Прекрасна Моллі або mdma від Панацеї

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
111222.png

Всім великий привіт, сьогодні я напишу вам про мою, напевне, найулюбленішу речовину – кристалічний MDMA .
Як ви могли зрозуміти Лис знову потрапив на щомісячний тест від Панацеї, уже втретє шановний Асклепий записує мене на лікування до своєї клініки, за що йому моя велика і щира подяка.

Пацієнт→ R3dF0x також відомий, як Червоний лис, він же: Хитрий лис.
Данні пацієнта→ Лис/19/178см/70 кг
Діагноз → Досі швидкісний маньяк
Лікар→ Асклепий
Кабінет№→https://labrc.net/forums/medicinskij-centr-panaceja-klad-kiev-dostavka-po-ukraine-amf-ecstasy-pills-d-meth-mdma.827/
Медичний препарат→ MDMA 84% champagne
Місткість упаковки→ 0.5г
Толерантність→ середня ( xtc Sex/love за 14 днів до тесту)
Крос-толер→ амфетамін за два дні до тесту
Дозування препарату→ ≈180мг ( на око)
Спосіб введення в організм → переорально (капсула)

СТЕЛС
Маскування уже третю пробу залишається незмінним, не дивлячись на доволі хороший рівень безпеки, я б рекомендував його змінити.
Також знову дякую за невеличкий, але як завжди приємний подаруночок, в тріпі він був доречним).
8\10

ОРГАНОЛЕПТИКА
Речовина надана для тестування, має вигляд напів-прозорих кристалів . Більша частина речовини була зосереджена у кількох великих кристаликах, фото ви можете побачити нижче . Проте зазначу що вони дуже прозорі, не очікував такого рівня чистоти.
Запах у цієї мадам відсутній, смак характерно гіркий, а ось про її «характер» ми поговоримо нижче.
photo_2020-04-01_20-02-08.jpg
photo_2020-04-01_20-02-03.jpg
photo_2020-04-01_20-01-04.jpg

ТРІП

0.00
Вдосталь намилувавшись я передрібнив 1/3 проби та засипав до капсули, котру одразу ж проковтнув та запив колою.
В очікуванні початку ефектів я сів за пк та ввімкнув музику.
Як завжди, те чим я займався ви можете побачити на самому початку, тік тапочками не кидайтесь.

0.25
Почали з'являтись перші ефекти у вигляді підвищення температури тіла, підвищеної температури тіла та настрою, у роті починає трошки підсушувати.
Також помічаю підннятя контрасності навколишніх кольорів, монітор розмалювався сотнями тонів та на пів тонів.

0.40 - 0.55
Раптово з'явилась середньої сили тошнота та мазанина. Погляд постійно ковзав поверхнею екрану, не чіпляючись за що-небудь. На місці усидіти складно, адже виникає бажання пуститись в пляс під музику, яка гриміла із моїх навушників.
Тіло стало мягким і податливим, наче волога глина.
Згорем навпіл, мені вдалось піднятись з крісла та дістатись дивану, на котрий і плюхнувся.
Хвилі тепла ніжно розходились моїм тілом, викликаючи мурашки, очі ж постійно замружитись аби мозок повністю міг зосередитись на музичному супроводі.

0.55 - 1.50
Пік дії підібрався раптово, мене затоплює відчуття вселенської любові, відчуття гармонії з всім навколишнім. А в цей час єдиним, що існувало для мене навколо була лише музика.
Взагалі, до цього тріпу я не ризикував вмикати метал і металкор при сесіях з Моллі, бо не дивлячись на любов до цих музичних жанрів, бо побоювався їх важкого звучання.
Але я був вбіса не правим, музика відкрилась для мене з нової, незвіданної і кардинально неочікуваної сторони.
Синергія із музичним супроводом, була настільки сильною, що здається, я сам ставав її невід'ємною частиною.
Змусивши себе стати та випити стаканчик води, аби уникнути перегріву, та озброївшись навушниками я направився на вулицю аби трішки охолодитись та покурити.
Останнє виходило з сильними труднощами, сигарета здавалась незвично важкою, не дивлячись на те що дим приємно погладжував мене з середини, більш ніж половину цигарки я осилити не зміг.
Покінчивши із цим завданням я повернувся до свого зручного барлогу.

1.50 - 3.00
Протягом цього часу ефекти почали втрачати свою інтенсивність та силу, спочатку згасала мазанина, за нею слідувало і зникнення ейфорії.
Не дивлячись на те, що ефекти не зникли безлідно, виникло фонове бажання догнатись аби не відпускати цей стан істинного блаженства. Однак мені вдалось втриматись від такої спокуси, адже наступного дня мене чекала робота.
Музика з часом ставала все менш і менш глибокою, відчуття синергії зникало з болісним скрипом на моїй душі. Ну знаєте це відчуття, коли ти тільки зустрів старого друга з котрим пройшов через сотні різноманітних ситуацій і вже час знову прощатись на невідомий термін.
Легкість в тілі замінювалась втомою та слабкою виснаженістю.

3.00-3.20
Ефекти повністю відступили залишаючи по собі відчутну сонливість та, що для мене неочікувано відчуття голоду. Втамувавши його піцою приготованою мною до початку тріпу я ліг у ліжко та заснув під ранок, прокрутившись не більше години.

ВИСНОВКИ
Від самої своєї появи на площадці, Медичний центр «Панацея» показував високу, якість своєї продукції і цей випадок не став виключенням.
Інтенсивність тріпу та його сила нагадала мені мій перший досвід з xtc та викликала приємний приступ настальгії, котрий не покинув мене і коли я пишу для вас ці рядки.
Кристали, які мені видалась можливість протестувати, одні з кращих, що траплялись до моїх рук.
Окрім високої сили ефектів, хочу також відзначити, шо настільки прозорого шампан'ю мені бачити ще не доводилось.
Отож, якщо ви хочете відчути всі ті відчуття, які асоціються з справжнім MDMA вам однозначно варто звернути свою увагу на цю позицію.
Він не залишить байдужим ні тих хто вперше знайомиться з магією цієї мадам, ні тих хто вже моє великий досвід зустрічей з нею.

ОЦІНКИ
Селлер→ 10/10
Приємний у спілкуванні, оперативно та обємно відповідає на поставлені питання.
Окреме спасибі за увагу до моєї рекомендації, що до однієї із сектанток
Стелс→ 8/10
Речовина→ 9/10

Один бал я все ж зажму, як стимул для подальшого розвитку цього чудового магазину.
Вага→ 10/10
Хоч ваги і тимчасово відсутні, досвід роботи з цим продавцем та єдиний наявний зважувальний пристрій ( себто око) підказують, що проба надана у повному розмірі
Відходняк→ 8/10
СЕРЕДНІЙ БАЛ→ 9/10

А з вами був Червоний Лис, який чудово поторчав цієї ночі.
Як завжди відкритий до критики та порад щодо підвищення якості тексту
Лайкайте, коментуйте - мені цікава думка кожного з вас!
Бережіть себе та до скорих зустрічей.

photo_2020-03-29_17-07-32.png

Последнее редактирование:

fanlee

Сэнсэй
Лайки
30.424
Баллы
3.504
Як завжди відкритий до критики
не читав, але засуджую
Також помічаю підннятя контрасності навколишніх кольорів, монітор розмалювався сотнями тонів та на пів тонів.
у меня наоброт все блеклое под мадам.

Arleq1no

Сектант
Лайки
382
Баллы
524
Не знаю почему но когда я читал это (хитрый лис)( когда писал вес рост и тд) то почему то появилось чувство испанского стыда...

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
не читав, але засуджую
у меня наоброт все блеклое под мадам.
дивно, зазвичай кольори стають саме яскравішими, адже зіниці стають розширеними і вловлюють більше світла .
Можливо я помиляюсь

ChebyraTor

Помощник boho24
ПОКА НЕ ПОКУПАТЬ!
Лайки
7.887
Баллы
2.870
Депозит
0 $
чебурашка оценил

Gurmanol

Посвященный
Лайки
3.078
Баллы
1.750
Лисёнок, ты чудо!) А графика всё лучше и лучше. Не слушай никого, всё отлично

fanlee

Сэнсэй
Лайки
30.424
Баллы
3.504
дивно, зазвичай кольори стають саме яскравішими, адже зіниці стають розширеними і вловлюють більше світла .
Можливо я помиляюсь
именно зрак больше и больше света захватывает и появляется вначале именно засветка такая

sexuallert

Мудрец
Лайки
4.748
Баллы
2.380
По достоинству оценил Youtheman

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
Добротный репорт, хочу тоже такие хрусталики)
Дякую друже)
чебурашка оценил
Старався для тебе вухатий)
Хороший репорт, грамотно все написано s_u_p
молодец так держать бро :)
Спасибі )
Лисёнок, ты чудо!) А графика всё лучше и лучше. Не слушай никого, всё отлично
Засмущала:oops:

Gurmanol

Посвященный
Лайки
3.078
Баллы
1.750
Саундтрек к твоему трипу конечно озадачил...:eek: мне бы и в страшном сне не приснилось включать такое под МДМА. Говоришь, зашло? Хм, ну в следующий раз попробуюChallengeconsidered

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870
Саундтрек к твоему трипу конечно озадачил...:eek: мне бы и в страшном сне не приснилось включать такое под МДМА. Говоришь, зашло? Хм, ну в следующий раз попробуюChallengeconsidered
Ну я в принципі люблю таку музику, якщо вона тобі не подобається, навіть не пробуй

fanlee

Сэнсэй
Лайки
30.424
Баллы
3.504

R3dF0x

PRO-тестер из Тернополя
Лайки
6.946
Баллы
2.870