Супер скунс від Haslas'a

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.254
Баллы
2.870
IMG_20200318_191030_781.jpg

Доброго дня пані та панове, сьогодні я розповім вам про "Super Skunk" від HASLAS SHOP, який зараз проходить перевірку.
Ця шишечка потрапила до мене дещо незвичним шляхом, один із сектантів переплутав місто, та запропонував мені зняти цей клад, після кількох хвилин розмови HASLAS SHOP погодився на таку ракіровочку.

Тестер→ R3dF0x
Селлер → HASLAS SHOP
Гілка з перевіркою→ https://labrc.net/threads/haslas-shop-ternopol-rovno-luck-amf-shish-lsd-xtc-mdma-24-7.60441/
Характеристики→ Лис/ 178см / 68 кг.
Речовина → шишки " Super Skunk"
Вага проби→ 1 грам
Толерантність → середня
Інші речовини протягом 48годин → xtc " Sex/love" від цього ж магазину
Дозування → 150мг
Спосіб вживання → куріння

КЛАД
Географічно клад знаходився у центрі міста, а точніше на одній із центральних вулиць.
Пишу уже другий репорт для цього селлера і знову маю зауваження до кладмена :
Клад під вікнами житлового будинку, крім того вулиця доволі людна і процес зняття займає чималий час.
Пакування не викликає жодних дорікань - зелена ізо і 2 зіпи.
8/10

ОРГАНОЛЕПТИКА
Цільна шишка, насиченого темно-зеленого кольору, з доволі великою кількістю трихом.
Насіння повністю відсутнє, легко перебивається гріндером.
Особливо мене вразив запах цієї шишки, фруктово-цитрусовий з легкими мускусними нотками, враховуючи, що Skunk перекладається, як скунс, то ці шишки повністю виправдовують свою назву.
IMG_20200315_192800_118.jpg

_________________TRIP_______________

0.00-0.35
Засипаю ≈150мг в ковпак, стаф швидко перегорає заповнюючи пластикову бутилку сизим димом, вдихаючи дим, я відчув яскравий лимонний смак. На видиху ж пробиває на несильний кашель та трішки припікає язика.
Через кілька хвилин вже починають проявлятися ефекти, тгк починає бити у голову.
Я підкурюю сигарету, та відзначаю наявність, легкого сатівного хаю, вмикаю музику.

0.35-1.40
Сатівні ефекти відступили, на зміну ж їм прийшов індічний стоун, мій зад насмерть приріс до дивану, а все що мене оточувало відійшов на 3-4 план.
Всю увагу захоплюють відео в ютубі, та бажання заморити черв'ячка, себто пожерти.
Після короткої дороги на кухню та вивчення вмісту холодильника, я роблю собі салат.

1.40- 3.00

На другій годині тріпу, виникла сонливість, все частіше я звертаю увагу на подушку та думаю покимарити годинку-другу.
Поглиначи миску салату та дивлячись серіал, я почав тверезіти. Маю відзначити поступовість цього процесу, заснув я коли більшість ефектів встигли минути, залишивши у голові легку пустоту.

ВИСНОВКИ
Super Skunk це доволі пахучий сорт, який навіть з невеликої кількості забезпечить вам стійкий і масивний накур, якщо ви ще не знайомі з ним, закликаю спробувати - ви не пошкодуєте
Рекомендую курити у вечірній час, повернутись до робочого ладу після вживання буде доволі важко.

ОЦІНКИ
Селлер →10/10
Клад→ 8/10
Вага→ 10/10

Вага повністю відповідає вказаній
Речовина→ 8/10
Лиш трішки не дотягує до дев'ятки, але в цілому, це шишло варте уваги.
СЕРЕДНІЙ БАЛ →9/10

А з вами був Лис, який в той час поки всі кашляють, умудрився отравитись.
Як завжди відкритий до критики та порад щодо підвищення якості тексту
Лайкайте, коментуйте - мені цікава думка кожного з вас!
До нових зустрічей та скорих зустрічей.

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.254
Баллы
2.870

HASLAS SHOP

Команда Секты
Seller
Лайки
89
Баллы
294
Депозит
300 $
Спасибо за репорт

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.254
Баллы
2.870

33WALL

Сектант
Лайки
43
Баллы
194
Отличный репортаж!

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.254
Баллы
2.870

Abysss

Чайка-пробу не давать!
Лайки
685
Баллы
990
В тебе сомневаться не приходиться,гуд репорт как всегда ;)

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
7.254
Баллы
2.870
Сверху