Залежність

DN1PRYAN1N

Сектант
Реєстрація
27.03.24
Повідомлення
562
Репутація
505
Вподобайки
469
Бали
451
Усім Привіт !
У цій темі хочу спитати у Сектантів, була у Вас або є залежність від будь якого наркотичного засобу і не тільки, як боротися з нею , і відчуваєте ви себе вільними чи усе таки залежність нами керує ?)
 
Усім Привіт !
У цій темі хочу спитати у Сектантів, була у Вас або є залежність від будь якого наркотичного засобу і не тільки, як боротися з нею , і відчуваєте ви себе вільними чи усе таки залежність нами керує ?)
Пока что могу управлять,но понимаю что по лезвию хожу
 
Пока что могу управлять,но понимаю что по лезвию хожу
По трошки збавляй вживання, надмірне вживання це така дічь, бо вже і не пре а треба ж бо організм вже Як то кажуть тет а тет з речовиною.
Відволікайся на щось знайди що для тебе буде кращим і ти не будеш думати про цю залежність і сам будеш правити своїми емоціями та бажанням щось вживати)
 
Употребляю 7 год
И не подсел не на что , последнии дни чистий хотя есть варик проехать по метро и забрать
Но такк лень пизда
Нету наркотика на которого стоит тратить время уви
Хочется полного погружения , а все наркотики на ринке не то

ксанакс-шиш лучшее что есть
 
Шишки и кофеин, бороться никак, только страдать
 
Да. От травы. Никак
Есть- есть, нету, да и хуй с ней. Такое, с солями и бухлом тяжелей
 
Употребляю 7 год
И не подсел не на что , последнии дни чистий хотя есть варик проехать по метро и забрать
Но такк лень пизда
Нету наркотика на которого стоит тратить время уви
Хочется полного погружения , а все наркотики на ринке не то

ксанакс-шиш лучшее что есть
Не зря Паша Техник ксанакс хавает
 
Усім Привіт !
У цій темі хочу спитати у Сектантів, була у Вас або є залежність від будь якого наркотичного засобу і не тільки,
Залежність від знеболювальних опіатів
як боротися з нею ,
почитав інфу про признаки абстенції, принципи лікування. Стараюсь вживати найрідше і найменше, але так робив і раніше.
Тут треба прибрати причину або вирішити питання іншим шляхом
і відчуваєте ви себе вільними чи усе таки залежність нами керує ?)
Не керує, але має місце в житті, доволі значиме - приклад
От пришлось в 6 ранку вживати сьогодні, а не хотілось
 
Да. От травы. Никак
Есть- есть, нету, да и хуй с ней. Такое, с солями и бухлом тяжелей
Ну як сказати , я курив хімло з 2013 по 2018 і залежність була, кинув бо заснув стоячи у центрі города у руці трубка і п'ятка, коли дивився зрозумів що це пездець, курю що б себе вбити..
Перейшов на шиш долблю кожен день день у день, якщо немає то нерви злість агресія
 
Ну як сказати , я курив хімло з 2013 по 2018 і залежність була, кинув бо заснув стоячи у центрі города у руці трубка і п'ятка, коли дивився зрозумів що це пездець, курю що б себе вбити..
Перейшов на шиш долблю кожен день день у день, якщо немає то нерви злість агресія
Скільки разів на день, якщо є дуєш?
 
Ну як сказати , я курив хімло з 2013 по 2018 і залежність була, кинув бо заснув стоячи у центрі города у руці трубка і п'ятка, коли дивився зрозумів що це пездець, курю що б себе вбити..
Перейшов на шиш долблю кожен день день у день, якщо немає то нерви злість агресія
табли заспокійливі, чайок з медом, мені помагало в таких випадках.
Я періодами - курю кожний день, надоїдає - перестаю. Але після зупинки пару днів порушення сну, нерви , агресія.. з часом проходить
 
Скільки разів на день, якщо є дуєш?
Багато, разів 5 по 2 ковпака стандартного
Повідомлення об'єднано автоматично:

Усе залежить від якості стафу і сорту
Повідомлення об'єднано автоматично:

Легенда Пашок
Не двинул кони до сих пор
Переглянути вкладення 668
Гг
 
Шишки снятся, если не курю по графику (два раза в неделю). Тоже нарушения сна, депра и тд.

Просто переждать надо 2-3 недели
 
Шишки снятся, если не курю по графику (два раза в неделю). Тоже нарушения сна, депра и тд.

Просто переждать надо 2-3 недели
Наркоша фууууу
Шишки он дует , пизда скоро колотся начнешь
Все с шишек начинали
 
Назад
Зверху