
DHpDLozD_t.png

Ученые, которые изучают жопы опубликовали рейтинг самых привлекательных задниц со всего мира:

1. ЮАР (обхват 106 см)
2. Аргентина (104 см)
3. Швеция (103,9 см)
4. Греция (103,5 см)
5. Германия (103,1 см)
6. Россия/Италия (102,9 см)
7. Австралия (102,87 см)
8. Нидерланды (102,5 см)
9. Канада (102,4 см)
10. Франция (102,2 см)

Самые маленькие задницы в Индии — всего 91,7 см.

Будь ласка, Увійти або Реєстрація щоб переглянути вміст URL-адреси!
 
я люблю маленькие упругие попки, что бы рвать анал а дырочки были больше жопы
То то ты весь в дырочках )))
Повідомлення об'єднано автоматично:

Шыкарние попы в жительниц латинской америки
Ты извращеец )))))))
 
Жіноча жопа це та частина яка зводить мене з розуму і я інколи докладаю великих зусиль щоб не повернути голову і не зацінити горіх повз ідучої паняночки.Але все має бути в міру і відповідати пропорціями усього тіла.А не сама худа і з якоюсь подушкою замість сраки.
Ось за такі б я вчепився зубами
images (6).jpegimages (8).jpegunnamed (1).jpgunnamed.jpg
В мене кста на роботі є співробітниця про яку кажуть що в неї спина і в кінці спини дирка. Жопи взагалі немає.Хоча я бачив її фотки десь так п'ятирічної давності і там були які неякі заокруглення.
 
Хорошие сучки)
 
Жіноча жопа це та частина яка зводить мене з розуму і я інколи докладаю великих зусиль щоб не повернути голову і не зацінити горіх повз ідучої паняночки.Але все має бути в міру і відповідати пропорціями усього тіла.А не сама худа і з якоюсь подушкою замість сраки.
Ось за такі б я вчепився зубами
Переглянути вкладення 6204Переглянути вкладення 6205Переглянути вкладення 6206Переглянути вкладення 6207
В мене кста на роботі є співробітниця про яку кажуть що в неї спина і в кінці спини дирка. Жопи взагалі немає.Хоча я бачив її фотки десь так п'ятирічної давності і там були які неякі заокруглення.
Меньше ебашить ей надо было на работе, кто зашнулась
 
Назад
Зверху